Tipy a inspirace

A+ A A-
  • Líbil se Vám článek? Sdílejte jej!  

TIPY

  

Co Zeman neřekl

Prezidentův vánoční projev byl vyrovnaný a realistický. Prezident řekl potřebné věci, mnoho věcí ovšem neřekl. Proto bych se pokusil ho doplnit.

Starý rok

Ve starém roce byly klíčovou událostí samozřejmě volby. Jejich výsledek je známý a znamená další odklon od starých politických stran vyjma ODS. Volbou obviněného Babiše prokázali občané nejen, že nevěří starým politickým stranám, ale nevěří ani institucím - policii apod. To je velmi znepokojující jev. Staří politici dokázali otrávit lidi tak, že už ničemu nevěří. Celý rok se nemluvilo o ničem jiném, než o kauzách. Pokud bych měl charakter tohoto roku nějak vystihnout, řekl bych, že to byl rok štvavých kampaní a rétorické nenávisti.

Ekonomové hodnotí minulý rok dobře. Je málo pracovních sil, což je důsledek poklesu porodnosti v devadesátých letech. Měli bychom urychleně přijmout zahraniční dělníky nebo nám podniky odejdou do zahraničí a přestanou tady platit daně. To se kvůli politice ČSSD nedělo a doufám, že to nynější vláda udělá.

 

Jaroslav Dušek a MUDr. Jan Šula: 7 bran imunity aneb jak ochránit své zdraví

Je to jen v naší hlavě! Půjdete na preventivní prohlídku, kde vám stanoví diagnozu, nejlépe takovou, která má dle běžné praxe doživotní následky, bez toho aniž by lekař znal pravou podstatu psychického stavu pacienta. Necháte se vystrašit doktorem a začnete zoufale hledat informace o podstatě vaší nemoci a podobně postižených lidech.

Na buněčné úrovni to však způsobuje pozvolné programování, nebo chcete-li, autosugesci, na základě, které se začnou tvořit skutečně např. rakovinotvorné buňky, metastáze, řídnutí kostí, roztroušená skleróza, aj.

Naše (duševní) tělo využívá systému sedmi bran, sedmi ochranných autoimunitních vrstev,které nás chrání před vnějšími vlivy nemocí a psychických stresů. Až jejich porušením vzniká z psychického traumatu fyzická nemoc na buněčné úrovni.

Tento proces může trvat v řádu od několika hodin do několika dnů. Tělo potřebuje k přeprogramování DNA struktur přibližně 180 dnů.

Jaroslav Dušek: „Uvažování mnoha lidí je, že do 30 dobrý, od 30 to jde s námi s kopce, v 50 letech je život za zenitem a v 70 to bez prášků nejde…“

Pro obrovský zájem veřejnosti další přednáška volně navazuje na nedávné setkání Duše K v divadle Kampa.

 

Bylo objeveno 5 mumifikovaných těl mimozemšťanů

1. díl seriálu: Mumie z Nazca. Doposud vyšlo 10 dílů.

Výzkumníci z Peru ohlásili významný objev. Je jím nález pěti mumifikovaných těl, která mají podobné rysy jako grays.

Nalezená těla byla pojmenována jako Mumie z Nazky a to u příležitosti zvláštní konference, která byla mimořádně uspořádána v souvislosti s jejich odhalením veřejnosti.

Tým výzkumníků, jejichž součástí jsou mexičtí badatelé a také známý exopolitický novinář Jaime Maussan, shodně konstatují, že nalezená těla vypadají více jako reptiliáni než lidé (humanoidi). Západní mainstream jim oponuje, že určitě musí jít o největší hoax od zveřejnění pitvy mimozemšťana z Roswellu v roce 1996.

Krátký film zobrazuje pitvu mimozemšťana, který měl být z Roswellského incidentu. Dodnes se vedou spory, zda jde o autentický film nebo jde o podvrh. Přičemž existují i důvody se domnívat, že jde o filmové zpracování podle skutečné události.

Tým zkoumající mumifikovaná těla prohlásil, že radiokarbonové datování kostí ukázalo stáří těl přibližně 1700 let zpět. To nás vrací přibližně do roku 317 našeho letopočtu. Zpráva přesněji uvádí, že těla pocházejí z období let 245 AD až 410 AD. Pokud by nezávislé testování potvrdilo obdobné výsledky (hlavně tělesnou formu), pak by to byl jistě onen klíčový (poslední) kamínek do skládačky o přítomnosti mimozemšťanů na Zemi.

Tým na tiskové konferenci na počátku července 2017 zveřejnil rentgenové snímky mumií, aby potvrdili, že jde o skutečná těla neznámých bytostí. Tým získal přístup k dalším podobným mimozemsky vypadajícím tělům, které podle jejich slov má v držení i (tajná) vláda USA.

 

 

© RO marketing s.r.o.

Pravidelně vydáváme tištěný časopis Tipy a inspirace.
Níže si můžete zdarma stáhnout libovolné číslo.

Tipy a Inspirace 121 ke stažení

Tipy a Inspirace 120 ke stažení

Tipy a Inspirace 119 ke stažení

Tipy a Inspirace 118 ke stažení

Tipy a Inspirace 117 ke stažení

 

Archiv všech čísel

SlideBar