Tipy a inspirace

A+ A A-
  • Líbil se Vám článek? Sdílejte jej!  

TIPY

  

Evropská komise spouští pilotní projekty legalizace ekonomické migrace z Afriky

Prodávají naše národy, naši kulturu, naši bezpečnost a naše životy za kšefty v Africe a v dalších rozvojových zemích. Zárodkem globální vlády oligarchů, je parta hochů, co spolu mluví na oficiálních i neoficiálních jednáních a schůzkách OSN a Bruselu, přidružených mezinárodních organizací, neziskovek a především soukromých korporací. Politicky podporovaná islamizace Evropy je důkazem, že k této partičce patří i nejmohutnější hlasovací blok v OSN - Organizace islámské spolupráce.

Nazvěme je všechny jejich pravým jménem - zločineckou Bandou. Pro Bandu jsou demokratické národní státy, ve kterých je suverénem lid, nebezpečné. Proto chce globálně nastolit mechanismus, který by trvale promíchával národy světa a národní státy tak vyřadil ze hry.

 

Předvolební agitka: Demokracii jsme prohráli, a co dělat dál

Mějme na mysli, že se nás před odchodem na věčnost mladší generace zeptá, proč jsme jim nechali celou planetu a naši vlast ve stavu hodném řádění divokých sviní.

Jdu v klidu po ulici a přemýšlím o aktuální otázce po bytí, která pár lidí na planetě zaměstnává asi dva a půl tisíce let. A tu se na mne z předvolebního plakátu vyvalí úškleb jednoho politického parazita s motýlkem. Tato kreatura kradla v jednom nejmenovaném městě od sametu sprostě a zcela bez zábran, a s pomocí volebních hlasů to chce dělat i nadále. Lapen jeho vyretušovaným ksichtem a touto drzostí vystavenou i za mé rozkradené peníze jsem málem spadl pod projíždějící autobus MHD, který s pomocí nastrčené soukromé firmy vykrádají jeho kamarádi. Myšlenky na bytí byly nenávratně pryč, neb jsem musel přemýšlet o našich parlamentních volbách. A to kvůli neuvěřitelné drzosti zlodějských kluků z plakátu a neuvěřitelné pitomosti těch, kteří je chtějí po dvaceti letech zlodějen znovu posadit na stará místa.

Pokud vím, jsme jediný nezávislý web před volbami, který je už víc než týden pod soustředěným DDoS útokem. Neznámí sračkometi bombardují server požadavky z nastrčených adres, aby byl zahlcen kanál e-republiky a aby nás lidé nemohli číst. Jistě to mohou dělat celkem dlouho, protože to dělají buď přímo za naše daně, nebo si to alespoň mohou odečíst z daní. Asi jsme někomu pořádně šlápli na kuří oko dvouroční analýzou korporátního fašismu a rozpadu demokracie přes zkorumpované strany. A jistě bude hůř. Když jsem tento vývoj před založením tohoto webu předpovídal bývalým disidentským známým, tak mi tvrdili, že hodně přeháníme. Ale občanská demokracie tady skončila bez ohledu na volby a na volební výsledky, které budou vyhlášené někdy po víkendu. A nyní se podívejme na to, co je třeba po zničení občanské demokracie zachránit z trosek občanské společnosti. Tady je minimalistický program pro těch nemnoho aktivistů, než je umlčí, zavřou, nebo existenčně či jinak zničí.

 

Vše o stolici

Pravidelné správné vyměšování je klíčem ke zdraví!

Vše, co potřebujete vědět o stolici, ale stydíte se zeptat...

... i když je to jedna z nejdůležitějších věcí na světě...

Obecně

Normálně by výkaly měly být hnědavé, zpracované do rovného válečku jako z velmi hustého těsta prohnětené konzistence o průměru cca 2,5+ cm a délce 10 – 12 cm (klobása). Nicméně, přes 20 cm a delší svědčí o zdravém jídle, čistém a plně funkčním zažívacím traktu; pak můžete klidně „vyprodukovat“ lejno vysoké kvality o nepřerušené délce třiceti i více centimetrů. V každém případě, jestliže pravidelně 3× denně jíte, měli byste mít stejně pravidelně 3 – 2 stolice denně. Normálně byste po porci snězeného jídla měli jít do komůrky během 4 – 6 hodin.

Obecně vzato: funguje-li vše uvnitř slušně, uběhne od chvíle, kdy stravu spolknete, 12 – 16 hodin, než vás opustí její zbytky. Funguje-li vše výborně, může se tak stát v polovičním čase. Pokud máte v období 3 – 4 dnů menší frekvenci vyprazdňování znamená to, že zažívání a peristaltika nepracuje správně.

 

 

© RO marketing s.r.o.

Pravidelně vydáváme tištěný časopis Tipy a inspirace.
Níže si můžete zdarma stáhnout libovolné číslo.

Tipy a Inspirace 121 ke stažení

Tipy a Inspirace 120 ke stažení

Tipy a Inspirace 119 ke stažení

Tipy a Inspirace 118 ke stažení

Tipy a Inspirace 117 ke stažení

 

Archiv všech čísel

SlideBar