Tipy a inspirace

A+ A A-
  • Líbil se Vám článek? Sdílejte jej!  

TIPY

 

Štěch: Babiš mi vyhrožoval. ČSSD s ním štěstí nenajde

Předseda Senátu a kritik případné vlády ČSSD s hnutím ANO Milan Štěch (ČSSD) v rozhovoru pro Novinky řekl, že současný premiér v demisi Andrej Babiš je nejhorší a nejméně seriózní člověk, jakého v politice poznal. Připomněl i jeho výhrůžky na koaličním jednání. Babiš podle něj mění názory, jedná účelově a ČSSD s ním ve vládě štěstí nenajde. Nepomohou podle něj ani podmínky, které si ČSSD diktuje.

Pane předsedo, stavíte se jako většina senátorů z ČSSD ostře proti vládní spolupráci s hnutím ANO. Jak velkou odezvu a podporu u členů strany máte?

Naše názory dopadly na úrodnou půdu zejména na sjezdu. Jeho druhá polovina byla v atmosféře, že jednání s ANO končí a všichni si oddechli. Rozhodnutí, že se má pokračovat v jednání na základě případného malého ústupku hnutí ANO, bylo překvapení jak pro senátory, tak, myslím, i pro členskou základnu. Musím ale odmítnout nařčení, že sociální demokracie je rozhádaná. Máme názory, jsme demokratická strana a není daleko horší, když hnutí poslouchá a pouze čeká na názor jednoho člověka? To jsme tady měli třicet let zpátky.

 

Prečo deti žobrákov takmer stále spia?

Matthew Solo z portálu Auxx.me upozornil na jeden článok neznámeho autora, ktorý sa v posledných týždňoch šíri internetom a s veľkou pravdepodobnosťou rozpráva pravdivý príbeh o súčasných žobrákoch, ktorí sú riadení organizovanými skupinami. Článok slúži na to, aby si človek, ktorý chce pomôcť, rozmyslel ako a komu naozaj pomôže.

V blízkosti stanice metra sedí istá žena so špinavou tvárou i vlasmi a hlavou sklonenou v smútku. Žena sedí na schodoch a vedľa seba má tašku. Do tašky jej ľudia hádžu peniaze. V jej rukách spí dvojročné dieťa. Má na sebe staré špinavé oblečenie a klobúk.

Doslova “Madonna s dieťaťom” – početní okoloidúci jej dávajú finančné dary. Ľudia nášho druhu – vždy nám je ľúto tých, ktorí majú menej šťastia. Sme pripravení dať nešťastným ľuďom naše posledné centy a nikdy nerozmýšľame o prípadnom probléme. Sme stvorení pre pomoc.

 

Absolutně neuvěřitelné

Velice zajímavé video s těmito tématy:

Solární záblesk - Kniha Henochova

KGB GRU Rusko

Evoluce národů a charaktery kolektivního vědomí

Náhled videa na YouTube J.Chvátal Absolutně neuvěřitelné #119

 

 

© RO marketing s.r.o.

Pravidelně vydáváme tištěný časopis Tipy a inspirace.
Níže si můžete zdarma stáhnout libovolné číslo.

Tipy a Inspirace 121 ke stažení

Tipy a Inspirace 120 ke stažení

Tipy a Inspirace 119 ke stažení

Tipy a Inspirace 118 ke stažení

Tipy a Inspirace 117 ke stažení

 

Archiv všech čísel

SlideBar