Tipy a inspirace

A+ A A-
  • Líbil se Vám článek? Sdílejte jej!  

TIPY

 

Vědci potvrzují, že sluneční soustava přechází do zóny měnící magnetické pole Země

V roce 1997 publikoval ruský vědec Alexej N. Dmitrijev obsáhlý článek, v němž předložil důkazy o probíhající transformaci naší sluneční soustavy. Doktor Dmitrijev, který je profesorem geologie a mineralogie, členem Nejvyšší vědecké rady Spojeného institutu geologie, geofyziky a mineralogie Sibiřského oddělení Ruské akademie věd a expertem na globální ekologii a převratné změny prostředí Země, se tímto tématem dlouhodobě zabývá.

Naše sluneční soustava se přesunula do zóny změněné energie, která způsobuje náhlé změny na všech planetách sluneční soustavy, stejně jako i na samotném Slunci. Naposledy se takové změny odehrály před 10 000 lety. Biosféra planety, včetně lidstva, se mění a přizpůsobuje novým energetickým podmínkám. Tato energetická změna také ovlivňuje psychické a fyzické stavy a procesy a reorganizuje celou naši planetu, postihujíc při tom ionosféru, magnetosféru i atmosféru. Dochází tedy k dramatickým změnám Země způsobeným plazmou, magnetickými bouřemi, uragány a neobvykle násilnými povětrnostními jevy. Země doslova mění svůj vnější vzhled a celý život na něm.

 

 

Velká hra mezi USA/V. Británií, Ruskem a Německem

Není od věci se podívat, jak současné dění ve světě a především v Evropě vidí západní blogeři. Přebíráme tedy sice starší, ale stále vysoce aktuální článek ze serveru The Millennium Report.

Snad neexistuje žádný významnější příznak nadcházející finanční apokalypsy a ekonomického Armagedonu než pokračování NMIR (politika negativních úrokových sazeb) v některých zemích Evropské unie.

Přestože bylo o této naprosto hloupé a úmyslně destruktivní měnové politice napsáno mnoho, neobjevil se dostatek připomínek, které by vysvětlovaly její mimořádné důsledky.

Co je to "Politika záporných úrokových sazeb (NIRP)"?

Je to poněkud neobvyklý nástroj měnové politiky, v němž jsou nominální cílové úrokové sazby nastaveny na zápornou hodnotu pod teoretickou dolní hranici nulové procentní sazby.

Každý, kdo chápe centrální organizační princip bankovního systému s malými rezervami, ví, že základem systému jsou vklady držitelů účtů. Bez ukládání pravidelných vkladů žádný bankovní systém neexistuje. Díky těmto znalostem je velmi snadné pochopit, jak NIRP v podobě, jak byl realizován v Evropě, z tradičních bank vkladatele doslova vytlačuje. Je to nepřetržitý katastrofální vývoj už i tak velmi nestabilního stavu v celé Evropské unii.

 

 

Jaké živiny a vitamíny tělo skutečně potřebuje?

Které výživové trendy jsou opravdu k doporučení? Které výživové doplňky a vitamíny mají smysl? Jak má vlastně vypadat zdravá strava vhodná pro každý den?

„Hladovíme u plných talířů“ Co ovlivňují jednotlivé živiny doopravdy a co se stane, když chybí? Proč trpí naše buňky nedostatkem, ačkoli žijeme v nadbytku? Jak to, že regulační mechanismy našeho těla, které fungovaly znamenitě po tisíce let, již nejsou efektivní prostřednictvím našeho změněného způsobu života?

Úvod

Jako každá z mých knih, rovněž i tato odráží období mých osobních postupů léčby a vývoje. Začalo to před téměř dvaceti lety, kdy jsem trpěla těžkou chronickou nemocí provázenou zoufalstvím a nevěděla, jak pomoci svému vlastnímu zdraví.

Byla jsem veterinářka, viděla jsem konvenční medicínu jako jedinou možnost, jak podpořit mé tělo, a následovala jsem rady svých lékařů stejně bezpodmínečně, jak jsem si to i já přála od majitelů svých pacientů ve veterinární praxi.

Přesto jsem se neuzdravila, – naopak – bylo to ještě horší. Z dnešního pohledu děkuji Bohu, neboť jsem měla příležitost dozvědět se mnohem víc o těle a jeho reakcích, ale také o interakci těla, mysli a duše.

Po dlouhotrvající bezmocnosti jsem objevila nástroje, kterými jsem si mohla účinně sama pomoci, zbavila jsem se tímto mých nejhlubších obav a získala kromě toho zdravé sebevědomí.

 

 

 

© RO marketing s.r.o.

Pravidelně vydáváme tištěný časopis Tipy a inspirace.
Níže si můžete zdarma stáhnout libovolné číslo.

Tipy a Inspirace 121 ke stažení

Tipy a Inspirace 120 ke stažení

Tipy a Inspirace 119 ke stažení

Tipy a Inspirace 118 ke stažení

Tipy a Inspirace 117 ke stažení

 

Archiv všech čísel

SlideBar