Tipy a inspirace

A+ A A-
  • Líbil se Vám článek? Sdílejte jej!  

TIPY

 

Zdravotní výhody záporných iontů

Bylo zjištěno, že záporné ionty urychlují léčbu a zpomalují proces stárnutí.

Je překvapivé, do jaké míry mohou negativní ionty prospět našemu zdraví. Terapie zápornými ionty je účinná při léčbě vysokého krevního tlaku, artritidě, dny, zvonění v uších, nervových poruch, respiračních a zažívacích problémů, štítné žlázy a pokožky.

Negativní ionty jsou ve vzduchu, který dýcháme, stejně jako v našem těle. Negativní ionty neutralizují volné radikály, podporují metabolismus buněk a zlepšují imunitní systém. Kromě toho, že čistí krev, udržují rovnováhu autonomního nervového systému, podporují také hluboký spánek a zdravé trávení. Negativní ionty chrání tělo a mozek před škodlivými vlivy životního prostředí, jako jsou například elektromagnetická pole.

Pokud chcete zůstat zdraví a v pohodě, musíte se obklopit dostatečným množstvím záporných iontů.

 

 

Nodosaurus: Objevena mumie dinosaura s neporušenou kůží a vnitřnostmi

Nejsou vidět jeho kosti, a přesto ho vědci považují za možná nejzachovalejší exemplář dinosaura, který se kdy objevil. Je to proto, že ještě po 110 milionech let zůstává jeho kostra pokrytá nedotčenou kůží jako krunýřem. Muzeum paleontologie ‚Royal Tyrrell‘ v Kanadě tak nedávno odhalilo dobře zachovalé dinosauří mládě, které mnozí nepovažují za fosilii, ale za úctyhodnou mumii dinosaura s pokožkou, krunýřem a dokonce i se zachovanými vnitřnostmi. Vědci jsou ohromeni jeho téměř bezprecedentní úrovní zachování. „Nemáme jen kostru,“ řekl Caleb Brown, výzkumník v muzeu Royal Tyrrell, National Geographic, „máme celého dinosaura tak, jak vypadal.“

Když byl tento dinosaurus živý – jako zástupce nového druhu nazývaného Nodosaurus – byl to obrovský čtyřnohý býložravec, chráněný špičatým pancířem a vážící přibližně 3000 liber. Dodnes je mumifikovaný Nodosaurus tak zachovalý, že stále váží asi 2500 liber.

 

Za nadpřirozené schopnosti zodpovídá gen – máte ho?!

Starší pokolení si pamatují doby, kdy byly nadpřirozené schopnosti senzibilů nemilosrdně zpochybňovány a jejich nositelé byli v hledáčku speciálních útvarů… Současně se k nim ale mnozí političtí funkcionáři obraceli neoficiálně a snažili se s jejich pomocí vyřešit své osobní problémy.

Kdo jsou tito lidé a odkud mají svůj dar?

Vidět budoucnost a léčit nemoci dotekem nebo pomocí lektvarů, jejichž recepty nenajdeme v žádné farmakologické příručce; léčení jak fyzických, tak i energetických neduhů, a komunikace s jemnohmotným světem – to všechno jsou schopnosti, které se projevují u jednotlivých senzibilů na základě jejich obdaření.

Existuje hypotéza, že tyto schopnosti může v průběhu svého života získat každý člověk. Ale proč někteří těmito dary disponují a jiní ne?

Mnozí z vnímavých lidí přiznávají, že schopnosti (nebo jak to je také nazýváno, otevření třetího oka) se začaly projevovat po prožití nějakého druhu otřesu.

 

 

© RO marketing s.r.o.

Pravidelně vydáváme tištěný časopis Tipy a inspirace.
Níže si můžete zdarma stáhnout libovolné číslo.

Tipy a Inspirace 121 ke stažení

Tipy a Inspirace 120 ke stažení

Tipy a Inspirace 119 ke stažení

Tipy a Inspirace 118 ke stažení

Tipy a Inspirace 117 ke stažení

 

Archiv všech čísel

SlideBar