Tipy a inspirace

A+ A A-
  • Líbil se Vám článek? Sdílejte jej!  

TIPY

  

Tajemné začátky a konce: Prožíváme konec začátku německé Čtvrté říše? Po stu letech je nám Rakousko překvapivě inspirací. Další slovenská zrada? Co udělají slovenští vůdci v ČR? Osmnáctý bude těžký

PETR HÁJEK vidí v přicházejícím roce mnohé naděje, ale nedělá si velké iluze o možnostech středoevropské vzpoury, a slibuje nové mediální překvapení

Jakýkoli konec je na této zemi vždy současně začátkem. Je to tak, ačkoli tomu mnoho lidí z nějakých záhadných důvodů nevěří – dokonce i když jde o tak poměrně důležitou věc, jakou je lidský život sám. Jsou to oběti jedné z nejúspěšněji šířených „fake news“ vynalezených v dobách, kdy se to ani zdaleka ještě tak nejmenovalo. A mnoho nevěřících to bude stát vše. Žel Bohu.

 

Jaký bude rok 2018 z pohledu vývoje lidstva?

 

Jakým směrem se bude lidstvo ubírat a jakými tématy se bude zabývat? Čeho se třeba se v roce 2018 vyvarovat a čemu naopak věnovat více pozornosti?

Rok 2018 bude plný zvratů. Bude jako na houpačce. Pocity euforie se budou střídat s velkými propady. Je to tím, že lidstvo spěje rychle vpřed ve svém vývoji (týkající se emocionálního i mentálního nastavení), tento zrychlený vývoj pro lidstvo znamená také zrychlené příležitosti, které mu pomáhají v růstu. Lidé se budou více zabývat sami sebou, budou vnímavější pro svoje skutečné potřeby a tím se bude hodně uvolňovat i pomoc pro skutečně potřebné lidi.

Úroveň lidí, kteří budou chtít více spolupracovat se světlem, se bude zvyšovat obrovskou rychlostí. Naopak ti, kteří budou stále ve starých energiích v dualitě zatíženi, ti budou více strádat a to jak emocionálně, tak i materiálně. Jejich svět – vidění světa – se bude dramaticky rychle měnit. Ti, co uvíznou ve starých energiích, budou mít stále více potíže spojené se zdravím i financemi. Staré metody tvoření jim již nebudou sloužit.

Vše se mění a změnu uvítají ti, kteří jsou změnám otevření.

Proroctví Hopi a budoucnost lidstva

Život je jednoduchý, ale složitým ho dělají lidé.

Život je jednoduchý, ale složitým ho dělají lidé. Všechny záležitosti života a smrti budou podle Hopi rozhodnuty až se vrátí Pahana. Pahana byl nazýván Bílým Bratrem, který se má vrátí z východu.

Kámen z Měsíce a UFO

Jiné staré proroctví Hopi upozorňuje, že by na Zemi nemělo být dopraveno nic z Měsíce. Pokud se tak stane, varují Hopi, bude narušena rovnováha přirozených univerzálních zákonů a sil, následovat budou zemětřesení, výrazné změny vzoru počasí a sociální nepokoje. (Všechny tyto věci se dnes dějí, ač přirozeně ne nutně jen kvůli dovezené měsíční hornině.)

Sedmého srpna 1970 došlo ke spektakulárnímu pozorování UFO, dosvědčenému tucty lidí a doloženému fotografiemi, které pořídil Chuck Roberts z Prescott Courier. K události došlo poté, když několik indiánů Hopi „vyvolávalo UFO“. Příhoda byla některými Hopi vyložena jako částečné naplnění události Druhého Mesa, jako varování upozorňující na přicházející Den očištění, po němž budou věrní Hopi přeneseni na jiné planety v „lodích bez křídel.“

 

 

© RO marketing s.r.o.

Pravidelně vydáváme tištěný časopis Tipy a inspirace.
Níže si můžete zdarma stáhnout libovolné číslo.

Tipy a Inspirace 121 ke stažení

Tipy a Inspirace 120 ke stažení

Tipy a Inspirace 119 ke stažení

Tipy a Inspirace 118 ke stažení

Tipy a Inspirace 117 ke stažení

 

Archiv všech čísel

SlideBar