Tipy a inspirace

A+ A A-
  • Líbil se Vám článek? Sdílejte jej!  

TIPY

  

Pomocí Google Earth objevena masivní tajemná zeď tisíce kilometrů pod oceánem

Záhadné video zveřejněné na YouTube ukazuje, že pod hladinou oceánů je umístěna supermasivní zeď, která se line přes celou planetu. Už ve vzdálené minulosti našli fanoušci UFO a lidé zabývající se konspiračními teoriemi díky Google Earth nespočet nevysvětlených věcí, od pyramid až po tajemné věže, petroglyfy a dokonce i potopená města. Google Earth rozpoutala zvědavost lidí po celém světě.

Nedávno jsme informovali o údajném objevu těsně u pobřeží Mexika – 12 ° 8’1,5 „severní šířky, 119 ° 35’26,4“ západní šířky, kde badatel objevil obrovskou pyramidu pod vodou. Mezi mnoha strukturami, o kterých se říká, že zůstávají skryté pod oceánem, „badatelé“ našli věci, které – pravděpodobně – zpochybňují vše, co víme o naší historii.

 

Strategický kov rhenium: nová technologie zbaví Rusko dovozu …

Rusko plánuje zvýšení objemu produkce nesmírně důležitého a vzácného kovu - rhenia. Jak Dolgalev řekl, bez tohoto kovu je už prakticky nemožné si představit inovativní vývoj v oblasti vojenské techniky, ve výrobě žáruvzdorných komponentů turbín a hyperzvukových zařízení. Poměrně velké zásoby rhenia byly zjištěny již v roce 1992 na Kurilských ostrovech v kráteru sopky Kudrjavyj. Bez specifických těžebních metod by byl ale objem těžby extrémně nízký. S novou technologií bude možné počítat s těžbou 36,7 tuny kovu ročně. Přičemž jsou zásoby rhenia obnovitelné (dynamické) ...

7 nezvyklých objevů na Marsu – dokazují, že byl obydlený?

Pravděpodobně se shodneme na tom, že Mars je – vedle Země – jednou z nejvíce fascinujících planet v naší sluneční soustavě. Zjistili jsme o této červené planetě tolik, že jsme změnili názor na všechno, co jsme si předtím o Marsu mysleli. Vědci konečně vědí, že Mars nebyl vždy pusté a nehostinné místo. Ve skutečnosti mohla být červená planeta před miliony lety podobná Zemi.

V posledních letech vědci zjistili, že na povrchu Marsu je tekoucí voda, objev, který drasticky změnil všechno, co jsme kdy o Marsu věděli. Skutečnost, že NASA ví, že na Marsu je voda, znamená, že mohou rozpoznat ta nejlepší místa pro hledání primitivního života. Pokud tam je voda, tak by na Marsu mohl být život. Ale nejen, že jsme zjistili, že na Marsu je tekutá voda, vědci NASA konečně dokázali, že červená planeta měla ve vzdálené minulosti atmosféru podobnou Zemi, což znamená, že možná Mars mohl podporovat život, v daleké minulosti, kdy tato červená planeta byla podobná Zemi s oceány, řekami a jezery.

 

 

© RO marketing s.r.o.

Pravidelně vydáváme tištěný časopis Tipy a inspirace.
Níže si můžete zdarma stáhnout libovolné číslo.

Tipy a Inspirace 121 ke stažení

Tipy a Inspirace 120 ke stažení

Tipy a Inspirace 119 ke stažení

Tipy a Inspirace 118 ke stažení

Tipy a Inspirace 117 ke stažení

 

Archiv všech čísel

SlideBar