Tipy a inspirace

A+ A A-
  • Líbil se Vám článek? Sdílejte jej!  

TIPY

  

Sorosova stopa v Katalánsku: miliardář rozhoupává Evropu proti Rusku

Referendum o oddělení Katalánska se stalo dalším představením světoznámého mistra barevných revolucí George Sorose. Projev vůle Katalánců, který je v rozporu s evropskou integrační politikou, ukazuje "fiasko Evropské unie", o němž na počátku června mluvil samotný miliardář. Avšak jasno na účasti Sorose v nazrávajících nepokojích ve Španělsku učinily finanční doklady, které objevily barcelonské noviny La Vanguardia.

Jak katalánští novináři zjistili už v minulém roce, Sorosova nadace Open Society for Europe, známá svými sympatiemi k pravici, financovala společenské organizace, jež jsou pro nezávislost Katalánska. Peníze přicházely na provedení mezinárodního semináře o problematice xenofobie a euroskepticismu, který se konal v Barceloně před volbami do Evropského parlamentu již v lednu 2014.

Seminář byl organizován "Radou veřejné diplomacie Katalánska" Diplocat, což je orgán, vytvořený Generalitatem spolu s různými soukromými partnery. Ze Sorosovy nadace dostal více než 27 tisíc dolarů. Dalších téměř 25 tisíc dolarů bylo převedeno na účet CIDOB - Barcelonského centra pro mezinárodní vztahy. Podle údajů Voltaire Network slouží toto analytické centrum jako ideová laboratoř pro Ministerstvo zahraničních věcí Katalánska a provádí politiku Hillary Clintonové. 

 

Kóta ZULU 664

Bezejmenný kopec ve tvaru pyramidy je na mapě označen jako kóta 664. Na základě nových poznatků jsme společně pojmenovali kopec ve tvaru pyramidy jako KÓTA ZULU 664.

Kóta ZULU 664, první pyramida na Slovensku?

Začátkem prosince 2016 jsem navštívil s Dr. Samem Osmanagichem, objevitelem a ředitelem Nadace Bosenská pyramida Slunce, kopec u Rudňan. Bezejmenný kopec ve tvaru pyramidy je na mapě označen jako kóta 664. Na základě nových poznatků jsme společně pojmenovali kopec ve tvaru pyramidy jako KÓTA ZULU 664.

Před časem jsem zveřejnil v časopise WM magazín popis první expedice do Rudňan. Článek vzbudil velký zájem čtenářů.  Považuji za vhodné připomenout novým čtenářům zkrácená základní fakta z prvního průzkumu.

Slovenské Rudohoří

Slovenské rudohoří je nejstarší a nejstabilnější tektonickou jednotkou Západních Karpat. Oblast leží na vulkanické brázdě. Sopky na Slovensku vyvrhovaly tuny lávy od Lučence po Bánskou Bystricu ještě v nedávné době na línii vzdálené od Rudňan 110 kilometrů. Přesto nebyla Spišská oblast zasažena tektonickými posuvy. Proto je Slovenské rudohoří, zejména Spišská oblast, historicky nejzajímavější lokalitou v oblouku Západních Karpat!

Pravěká hornická města

Ve městě Spišská Nová Ves jsem byl v červenci 2015 poprvé. Náměstí ve Spišské Nové Vsi (SNV) je největší v Evropě. Nejvyšší kostelní věž na Slovensku má 87 m a najdete ji právě zde.

První písemné zmínky o starobylém, bohatém a svobodném městě Spišská Nová Ves pochází z roku 1268. Tehdy se nazývalo Villa Nova. Na první pohled je zřejmé, že jde o latinský název a pochází z období římské říše. Co Římané hledali, proč je tolik interesoval Karpatský oblouk na východě? Podle učebnic dějepisu zde neměli vůbec být. Území bylo obývané již od neolitu a v době Velkomoravské říše.

Ve Spišském rudohoří se nachází velké nerostné bohatství. Těžila se, zhutňovala a zkujňovala železná ruda, měď, olovo, zinek, nikl, kobalt, rtuť, drahé kovy jako zlato a stříbro, z nerud pak baryt a sádrovec.

 

Útoky v Paříži rozhodně "přispějí k bezpečnosti velké konference o klimatu"

Publikuji dnes dodatečně s dvouletým zpožděním článek na související téma, který jsem nevím proč v r. 2015 po pařížských útocích ponechal v konceptu .... asi se mi to tenkrát zdálo moc silné ... článek doplňuje a potvrzuje vše řečené v dnešním článku "Proti Severní Americe je vedena totální klimatická válka" o významu Pařížských dohod pro agendu NWO. Doufám, že odkazy budou i po dvou letech ještě fungovat, nevyzkoušel jsem to..

Vážená redakce!

V příloze vám zasílám takový zvláštní článek ohledně teroristického útoku z 13.11. v Paříži, uznáte-li za vhodné, budu rád, když jej jako od zcela anonymního zdroje nějakým způsobem umístíte na svůj web.

Předem velice děkuji, zdraví vás P.

Orgonet:

Díky za článek, ta souvislost s konferencí o klimatu je dobrý postřeh!

Pařížský černý pátek třináctého – fakta a “bláznivé konspirační úvahy“

Autor neznámý, přišlo mailem 22. 11. 2015

(Odkazy na články v češtině.)

Fakta: Útoky v Paříži

13. listopadu 2015 v pátek pozdě večer došlo v hlavním městě Francie v Paříži k několikanásobnému teroristickému činu s více než stovkou mrtvých a několika sty zraněnými. (Viz zde a zde).

K tomuto útoku se přihlásila organizace islámský stát. (Viz zde.)

Fakta: Následná bezpečnostní opatření

Výše zmíněný teroristický útok vedl a jistě ještě povede k různým zvýšeným bezpečnostním opatřením.

Kupř. francouzský prezident Hollande vyhlásil po celém území Francie výjimečný stav.

Zvlášť mimořádná bezpečnostní opatření platí pro oblast pařížské aglomerace.

Dokonce horní komora francouzského parlamentu podle očekávání schválila prodloužení výjimečného stavu ve Francii o tři měsíce. Před Senátem už ve čtvrtek návrh zákona odsouhlasila také dolní komora parlamentu, Národní shromáždění. Výjimečný stav platí na celém území státu, policii umožňuje kupříkladu provádět razie i bez soudního povolení. Od atentátů v metropoli již francouzští policisté učinili 793 razií, při nichž zadrželi 90 lidí.

(I v Bruselu byla zavedena zvýšená bezpečnostní opatření.)

 

 

 

 

 

© RO marketing s.r.o.

Pravidelně vydáváme tištěný časopis Tipy a inspirace.
Níže si můžete zdarma stáhnout libovolné číslo.

Tipy a Inspirace 121 ke stažení

Tipy a Inspirace 120 ke stažení

Tipy a Inspirace 119 ke stažení

Tipy a Inspirace 118 ke stažení

Tipy a Inspirace 117 ke stažení

 

Archiv všech čísel

SlideBar