Tipy a inspirace

A+ A A-
  • Líbil se Vám článek? Sdílejte jej!  

TIPY

 

Na ČT: 300 miliard z reexportů a šikana v EU V pořadu na UK ČT 24 včera večer došlo k malému zázraku. Hlavním tématem byl vývoz České republiky. Dost dlouho plkání o ničem, i když byl zmíněn problém: 33 % exportu jde do Německa, 80 % do EU, nové trhy se nám nedaří nalézt, ale to hlavní se neřeklo. Tak jsem na Facebooku poznamenal: "UK ČT 24 - jen zírám. Oni vůbec neřeknou (přitom čísla to jasně říkají), že naše tzv. exporty do Německa jsou jen reexporty do dalších zemí, ale zisková marže jde "zprostředkovateli". Právě proto nás nikam nepustí (i s pomocí Dalajlámy a tibetských vlajek), právě proto taková kampaň proti Zemanovi, který se snaží probourat bariéry našeho ekonomického dýchání."

V podobě marže z reexportů (hlavně do Německa, ale i dalších zemí EU) přicházíme ročně asi o 300 miliard, což je 30 tisíc korun na každého občana. Ale pak přišla chvíle pravdy, na ČT dost výjimečný zážitek. Jan Skopeček, ekonomický expert ODS, člen rozpočtového výboru ve 22:25 uvedl: "Když se podíváme do Německa, to má obrovské vztahy s Čínou, obrovský podíl exportů a řada našeho exportu, který míří do Německa, tak následně se v německých firmách produkt jen dotvoří a je rovněž exportován do Číny. Čili velká část našeho exportu, který míří do Německa, míří následně do Číny."

Feministický časopis požaduje, aby bílé ženy chodily na potrat, aby se tím vyřešil problém rasismu Feministický časopis vyzývá bílé ženy, aby vyřešily historický problém rasismu a bílou nadvládu tím, že přeruší těhotenství u všech svých dětí. V článku nazvaném „Beyond Pro-Choice: The Solution to White Supremacy is White Abortion“, spisovatelka Nicole Valentine obviňuje „bílé rodiny“ za to, že stojí v cestě „progresivní společnosti“ tím, že „iniciují svůj parazitizmus“ a využívají „plnou nadvládu nad zotročeným a utlačovaným lidem“. (Článek je přeložen níže.) „Bílí jsou od narození včleněni se smyslem pro obvyklou bílou identitu a tato identita je udržuje, aby replikovali bílou rodinnou jednotku, čímž podporují cyklus bílé nadvlády v Americe. To je důvod, proč musí být bílá rodinná jednotka zničena,“ píše Valentine.

Jak poznáte kobliháře a pravdoláskaře Těchto jednotlivců jsem poznal dost na bývalém pracovišti, znám je ve svém okolí, mezi svými přáteli a dokonce v rodině. Obě menšiny mají stejné názory, myslí úplně stejně pokud jde o politiku, a jsou fanatické. Kuriózní byl rozchod v rodině, nikoli z mé strany. Když jsem začal mluvit pravdu o abstinentovi Vaškovi, ihned mě příbuzná s nenávistí okřikla: "Zakazuji ti mluvit o politice!" Takto vypadá v praxi pravda a láska. Kvůli takové a jiné pravdě bylo na Idnes cenzurováno mých posledních pět blogů, a nakonec jsem byl vyhozen bratrem "umělcem", jehož texty jsou nevysílatelné před 22. hodinou, který vypískal skupinu, zpívající pravdivé texty o současné situaci, a proto skončila na druhém místě. Pak zbaběle utekl. Dosáhl on někdy druhého místa ve Slavíkovi? Přesto byl vyznamenán Krieglovou cenou, snad jediného hrdiny v posledních padesáti letech, který měl odvahu nepodepsat ruskou invazi. Větší urážka tohoto hrdiny takovým zbabělcem snad neexistuje. Můj věrný čtenář, který mě pod mými blogy jen a jen kritizuje a nikdy nenapíše svůj názor k mému článku, dodnes není schopen pochopit, proč mě z tohoto plátku vyrazili, dodnes nechápe, co je to za žumpu... 

 

 

© RO marketing s.r.o.

Pravidelně vydáváme tištěný časopis Tipy a inspirace.
Níže si můžete zdarma stáhnout libovolné číslo.

Tipy a Inspirace 121 ke stažení

Tipy a Inspirace 120 ke stažení

Tipy a Inspirace 119 ke stažení

Tipy a Inspirace 118 ke stažení

Tipy a Inspirace 117 ke stažení

 

Archiv všech čísel

SlideBar