Tipy a inspirace

A+ A A-
  • Líbil se Vám článek? Sdílejte jej!  

TIPY

  

Nahánění migrantů do EU se přesouvá do Afriky – tam to nebude tak na očích,

část 1. Minisummit v Paříži, jehož se zúčastnili političtí představitelé Itálie, Španělska, Francie, Německa, Čadu, Nigeru, Libye a kde bezprávné zbylé země EU zastupovala Mogheriniová, znamená přelom v dovozu migrantů do Evropy. Dovoz migrantů přes moře se totiž příliš proflákl. Lodě zaúkolovaných neziskovek bylo možno sledovat a dokázat tak, že přímo spolupracují s pašeráky. Proto se na minisummitu rozhodlo, že se celá ta pašovací záležitost skryje v hlubinách Afriky.

Kdo bude někde v Africe zjišťovat, zda neziskovky spolupracují s pašeráky? Kdo se odtud pokusí přinést do Evropy nějaké důkazy? Dokument, přijatý na minisummitu, který se prezentuje jako záchrana Evropy před migrační krizí, má v preambuli věty: Migrace a udělování azylu je klíčovou výzvou pro africké i evropské země.

Tyto otázky vyžadují komplexní plán akcí podél migračních tras s důslednými a koordinovanými reakcemi, s dlouhodobým úsilím, sdílenou odpovědností s cílem vyřešit základní příčiny ilegální migrace a porušování lidských práv, kterým migranti čelí, a zároveň chránit ty, kteří potřebují naši ochranu, aniž bychom snížili naši podporu přínosům pravidelné a řádně řízené migrace k udržitelnému rozvoji a inkluzívnímu růstu (= Agenda 2030). …

Druhá část:

http://www.zvedavec.org/komentare/2017/09/7379-nahaneni-migrantu-do-eu-se-presouva-do-afriky-tam-to-nebude-tak-na-ocich-cast-2.htm

Třetí část:

http://www.zvedavec.org/komentare/2017/09/7383-nahaneni-migrantu-do-eu-se-presouva-do-afriky-tam-to-nebude-tak-na-ocich-cast-3.htm

 

Symbolika dvacátého osmého září a symbolika dvacátého osmého října

Hovořit o symbolikách dvacátého osmého září a dvacátého osmého října a postavit je v jakémsi příměru proti sobě lze pouze tak, že bude i na dvacáté osmé září hleděno stejným způsobem jako na dvacátý osmý říjen, totiž jako na politickou ideologii.

Nebude to žádný prohřešek na památce knížete Václava. Protože ačkoli je dvacáté osmé září vydáváno především za svátek církevní, připomínající Václava jako křesťanského světce a českého patrona (což není totéž jako být patronem českého státu!), má tradice dvacátého osmého září patrně již od svých počátků také svou stránku ideologickou, politickou, nikoli pouze náboženskou.

Bude-li zde tedy řeč o politické stránce, o politických implikacích svatováclavského kultu, nebudeme se dotýkat samotné osoby knížete Václava. Nebudeme mluvit o jeho křesťanských ctnostech, opravdovosti jeho víry, míře jeho vzdělanosti. Nebudeme ani rozebírat a posuzovat jeho úmysly. Ponecháme samu osobu světcovu stranou a budeme se zabývat pouze politickou stránkou kultu, který byl na Václavovu osobu naroubován. 

 

Myslíte, že jsou GMO děsivé?

Myslíte, že jsou GMO děsivé? Nanotechnologie je tu, ve vašem obchodu Nanotechnologie se měří v miliardtinách metru a zahrnuje všechny aspekty života od potravin přes medicínu, oblečení až po vesmír. Představte si stovky mikropočítačů o šířce vlasu naprogramovaných pro specifické úkoly…. ve vašem těle. Zní to dobře?

Technika na molekulární úrovni může být budoucím splněním snů korporací, avšak nano-částicemi uvnitř vašeho těla se zabývá několik dlouhodobých studií, zejména jejich spojení se zdravotními problémy. Navzdory novému oboru generujícímu obrovské příjmy je zde rostoucí skupina toxikologických informací nasvědčujících tomu, že konzumace nanotechnologie může způsobit poškození mozku, a proto by měly být podrobeny plnému posouzení bezpečnosti.

 

 

© RO marketing s.r.o.

Pravidelně vydáváme tištěný časopis Tipy a inspirace.
Níže si můžete zdarma stáhnout libovolné číslo.

Tipy a Inspirace 121 ke stažení

Tipy a Inspirace 120 ke stažení

Tipy a Inspirace 119 ke stažení

Tipy a Inspirace 118 ke stažení

Tipy a Inspirace 117 ke stažení

 

Archiv všech čísel

SlideBar