Tipy a inspirace

A+ A A-
  • Líbil se Vám článek? Sdílejte jej!  

TIPY

  

Nová klička, jak se Rath může vyhnout vězení Ten rozsudek Nejvyššího soudu směřuje na první pohled k jasnému závěru: odposlechy v kauze Davida Ratha  jsou jako důkazy přípustné. Logický závěr tedy je, že soud – stejně jako poprvé – během podzimního chystaného líčení na základě odposlechů znovu bývalého středočeského hejtmana odsoudí. Jenomže korupční příběh může nakonec dopadnout úplně jinak. Osvobozujícím verdiktem.

Pro Severní Koreu jsou sankce, uvalené Radou bezpečnosti OSN, vražedné Jak uvedla televizní společnost CNN: „Rada bezpečnosti OSN v sobotu [5. srpna 2017] přijala rezoluci, která ukládá nové sankce Severní Koreji za nepřetržité testování mezikontinentálních balistických raket (ICBM) a porušování rezolucí OSN. Rezoluce 2371 byla jednohlasně schválena, získala všech 15 hlasů.

Rezoluce se zaměřuje na hlavní export Severní Koreje, včetně uhlí, železa, železné rudy, olova, olovnaté rudy a mořských plodů. Sankce také cílí na další příjmové toky, jako jsou banky a podniky, spojené se zahraničními společnostmi.

Rezoluce 2371 byla uložena - kým jiným? - Spojenými státy, hlavním agresorem na světě; mimořádně škodícím národem, který nikdy nebyl potrestán, ani sankciován samotným orgánem pro budování míru, Radou bezpečnosti OSN (UNSC), za miliony válečných úmrtí a vražd, provedených bezpilotními letadly. USA mají na svědomí nezákonné a hegemonické války, vedené v zastoupení nebo prostřednictvím vlastních smrtících strojů, po celé planetě, k nimž došlo za posledních 70 let - nebo možná více.

Charlottesville - past na Trumpa Oficiální výklad protestu alt-right pravice Unite the Right (UR) proti bourání sochy generála Lee je, že pravicoví extrémisté páchali výtržnosti a bitky s odpůrci protestu a nakonec jeden z nich najel do davu protestních demonstrantů a zabil jednu ženu. Poté Trump podle mainstreamu neodsoudil násilnosti pravice. A udělal to až po nátlaku. Ale existuje jiná verze - verze účastníků protestu.

 

 

© RO marketing s.r.o.

Pravidelně vydáváme tištěný časopis Tipy a inspirace.
Níže si můžete zdarma stáhnout libovolné číslo.

Tipy a Inspirace 121 ke stažení

Tipy a Inspirace 120 ke stažení

Tipy a Inspirace 119 ke stažení

Tipy a Inspirace 118 ke stažení

Tipy a Inspirace 117 ke stažení

 

Archiv všech čísel

SlideBar