Tipy a inspirace

A+ A A-
  • Líbil se Vám článek? Sdílejte jej!  

TIPY

  

Riziková společnost

Globalistická akce, která v současné době probíhá v celé západní civilizaci, se dostala do fáze, ve které už naráží na přirozený odpor konzervativně založených lidí. Vývoj ke globalizaci přestal být přirozený a je mocensky prosazován. Globalizace má svůj přirozený segment spojování a vzájemných styků lidí různých národů na základě obchodní výměny a cestovaní, a svůj segment ideologický, mocensky prosazovaný establishmentem, mající především prvky násilného prosazení směsice různých národů a ras za přítomnosti tlaku na odnárodnění původních etnik. Tento násilný segment má totalitní tendence: ideologickou výchovu a přesvědčování, bojůvky (Antifa), vytváření nepřítele (v Rusku), násilné vnucování cizích etnik (jakýchsi nositelů globalizace) a snahu o cenzuru psaného a mluveného slova.

Velmi zajímavý článek včetně zajímavé diskuse zde :

 

Agent 25085 v éře politických kartelů

Uveřejňujeme analytický rozbor filmového režiséra Davida Martínka, který v širokém záběru kriticky hodnotí současnou politickou situaci u nás, stav české občanské společnosti, aktuální stav demokracie, výkonnosti státu a činnosti jeho institucí.

Andrej Babiš má problém. A bratislavský rozsudek v kauze spolupráce Andreje Babiše s STB znamená problémy nejen pro něj, ale i pro českou vládu.

Připomeňme, že Andrej Babiš se soudně domáhal žalobou očištění jména od nařčení ze spolupráce s STB na slovenském Ústavu paměti národa (ÚPN) a postupně, rozhodnutím okresního, krajského a Nejvyššího soudu SR ve všech případech uspěl.

Teprve Ústavní soud SR v říjnu minulého roku rozsudkem revidoval předchozí tři rozhodnutí a s odkazem na porušení práva ÚPN na soudní ochranu a spravedlivé soudní jednání celou věc vrátil zpět, k dořešení na úroveň Krajského soudu.

Krajský soud nakonec rozhodnutí Ústavního soudu potvrdil.

A zamítl tak žalobu Andreje Babiše, že je evidován ve svazcích neoprávněně.

Podstatou Babišovy žaloby na ÚPN u všech tří předchozích soudů byla snaha prokázat, že byl ve svazcích STB evidován bez svého vědomí, neoprávněně a nebyl spolupracovníkem STB.

Babiš prošel přes tři soudní úrovně a pokaždé soud vyhrál.

Teď je ale zpět na začátku.

Neobvyklé vysvětlení

Ústavní soud v podstatě neřešil Babišovo postavení. Rozhodl o stížnosti ÚPN proti rozsudku Nejvyššího soudu na základě dvou právních argumentů.

Prvním je hodnocení svědků Andreje Babiše, bývalých agentů státní bezpečnosti a přímých účastníků dějů, kteří pod přísahou potvrdili, že Babiš s STB nespolupracoval vědomě. Pro Ústavní soud však byli tito svědci a přímí aktéři kauzy kvalifikováni jako nedůvěryhodní.

Druhou věcí je rozhodnutí, že samotné ÚPN není zodpovědné za evidenci svazků STB a Babiš instituci žaloval v podstatě neoprávněně.

To je právní merit věci.

 

Jaroslav Dušek a MUDr. Jan Šula: 7 bran imunity aneb jak ochránit své zdraví

Po Duši K další skvělá přednáška s MUDr. Janem Šulou: Je to jen v naší hlavě! Půjdete na preventivní prohlídku, kde vám stanoví diagnozu, nejlépe takovou, která má dle běžné praxe doživotní následky, bez toho aniž by lekař znal pravou podstatu psychického stavu pacienta. Necháte se vystrašit doktorem a začnete zoufale hledat informace o podstatě vaší nemoci a podobně postižených lidech.

Na buněčné úrovni to však způsobuje pozvolné programování, nebo chcete-li, autosugesci, na základě, které se začnou tvořit skutečně např. rakovinotvorné buňky, metastáze, řídnutí kostí, roztroušená skleróza, aj.

Naše (duševní) tělo využívá systému sedmi bran, sedmi ochranných autoimunitních vrstev,které nás chrání před vnějšími vlivy nemocí a psychických stresů. Až jejich porušením vzniká z psychického traumatu fyzická nemoc na buněčné úrovni.

Tento proces může trvat v řádu od několika hodin do několika dnů. Tělo potřebuje k přeprogramování DNA struktur přibližně 180 dnů.

Jaroslav Dušek: „Uvažování mnoha lidí je, že do 30 dobrý, od 30 to jde s námi s kopce, v 50 letech je život za zenitem a v 70 to bez prášků nejde…“

Text upoutávky převzat z:

https://www.suenee.cz/jaroslav-dusek-a-mudr-jan-sula-7-bran-imunity-aneb-jak-ochranit-sve-zdravi/

 

 

© RO marketing s.r.o.

Pravidelně vydáváme tištěný časopis Tipy a inspirace.
Níže si můžete zdarma stáhnout libovolné číslo.

Tipy a Inspirace 121 ke stažení

Tipy a Inspirace 120 ke stažení

Tipy a Inspirace 119 ke stažení

Tipy a Inspirace 118 ke stažení

Tipy a Inspirace 117 ke stažení

 

Archiv všech čísel

SlideBar