Tipy a inspirace

A+ A A-
  • Líbil se Vám článek? Sdílejte jej!  

TIPY

 

Lavrov: Švýcarští vědci zjistili, že Skripal byl otráven látkou BZ!

Podle výzkumného centra ve Švýcarsku, které analyzovalo vzorky z OPCW z místa incidentu v Salisbury, byla použita v případě otravy Skripalových látka BZ, která byla ve výzbroji USA a Británie.

S totuo ohromující zprávou včetně toho, že nebyla vyráběna v Rusku, ani v Sovětském svazu, vystoupill ruský ministr zahraničí Sergej Lavrov.

Ministr uvedl, že za podmínek utajení Moskva obdržela od švýcarského Centra radiologické  a chemickoradiologického analýzy ve Spiezu výsledky analýzy vzorků ze Salisbury. Lavrov vysvětlil, že se jedná o vzorky odebrané OPCW na místě incidentu a poslané expertům OPCW do Spiezu. Švýcarští odborníci dokončili studii 27. března.

Lavrov rovněž citoval výpis z dokumentu, který odborníci ze Švýcarska poslali OPCW.

 

Kmotr nám vyrostl a má nabito do voleb

Andrej Babiš je posedlý mocí, vždy ho přitahovala, vždy po ní toužil a nevzdá se té vidiny mít alespoň takovou moc, jakou má Viktor Orbán v Maďarsku. Je to jeho zásadní osobnostní rys a asi i defekt. Potřebuje k tomu však mnohem silnější mandát, aby už nemusel pro příště předstírat, že je ochoten a schopen se o moc s někým dělit. Dokáže občas někoho účelově využít a zneužít, ale o nějaké vyvážené spolupráci, dělbě či dokonce kontrole moci nemůže být ani řeči. Hra s názvem „Andrej vyjednává o vládě“ byla jen dalším jeho trikem. Kdyby se to přeci jen nějak povedlo, pak by šlo jen o jedno hlasování o důvěře a diktátor by i tak velel bez zbytečných keců nějakých jakoby partnerů. Ale ono to nedopadlo, a tak už se hraje jiný kus. Ten se pro změnu jmenuje „Andrej a předčasné volby“. Ponechme stranou, jak se k nim dostane a kdy přesně budou, jisté je, že již nyní běží jeho předvolební kampaň na plné pecky.

Říká se, že svobodné volby jsou svátkem demokracie. Uvidíme tedy, zda po blížících se předčasných volbách bude co slavit. Volby jsou hlavním mechanismem zastupitelské demokracie, kterým občané vybírají vládnoucí politiky a předávají jim tak správu země. Voliči se tak podílejí na chodu státu, zprostředkovaně přes své zvolené zástupce. Lístek v urně má ohromnou moc, ale i odpovědnost. V parlamentní demokracii pak získává mandát vláda, která získá většinu hlasů v poslaneckém sboru. Ne tak v současnosti u nás, kdy vládne řadu měsíců vláda bez důvěry s blahosklonnou podporou prezidenta republiky a s hlasovací podporou komunistů a okamurovců.

 

Na Google Earth našli tajemnou podvodní zeď obepínající Zemi © Foto: Instagram/Oleg Artemyev
SVĚT

Žádné oficiální vysvětlení této podvodní zdi zatím není k dispozici. O tom informuje portál tvzvezda.ru.
Uživatelé internetu dlouhou dobu mezi sebou hovoří o videu, které bylo umístěno na YouTube, na kterém je vidět záhadná podvodní zeď, které si všimli v kartografické službě Google Earth.
Na videu je vidět, jak jeho tvůrce postavil tečky všude tam, kde se tajemná stěna nachází. Oficiální vysvětlení této stavby zatím není k dispozici.
Dříve byl na mapách Google Earth nalezen neobyčejný objekt, který, jak se ukázalo, je vyšší než pyramidy v Gíze a byl ukryt pod ledem Antarktidy. Výzkumník, který objekt našel, tvrdí, že se jedná o pyramidu vytvořenou lidmi a je důkazem existence staré civilizace na tomto kontinentu, píše portál.

 

 

© RO marketing s.r.o.

Pravidelně vydáváme tištěný časopis Tipy a inspirace.
Níže si můžete zdarma stáhnout libovolné číslo.

Tipy a Inspirace 121 ke stažení

Tipy a Inspirace 120 ke stažení

Tipy a Inspirace 119 ke stažení

Tipy a Inspirace 118 ke stažení

Tipy a Inspirace 117 ke stažení

 

Archiv všech čísel

SlideBar