Tipy a inspirace

A+ A A-
  • Líbil se Vám článek? Sdílejte jej!  

TIPY

  

Projekt SERPO

Již dlouho pro všechny zájemce o UFO a mimozemské technologie je znám text o projektu výměnného pobytu našich astronautů na planetě SERPO - tento odkaz by tedy chtěl upozornit na několikadílný seriál na serveru Suenee, který se tomuto tématu věnuje a my jej vřele doporučujeme k přečtení.

Malá ochutnávka zde:

Jedná se o skutečný, doslovný deník velitele týmu. Začalo to ráno v den odletu. Každý člen týmu měl k dispozici kódy pro kontrolu EBEnů a svá třímístná čísla. Existovali další kódy a zkratky pro některé záležitosti, které nebyly vysvětleny.

První den

Jsme připraveni. Je těžké pomyslet, že jsme to konečně udělali. Tým je motivován a klidný. Závěrečná instruktáž MTC a MTB (Pozn. překl.- zřejmě kódové označení pro velitele EBEnů). Náklad je nakládán do lodí EBE. Mohly by mít nějaké problémy s našimi zbraněmi. Budu mluvit s MVC. Čísla 899 a 203 budou mít na starosti celkový počet zbraní. Neexistuje žádný systém synchronizace nebo o něm nevíme. Vše jde hladce. Čísla 700 a 754 poskytují každému členu mise závěrečnou kontrolu, před nástupem do letadla. Všechno je OK, vše jsme naložili a uskladnili. Musíme to přenést na největší loď, jakmile se dostaneme do bodu setkání.

To nás poněkud rozčiluje, ale žádné výhrady proti tomu nemáme. MTC požádal všechny členy týmu, aby se definitivně rozhodli. Všichni členové týmu říkají, že půjdou, tedy jdeme. Vnitřek lodi EBEnů je velký. Jsou zde tři podlaží, loď je jiná než ta, na níž jsme byli školeni. Myslím, že to byla výsadková loď, tohle je mateřská loď.

 

Magnetický pulser MPG30 a generátor BG3

„Máte na vybranou. Můžete se uzdravit sami a bude to levné. Už nikdy nebudete bojovat s rýmou den co den. Už nikdy neztratíte možnost pracovat. Je to ta nejlepší investice, kterou můžete pro své zdraví udělat.

„Máte na vybranou. Můžete se uzdravit sami. Už nikdy nebudete bojovat s rýmou den co den. Už nikdy neztratíte možnost pracovat. Je to ta nejlepší investice, kterou můžete pro své zdraví udělat. Dr. Bob Beck

Magnetický pulser

Působením magnetických pulsů vrátíte zpět do krevního oběhu mikroby, které neprotékají krví. Jsou to mikroby, které se schovávají v lymfatických uzlinách, žaludku, v kořenových kanálcích, nebo na jiných místech v těle.

Cívku magnetického pulseru lze bezpečně přiložit na jakoukoliv část těla, až na pár vyjímek (například varlata a oči, pokud jste po operaci). Magnetické impulsy jsou samy o sobě neškodné pro lidské buňky.

Princip magnetických pulsů

Magnetické pulsy vytváří v tělesných tkáních slabý elektrický proud, který zkapalní lymfy a vytlačí mikroby z jejich úkrytů. Vzhledem k tomu, že magnetické pole proniká kůží a kostí, může zasáhnout mikroby kdekoliv v těle. Jeho dosah je 20 – 30 centimetrů v ose pólů. Boční výkon magnetických pulsů se snižuje o padesát procent vzdálenosti. Pulsní cívka by měla být umístěna těsně nad kůži, nebo na ní.

Možná budete chtít používat magnetický pulser každý den. Neexistují žádné omezení, jak dlouho a kolikrát denně používat toto zařízení. Všeobecně se doporučuje používat zařízení až hodinu denně (bez času, kdy je přístroj vypnutý a chladne). Magnetická jednotka se po dvaceti minutách zahřívá. Proto by měla být dvacet minut používaná a pak dvacet minut chladnout. Tento cyklus lze opakovat několikrát po sobě.

 

Záhady severní země: Hledání starodávných znalostí (1.díl)

Hyperborea je civilizací, která byla kolébkou řady civilizací, mimo jiné i té Ruské. Velmi často se na ní odvolával ve svých knihách i Ivo Wiesner. V následujícím odkazu najdete celý seriál článků o tomto zajímavém tématu.

Níže ochutnávka z prvního dílu :

V prosinci roku 2008 Ruská ufologická výzkumná stanice RUFORS uskutečnila expedici na Kolský poloostrov. Jejím základním úkolem bylo hledání stop legendární Hyperborei, která se, jak opatrně říkají vědci v posledním letech, stala místem, odkud vzešla ruská národnost, a která zásadním způsobem ovlivnila rozvoj, vědu a kulturu jiných zemí…

Alexandr Barčenko – hledání starodávných znalostí

Jednoho pochmurného podzimního večera roku 1918 bylo v zakouřeném sále vedení Baltické flotily nezvykle rušno. Na podiu se před námořníky a vojáky tyčil mohutný, dávno neholený člověk v ošuntělém šedém plášti a s kulatými brýlemi. Velmi živě mluvil i gestikuloval a rychle črtal na tabuli poznámky o starověkých civilizacích, tajných znalostech a všeobecné rovnosti. „Zlatý věk, to je Velká světová federace národů, postavená na základech čistého ideologického komunismu, která kdysi vládla na celé Zemi,“ vyprávěl Alexandr Vasiljevič Barčenko. „Její vláda trvala asi sto čtyřicet čtyři tisíc let. Zhruba devět tisíc let př. n. l. byl na území současného Afganistánu, Tibetu a Indie uskutečněn pokus obnovit tuto federaci ve stejném objemu. Je to epocha, která je v legendách známá jako Rama. Rámská federace existovala plném rozkvětu okolo tří tisíc šesti set let a definitivně se rozpadla po Irshově revoluci.“

Barčenkovy přednášky byly natolik populární, že jim začalo věnovat pozornost i speciální oddělení VČK/OGPU (VČK, tzv. Čeka – tajná policie v Sovětském Rusku; OGPU – sjednocená státní politická správa, pozn. překl.) v čele s Glebem Bokim. Čekisté neměli ani tak zájem o historický výzkum Alexandra Vasiljeviče, ale především o jeho úspěchy v oblasti experimentů, týkajících se telepatických schopností člověka, které prováděl jako aktivní spolupracovník Běchtěrevova Institutu mozku a psychické činnosti, a o výsledky expedicí do oblasti Sejdozera (název jezera, Сейдозерo, pozn. překl.). Velká pozornost byla věnována neobvyklé nemoci, která se rozšířila mezi severními národy a zvláště na Kolském poloostrově. Barčenko považoval tento zvláštní stav, který dostal název „emerik“ neboli „arktická hysterie“, za něco, co připomínalo masovou psychózu. Obvykle se projevovala v průběhu magických rituálů, ale mohla vzniknout i spontánně. V takových okamžicích lidé bez odmluvy vykonávali jakékoliv příkazy, mohli předvídat budoucnost, neublížilo jim ani bodnutí nožem. Je pochopitelné, že taková neobvyklá forma psychického stavu nemohla uniknout pozornosti OGPU.

 

 

© RO marketing s.r.o.

Pravidelně vydáváme tištěný časopis Tipy a inspirace.
Níže si můžete zdarma stáhnout libovolné číslo.

Tipy a Inspirace 121 ke stažení

Tipy a Inspirace 120 ke stažení

Tipy a Inspirace 119 ke stažení

Tipy a Inspirace 118 ke stažení

Tipy a Inspirace 117 ke stažení

 

Archiv všech čísel

SlideBar