Tipy a inspirace

A+ A A-
  • Líbil se Vám článek? Sdílejte jej!  

TIPY

 

Reptiliáni, versus Humanoidi Velice zajímavá práce shrnující mnoho zdrojů o možné dávné historii naší země - pokud se v této oblasti orientujete je tento příspěvek velmi inspirativní:

Reptiliáni, versus Humanoidi

Došel mně velmi zajímavý mail od našeho čtenáře a tyto myšlenky velmi rád otisknu zde pro naše čtenáře. Iv Řadu let sleduji kdejaké informace ohledně věcí mezi Zemí a nebem. Velice pečlivě je přitom třídím. No a to mě přinutila, abych své výsledky zkoumání sepsala. Netvrdím, že mám stoprocentní pravdu, ale vše zapadá do určitého logického rámce. No a logika je vlastností ducha, nikoliv nižší mysliJ. Protože hodně souzním s Vašimi názory, dovoluji si v příloze zaslat tuto svou „studii“… a budu ráda pokud k ní uděláte komentář. Uznáte-li za vhodné publikovat připojený text, máte mé svolení.

Mějte se krásně

Míla A.

Komentář není ani potřeba, protože vše v celku odpovídá, jen bych se nezaplétal do frakcí „Šupináčů“ a nazval je prostě Reptiliány a lidskou jen Humanoidní. Iv

Západ hotuje Ukrajinu na „veľký obchod“ Mnohí v Rusku, ktorí sa napozerali politických noviniek a rôznych talkšou uverili, že Ukrajina sa už – už rozpadne. Hospodárstvo sa rozvalí, štát sa rozdelí a ľudia vyjdú na nový Majdan – proti Porošenkovi a banderovcom. Člen Rady národnej bezpečnosti a obrany Ukrajiny Viktor Suslov. Rusi sa upokojovali tým, že Ukrajinci nikdy nedovolia zatiahnuť svoj štát do NATO a Kyjev – matka ruských miest – sa ani v najstrašnejšom sne neodhodlá na vojnu s Moskvou. Poďme si však vypočuť človeka, ktorý žije na Ukrajine, varí sa v jej politických a hospodárskych kruhoch a veľmi dobre vidí k čomu štát kráča. Dôležité je, že o tom aj pokojne a čestne hovorí. Týmto človekom je bývalý minister hospodárstva a člen Rady národnej bezpečnosti a obrany Ukrajiny Viktor Suslov. Odpovedal na otázky ukrajinskej novinárky Jeleny Vavilovej pre kyjevské vydanie „2000.ua“.

Agent CIA doznává na smrtelné posteli: „Vyhodili jsme do vzduchu WTC 7 při 9/11“ 79letý agent CIA ve výslužbě Malcolm Howard přišel po svém propuštění z nemocnice v New Jersey v pátek s řadou překvapivých tvrzení a řekl, že mu zbývá jen několik týdnů života. Pan Howard tvrdí, že byl zapojen do „řízené demolice“ budovy Světového obchodního centra 7, třetí budovy, která byla zničena při 9/11. Pan Howard, který pracoval pro CIA po 36 let jako operativec, tvrdí, že byl agentem CIA najat na práci na projektu, kvůli svým stavbařským zkušenostem a dřívější kariéře v demoličních pracích. Vyškolen jako inženýr se pan Howard stal expertem na výbušniny, poté, co byl zrekrutován na počátku 80. let CIA. Pan Howard říká, že má rozsáhlé zkušenosti v umísťování výbušnin, od věcí velkých jako zapalovač po velké „80 patrové budovy“.

 

 

© RO marketing s.r.o.

Pravidelně vydáváme tištěný časopis Tipy a inspirace.
Níže si můžete zdarma stáhnout libovolné číslo.

Tipy a Inspirace 121 ke stažení

Tipy a Inspirace 120 ke stažení

Tipy a Inspirace 119 ke stažení

Tipy a Inspirace 118 ke stažení

Tipy a Inspirace 117 ke stažení

 

Archiv všech čísel

SlideBar