Tipy a inspirace

A+ A A-
  • Líbil se Vám článek? Sdílejte jej!  

TIPY

  

Julia Sellers: Viděl som to zajtra (1. díl): Představení

1. díl seriálu: Julia Sellers: Viděl som to zajtra. Doposud vyšlo 2 dílů.

Julia Sellers sa narodila v Bánovciach nad Bebravou, na západnom Slovensku (bývalom Československu) a v roku 1995 zažila prvý mimotelový zážitok. Odvtedy venuje svoj voľný čas štúdiu mimotelových zážitkov. Zaujíma sa o kvantovú fyziku, voľnú energiu (free energy), anomálnu kogníciu, zážitky blízko smrti a témy týkajúce sa zlúčenia vedy a náboženstva. Má tri tituly. Študovala v bývalom ZSSR, na Slovensku a USA. Študovala nasledovné odbory: právo, žurnalistiku, Ruské teritoriálne štúdiá, manažment, fytopatológiu.

Ovláda 5 svetových jazykov, má dvojité občianstvo: slovenské americké. Pracovala ako prekladateľka-tlmočníčka, lektorka anglického a ruského jazyka, učiteľka angličtiny ( na prvej súkromnej škole v rámci SR zameranej na výuku detí s behaviorálnymi problémami), výkonná manažérka, šéfka medzinárodnej sekcie volebného tímu v prezidentských voľbách SR, poradkyňa pre zahraničné vzťahy ex-premiéra SR, analytička oddelenia medzinárodných vzťahov, zástupkyňa Centrálneho volebného tímu, dopisovateľka, zahraničná korešpondentka akreditovaná na MZV USA a v Zahraničnom tlačovom centre USA vo Washingtone, D.C.,lobystka a novinárka na voľnej nohe. Pracovala tiež v Nadácii za ústavnú vládu vo Washingtone, D.C. a v Asociácii Stewarta Motta.

V súčastnosti prednáša o mimotelových zážitkoch na Slovensku a v Českej republike.

Kniha VIDEL SOM TO ZAJTRA je knižná prvotina Júlii, ktorá bola napísaná v priebehu dvoch týždňov. Jej názov VIDEL SOM TO ZAJTRA nie je náhodný. Kniha totiž pojednáva o človeku, ktorý vidí veci z budúcnosti. Je to skutočný príbeh muža žijúceho mimo tela a zároveň fascinujúce rozprávanie o človeku, ktorý si pamätá svoje narodenie aj svoju smrť. Sú v nej spracované autentické mimotelové zážitky a astrálne cestovanie muža, ktorý podstatnú časť svojho života trávi mimo tela.

“Kniha opisuje skutočný príbeh muža, ktorý sa od ostatných odlišuje tým, že žije mimo tela. Vychádza z tela a cestuje. A to všetko pri plnom vedomí.”

Júlia na 200 stranách prináša svedectvo z prvej ruky o tom, čo znamená nachádzať sa a existovať, ale hlavne fungovať mimo tela.

 

MUDr. Jan Šula: O chřipce aneb veselá mysl, půl zdraví!

MUDr. Jan Šula: Promoval v roce 1985 v Praze na LF UK. Klinickou práci začíná v České Republice a následně studuje ve Švýcarsku, Itálii a Německu. Po atestaci z ortopedie v roce 1991 odchází do Kanady a pak do USA, kde se na Floridě věnuje studiu významu membránových receptorů při rozvoji autoimunitních onemocnění pod vedením Prof. Felixe Kaufmanna.

Po návratu do Evropy v roce 1993 nadále spolupracuje na vývoji přírodních preparátů pro léčbu kloubních onemocnění s pracovišti v Anglii a ve Švýcarsku. Za své práce je přijat v roce 1999 do Královské lékařské společnosti Spojeného království Velké Británie a Severního Irska jako první český lékař. Další rozvoj  biomodulačních léčiv spojuje s univerzitami ve Skotsku a v Oxfordu. Od roku 2007 je členem Italského řádu lékařů v Neapoli a vedoucím imunologem italské společnosti Ischia Salus. Mezinárodně působí jako konsultant ve 12 zemích a je členem Oxford Research Institute of Immunology a italské psychoneuroimunologické společnosti. Žije střídavě v Itálii a v Anglii.

Proč se chřipka objevuje zejména v říjnu a listopadu a pak v únoru a březnu?

Teorií vzniku chřipky právě v tomto období je mnoho, ale já osobně se přikláním k teorii snížení imunity vlivem poklesu slunečního světla, tedy oslabení osy hypotalamus hypofýza, která dává našim T-lymfocytům povel se buď vzchopit a bojovat, nebo to nechat být, protože to stejně nemá cenu a všichni onemocníme.

Dále je to změna stravy a určitá deprese z toho, že už je tady zase podzim. Na jaře je to pak vyčerpání a projev únavového syndromu, protože příroda nutí člověka odpočívat.

 

Budu volit Zemana, financování kampaně mě nezajímá, přímá volba je populismus, říká Klaus

Velice zajímavý rozhovor s Václavem Klausem, jehož názorům poprvé v životě opravdu nerozumím a vůbec mě nepřesvědčil. Je ale velmi konzistentním názorem velké části naší veřejnosti a protože informování v masmediích není vyvážené, myslím, že by každý měl tento názor slyšet. Budoucnost možná ukáže jestli to byla pravda. V čem vlastně je Miloš Zeman oproti Jiřímu Drahošovi tak diametrálně vhodnější podle Václava Klause?  Bude zajímavé až tento článek vyjde už vědět jak to vlastně dopadlo - odkaz na dlouhý ale zajímavý rozhovor i s upoutávkou je v následujícím textu.

Zeman názory má a umí je hájit, ostatním kandidátům o nic nešlo, v televizní debatě Drahoš nebyl ochoten a schopen formulovat jakýkoliv názor, říká bývalý prezident Václav Klaus. Dodává, že nikdy neřekl, že Miloš Zeman je ideální prezident, oba často stáli na opačné straně barikády, ale společně nepatřili do havlistického režimu. Chtěli soutěž politických stran a ne vládu elit. Sám Zemana ale bude volit i proto, že se kampaň zvrhla na neseriózní souboj prezidenta a několika protikandidátů, jeho zdraví by nediskutoval. Jiří Drahoš je podle jeho názoru politicky nedefinován. Přímá volba je prý jen populistické gesto politiků, kteří nechtěli, aby prohrávali jejich kandidáti.

 

 

© RO marketing s.r.o.

Pravidelně vydáváme tištěný časopis Tipy a inspirace.
Níže si můžete zdarma stáhnout libovolné číslo.

Tipy a Inspirace 121 ke stažení

Tipy a Inspirace 120 ke stažení

Tipy a Inspirace 119 ke stažení

Tipy a Inspirace 118 ke stažení

Tipy a Inspirace 117 ke stažení

 

Archiv všech čísel

SlideBar