Tipy a inspirace

A+ A A-
  • Líbil se Vám článek? Sdílejte jej!  

TIPY

  

Eurokomisařka Margrethe Vestagerová si posvítila na mamutí společnosti

Eurokomisařka pro hospodářskou soutěž Margrethe Vestagerová je dcerou faráře a farářky dánské luterské církve. Možná i proto jako jediná dokázala vzbudit v mamutích firmách jako Google, Apple, Amazon, Starbucks, Fiat, Gazprom a IKEA strach, že boží mlýny na tomto světě přece jenom melou.

Odvážná eurokomisařka nařídila společnosti Apple, aby v Irsku doplatila ušlé daně, pokutovala i Facebook či Google.

FOTO: Profimedia.cz

Narodila se před 49 lety v Glostrupu, studeném a nevzhledném předměstí Kodaně. Rodiče, Hans Vestager (nar. 1945) a Bodil Tybjergová (nar. 1946) jsou oba politicky angažovanými protestantskými faráři a jablko nepadlo daleko od stromu.

 

Principles of Healthy Diets, Czech Translation

Směrnice a členská brožura (Guidelines and membership booklet)

,,Life in all its splendor is Mother Nature obeyed“ Weston A. Price, DDS

Nadace Westona A. Price přijímá příspěvky pouze od členů a/nebo soukromé dotace, ale nepřijímá finanční prostředky od masného ani mléčného průmyslu.

Obsah: (Contents)

Kdo byl Dr. Weston A. Price

Charakteristiky tradiční stravy

Zásady stravování

Stravovací nebezpečí

Jste zmateni z tuků?

Mnoho rolí nasycených tuků

Aktivátory rozpustné v tucích

Co se sakra děje s ,,politickou korektností“ výživy?

Tradiční versus moderní strava

Mýta a fakta o stravě

Mýty a fakta o sóje

Sójový sunar: Antikoncepce pro děti

Choroby srdce: Co říkají odborníci

Principy holistické stomatologie

Nadace Westona A. Price

Staňte se členem Nadace Westona A. Price

Kdo byl Dr. Weston A. Price DDS (About Weston A Price DDS)

Ve 30. letech 20. století cleavelandský zubař Weston A. Price (1870-1948) začal sérii jedinečných šetření. Více než deset let jezdil do izolovaných částí světa, aby studoval zdraví populací nezasažených západní civilizací. Chtěl zjistit, díky jakým faktorům mají tyto národy zdravé zuby. Jeho studie odhalily, že příčinou zubního kazu a křivých zubů nejsou genetické předpoklady, ale chybějící živiny ve stravě.

 

SERIÁL:

Učení indických bohů (1. díl): Létající stroje

Védy: Design tohoto plavidla je převzat z textu starého více než 1800 let. Ta věc vykazovala tah směrem vzhůru v aerodynamickém tunelu – podobný, jako mají moderní letadla. Takže informace obsažené ve starých textech jsou skutečně přesné.

Kde vzali starověcí lidé takové znalosti? V textech se praví, žeod cizinců. Bytostí z jiných planet.

Indie: Domov více než 1,3 miliardy lidí, druhý nejlidnatější stát světa. Indie je domovem jedné z nejstarších lidských civilizací, nicméně v posledních letech prošla rychlou modernizací. Například ve městě Bangalore, které je označováno za jedno z technologicky nejvyspělejších měst světa, sídlí tisíce společností zabývajících se informačními technologiemi. Pokrok v této zemi nicméně koexistuje s tisíciletou tradicí. Náboženství je velmi podstatnou součástí života Indů.  Zhruba 80% indické populace praktikuje hinduismus. Mnoho věřících i v dnešní době vnímá příběhy o hinduistických bozích jako historické záznamy – doslova, že bohové chodili mezi lidmi a předávali jim znalosti.

V hinduistické tradici se tito starověcí bohové nepovažují za symbolické ani mýtické postavy, ale za bytosti z masa a krve, které sestoupily z oblohy a prožily reálné životy. Základy Hinduismu byly pečlivě zaznamenány v nejstarších indických textech. Dle tradice jsou tyto texty záznamy toho, co bohové řekli, které lidé pouze zapsali. Mezi tyto tradiční texty jsou počítány Védy (které bychom mohli označit za hinduistickou Bibli) i další rukopisy sepsané v raném sanskrtu.

 

 

© RO marketing s.r.o.

Pravidelně vydáváme tištěný časopis Tipy a inspirace.
Níže si můžete zdarma stáhnout libovolné číslo.

Tipy a Inspirace 121 ke stažení

Tipy a Inspirace 120 ke stažení

Tipy a Inspirace 119 ke stažení

Tipy a Inspirace 118 ke stažení

Tipy a Inspirace 117 ke stažení

 

Archiv všech čísel

SlideBar