Tipy a inspirace

A+ A A-
  • Líbil se Vám článek? Sdílejte jej!  

TIPY

 

Pyramída hierarchie svetovej moci. Stručný prehľad pre začiatočníkov

 

Ohľadom tajnej svetovej vlády existuje na internete veľký zmätok a chaos v pojmoch. Jedni ľudia hovoria o globalistoch, iní o iluminátoch, ďalší o sionistoch, ďalší o Židoch, skrytom štáte (Deep State), satanistoch, slobodomurároch, Rothschildovi, Trilaterálnej komisii, Rímskom klube, 13 najbohatších bankárskych rodinách… Nasledujúci blog v stručnosti popíše každú z týchto skupín, spolu s jej históriou vzniku, jej špecifikami a jej vzťahom k ostatným skupinám. Verím, že po prečítaní tohto textu bude mať každý dostatočné základy, aby sa dokázal orientovať v základných pojmoch a mohol pokračovať vo vlastnom výskume.

 

Meditace může výrazně zpomalit proces stárnutí

Meditace omlazuje naše buňky a prodlužuje život! To není žádná esoterická moudrost, nýbrž jednoznačný výsledek dlouhodobých studií renomovaného massachusettského technologického institutu (Massachusetts Institute of Technology).

Že je jóga a meditace pro naše tělo a duši cenným pomocníkem by nemělo nikoho z nás překvapit. Dnes vás chci informovat o tom, že jóga a meditace může náš život dokonce prokazatelně prodloužit. Toto prodloužení života má zjevně nejen kvantitativní hodnotu, ale také může být dosaženo vyšší kvality života.

 

Expert warns of "terrifying" potential of digitally-altered video

Alec Baldwin's "SNL" act as Donald Trump was digitally altered with the president's face to create a fake Trump debate performance.

Alec Baldwin is to some a perfect stand-in for President Trump. But in a digitally-altered video online, the president's face has been digitally stamped onto Baldwin's performance.

Trump | Deepfakes Replacement by derpfakes on YouTube

It's part of a wave of doctored audio and video now spreading online.

"The idea that someone could put another person's face on an individual's body, that would be like a homerun for anyone who wants to interfere in a political process," said Virginia Senator Mark Warner. He believes manipulated video could be a game-changer in global politics.

 

 

© RO marketing s.r.o.

Pravidelně vydáváme tištěný časopis Tipy a inspirace.
Níže si můžete zdarma stáhnout libovolné číslo.

Tipy a Inspirace 121 ke stažení

Tipy a Inspirace 120 ke stažení

Tipy a Inspirace 119 ke stažení

Tipy a Inspirace 118 ke stažení

Tipy a Inspirace 117 ke stažení

 

Archiv všech čísel

SlideBar