Tipy a inspirace

A+ A A-
  • Líbil se Vám článek? Sdílejte jej!  

TIPY

  

Poslední velký hráč vytáhl do boje. Vzal si na to advokáta Monsporta Poslední velký hráč politického zákulisí a donedávna nejvlivnější postava tuzemského sportu Miroslav Jansta  vytáhl do boje s policií. Angažoval experta na trestní právo a svého přítele Josefa Monsporta. Ten včera odeslal policii stížnost proti obvinění, v němž tým vedený Lenkou Bradáčovou připisuje Janstovi mamipulace s dotacemi.

Přítel bývalých premiérů Stanislava Grosse a Jiřího Paroubka i prezidenta Miloše Zemana hraje o hodně. Nejde mu jen o pozici ve sportu. Ale i o další fungování v politickém zákulisí, které policejní obvinění v kauze dotací významně narušilo.

Policie Janstu obvinila v kauze, v níž kvůli dotacím pro sport už stíhá Janstova přítele, fotbalového funkcionáře Miroslava Peltu a také bývalou náměstkyni z ministerstva školství Simonu Kratochvílovou. Kriminalisté Janstovi v obvinění připisují, že coby předseda České unie sportu mimo pravidla hry vylobboval navíc jedenáct a půl milionů, které byly původně v excelových tabulkách ministerstva školství určeny pro olympijský výbor a Sokol.

Vše o stolici Pravidelné správné vyměšování je klíčem ke zdraví! Vše, co potřebujete vědět o stolici, ale stydíte se zeptat...... i když je to jedna z nejdůležitějších věcí na světě...

Obecně

Normálně by výkaly měly být hnědavé, zpracované do rovného válečku jako z velmi hustého těsta prohnětené konzistence o průměru cca 2,5+ cm a délce 10 – 12 cm (klobása). Nicméně, přes 20 cm a delší svědčí o zdravém jídle, čistém a plně funkčním zažívacím traktu; pak můžete klidně „vyprodukovat“ lejno vysoké kvality o nepřerušené délce třiceti i více centimetrů. V každém případě, jestliže pravidelně 3× denně jíte, měli byste mít stejně pravidelně 3 – 2 stolice denně. Normálně byste po porci snězeného jídla měli jít do komůrky během 4 – 6 hodin.  

Narušení navigace lodí ukazuje na použití ruské kybernetické zbraně  Zprávy o problémech se satelitní navigací lodí v Černém moři naznačují, že Rusko zřejmě testuje nový systém pro oklamání navigace GPS, uvádí se na webu New Scientist. Jde pravděpodobně o první náznak nové formy elektronické války, která by se za čas mohla stát dostupná každému - od škodících národních států až po drobné kriminálníky.

Americká vládní námořní agentura dostala 22. června zdánlivě banální hlášení o jistém incidentu. Kapitán lodi, která plula nedaleko ruského přístavu Novorossijsk, zjistil, že ho navigace GPS přivedla na špatné místo - přes 32 kilometrů do vnitrozemí, do prostoru letiště Gelendžik.

 

 

© RO marketing s.r.o.

Pravidelně vydáváme tištěný časopis Tipy a inspirace.
Níže si můžete zdarma stáhnout libovolné číslo.

Tipy a Inspirace 121 ke stažení

Tipy a Inspirace 120 ke stažení

Tipy a Inspirace 119 ke stažení

Tipy a Inspirace 118 ke stažení

Tipy a Inspirace 117 ke stažení

 

Archiv všech čísel

SlideBar