Tipy a inspirace

A+ A A-
  • Líbil se Vám článek? Sdílejte jej!  

TIPY

  

Tajemné sochy na Temehea Tohua – zobrazují mimozemské bytosti?

V Tichém oceánu existuje ostrov, na kterém zanechaly množství neobvyklých soch jeho starodávní obyvatelé. Nespočet podivných postav, vytesaných ve vzdálené minulosti, popisuje něco, co mnozí považují za bytosti z jiného světa.

Některé z těchto soch zobrazují, co někteří pokládají na Reptiliánské bytosti. Mohou tyto tajemné, přesto však krásné sochy být něco více, než mytologické bytosti uctívané starověkými obyvateli Nuku Hivy, největšího z ostrovů Markéz ve Francouzské Polynésii?

Nebo existuje možnost, že zobrazují starověké mimozemské bytostí?

 

České otázky k referendu

Příspěvek Lenky Procházkové na semináři „Kdo se bojí referenda?“ který se konal 8. března 2018

K oblíbeným výrokům našich politiků patří úsloví: občané jsou zmateni, anebo občané stále nechápou – načež následuje příklad naší nechápavosti toho či onoho problému, který naopak politici chápou velice dobře, protože jsou profesionálové. Být profesionálním politikem vyžaduje schopnost orientovat se v současném stavu naší země i ve stavu světa. Takový rozhled se od amatérů, čili běžných občanů, očekává jen po dobu voleb, ale v mezidobí je zřejmé, že stejní občané rozhled ztrácejí a tudíž nejsou schopni utvořit si správný názor například na přínos tzv. Dublinu IV pro naši zemi. Nebylo tomu tak vždy. V době, kdy Parlament přijímal ústavní zákon o speciálním referendu na přistoupení České republiky do EU, se naši politici nebáli nechápavých občanů a s důvěrou na ně přenesli tíhu odpovědnosti za budoucí směřování republiky.

 

Magnetický pulser MPG30 a generátor BG3

„Máte na vybranou. Můžete se uzdravit sami a bude to levné. Už nikdy nebudete bojovat s rýmou den co den. Už nikdy neztratíte možnost pracovat. Je to ta nejlepší investice, kterou můžete pro své zdraví udělat. Dr. Bob Beck

Magnetický pulser

Působením magnetických pulsů vrátíte zpět do krevního oběhu mikroby, které neprotékají krví. Jsou to mikroby, které se schovávají v lymfatických uzlinách, žaludku, v kořenových kanálcích, nebo na jiných místech v těle.

Cívku magnetického pulseru lze bezpečně přiložit na jakoukoliv část těla, až na pár vyjímek (například varlata a oči, pokud jste po operaci). Magnetické impulsy jsou samy o sobě neškodné pro lidské buňky.

Princip magnetických pulsů

Magnetické pulsy vytváří v tělesných tkáních slabý elektrický proud, který zkapalní lymfy a vytlačí mikroby z jejich úkrytů. Vzhledem k tomu, že magnetické pole proniká kůží a kostí, může zasáhnout mikroby kdekoliv v těle. Jeho dosah je 20 – 30 centimetrů v ose pólů. Boční výkon magnetických pulsů se snižuje o padesát procent vzdálenosti. Pulsní cívka by měla být umístěna těsně nad kůži, nebo na ní.

Možná budete chtít používat magnetický pulser každý den. Neexistují žádné omezení, jak dlouho a kolikrát denně používat toto zařízení. Všeobecně se doporučuje používat zařízení až hodinu denně (bez času, kdy je přístroj vypnutý a chladne). Magnetická jednotka se po dvaceti minutách zahřívá. Proto by měla být dvacet minut používaná a pak dvacet minut chladnout. Tento cyklus lze opakovat několikrát po sobě.

Umístění pulsní cívky

Velmi důležitou otázkou je, kam umístit pulsní cívku, pro pokrytí všech částí těla. Existuje šest základních bodů, které potřebujete znát pro nejúčinnější aplikaci pulsního zařízení.

Za prvé, jsou to lymfatické uzliny a orgány. Mízní uzliny v blízkosti páteře, od hlavy až po kolena. Je dobré mít u sebe někoho, kdo vám pomůže s obsluhou, protože většina lymfatických uzlin je na zádech v blízkosti páteře. Ikdyž magnetické pulsy pronikají víc jak 20 centimetrů (což znamená, že můžete pulsovat lymfatické uzliny zepředu), platí, že čím blíž se dostanete k cíli, tím lépe.

 

Proroctví Hopi a budoucnost lidstva

Život je jednoduchý, ale složitým ho dělají lidé.

Život je jednoduchý, ale složitým ho dělají lidé. Všechny záležitosti života a smrti budou podle Hopi rozhodnuty až se vrátí Pahana. Pahana byl nazýván Bílým Bratrem, který se má vrátí z východu.

Kámen z Měsíce a UFO

Jiné staré proroctví Hopi upozorňuje, že by na Zemi nemělo být dopraveno nic z Měsíce. Pokud se tak stane, varují Hopi, bude narušena rovnováha přirozených univerzálních zákonů a sil, následovat budou zemětřesení, výrazné změny vzoru počasí a sociální nepokoje. (Všechny tyto věci se dnes dějí, ač přirozeně ne nutně jen kvůli dovezené měsíční hornině.)

Sedmého srpna 1970 došlo ke spektakulárnímu pozorování UFO, dosvědčenému tucty lidí a doloženému fotografiemi, které pořídil Chuck Roberts z Prescott Courier. K události došlo poté, když několik indiánů Hopi „vyvolávalo UFO“. Příhoda byla některými Hopi vyložena jako částečné naplnění události Druhého Mesa, jako varování upozorňující na přicházející Den očištění, po němž budou věrní Hopi přeneseni na jiné planety v „lodích bez křídel.“

Velká záplava

Lidé, kteří před tisíciletími přežili Velkou Záplavu, se rozdělili do čtyř skupin, které se rozešly všemi čtyřmi směry. Jen jedna skupina dokončila svou cestu – k severnímu pólu a zpět – pod dozorem zářící „hvězdy“, na níž cestoval Velký duch Massau’u. Po přistání jim vydal petroglyf Druhého Mesa, zobrazující dívku sedící v bezkřídlé, kopulovitě profilované lodi. Tento petroglyf označuje příchod Dne Očišťování, když opravdoví Hopi poletí k jiným planetám v „lodích bez křídel.“

 

Fakta, stopy a úvahy kolem skoku Jana Masaryka do prázdna

12.3.2018 V devět ráno (tedy v osm hodin západoevropského času) rádio 10. března 1948, tedy přesně před 70. lety, začalo hrát vážnou hudbu a bylo oznámeno, že Jan Masaryk zemřel.

Kdo byl Jan Masaryk

Podle amíckého historika Igora Lukeše Jan Masaryk byl chronickým zbabělec (Československo nad propastí: selhání amerických diplomatů a tajných služeb v Praze 1945-1948, s. 260), ale v tom případě by nestálo za to někomu ho vraždit, ani by nedokázal ten dotyčný spáchat sebevraždu. Za chronického zbabělce bývá považován jeho kolega ve vládě Josef Plojhar (1902-1981) a ten vše přežil ve zdraví.

 

 

© RO marketing s.r.o.

Pravidelně vydáváme tištěný časopis Tipy a inspirace.
Níže si můžete zdarma stáhnout libovolné číslo.

Tipy a Inspirace 121 ke stažení

Tipy a Inspirace 120 ke stažení

Tipy a Inspirace 119 ke stažení

Tipy a Inspirace 118 ke stažení

Tipy a Inspirace 117 ke stažení

 

Archiv všech čísel

SlideBar