Tipy a inspirace

A+ A A-
  • Líbil se Vám článek? Sdílejte jej!  

TIPY

  

Německo chce zadní vrátka do všech nových zařízení

V Německu se připravuje návrh zákona, který by zavedl povinnost do nových digitálních zařízení instalovat „zadní vrátka“. Úřady by také získaly oprávnění „hacknout“ libovolný soukromý počítač.

Středa,  6. prosinec 2017 | Autor Lukáš Jelínek Německé ministerstvo vnitra připravuje návrh zákona, který by přinesl nové povinnosti výrobcům a dodavatelům digitálních zařízení a nové pravomoci úřadům. Všechna nová digitální zařízení uváděná na trh by musela obsahovat „zadní vrátka“ (backdoor) pro případný vstup státních úřadů; firmy by musely také zpřístupnit „programovací protokoly“ k analýze….

 

Evropa je slabá, protože její muži jsou slabí

Velmi zajímavé video, které skutečně stojí za shlédnutí a kde žena - dánská novinářka - popisuje jak je důležité v současné době v Evropě posilovat maskulinitu u mužů a zmenit tak trend jakým se silně feminizovaná společnost vyvíjí, nebo bude velmi silně narušená jinými kulturami a ta Evropská kultura zanikne. (české titulky)

 

Petr Žantovský: Paranoia jako program

Moc politického, přesněji řečeno volebního alibismu, který se ve vší nahotě ukázal kolem volby Donalda Trumpa prezidentem USA, konečně naplno dorazil i k nám. V čem spočívá? V tom, že se ve volbách neúspěšný pretendent na nějakou funkci začne vymlouvat na nějaké cizí elementy, které způsobily jeho neúspěch.

Dnes jsou v módě konspirační teorie o tom, že veškeré volby v tzv. demokratickém světě jsou deformovány a manipulovány nějakými nejasně definovanými hackery, údajně napojenými na Kreml. Takže fakt, že Hillary Clintonová nepřesvědčila většinu potřebnou ke vstupu do Bílého domu, zavinili počítačoví komsomolci v Putinově žoldu. Je nepochybné, že titíž „ajťáci“ mají na svědomí Brexit, volební vzestup AfD v Německu a Svobodných v Rakousku.

 

 

© RO marketing s.r.o.

Pravidelně vydáváme tištěný časopis Tipy a inspirace.
Níže si můžete zdarma stáhnout libovolné číslo.

Tipy a Inspirace 121 ke stažení

Tipy a Inspirace 120 ke stažení

Tipy a Inspirace 119 ke stažení

Tipy a Inspirace 118 ke stažení

Tipy a Inspirace 117 ke stažení

 

Archiv všech čísel

SlideBar