Tipy a inspirace

A+ A A-
  • Líbil se Vám článek? Sdílejte jej!  

TIPY

 

Méně známé kosmické programy

Všichni známe slavné kosmické programy, jako jsou Apollo, Gemini, Pioneer a další. Pojďme se ale zaměřit na ty méně známé kosmické programy.

Slovník

EBE je jméno, které bylo údajně dané živému mimozemšťanovi, odchycenému v roce 1947 v Roswellu a zemřelému v zajetí v roce 1952. EBE znamená Extra-Terrestrial Biological Entity, tedy mimozemská biologická bytost.

GUESTS (hosté) jsou mimozemšťané, kteří byli vyměněni za lidi (o tom podrobněji později), a věnovali Američanům tzv. YELLOW BOOK. V roce 1972 byli na Zemi pouze 3 „hosté“, dnes jich je kolem 4 000.

Někdy jsou také označovaní jako ALF – ALIEN LIFE FORMS, nebo-li cizí životní formy.

The RED BOOK je velmi objemná sbírka všech materiálů, týkajících se UFO a shromažďovaných vládou USA počínaje rokem 1947 až dodnes. Jsou tam obsaženy i odkazy na YELLOW BOOK.

The YELLOW BOOK, také BIBLE, napsaná samotnými mimozemšťany, pojednává o dějinách našeho vesmíru včetně jejich zapojení a působení v rozvoji a evoluci Země. „Žlutá kniha“ byla předána vládě USA po přistání UFO na Hollomanově letecké základně v Novém Mexiku roku 1964 (v tomto případě se údaje poněkud rozcházejí s údaji z projektu SIGMA, je možné, že se jedná o dvě různé události). Kniha byla předána mimozemskou bytostí ženského pohlaví, která byla pojmenována jako EBE # 2, a posléze ji přeložila do angličtiny.

Podzemní základny mimozemšťanů se mají nacházet v různých státech USA, převážně na územích indiánských rezervací.

Ohledně náboženství (víry) – mimozemšťané prý věří v Univerzálního vesmírného boha. Také tvrdí, že stvořili člověka a jeho hybridy s mimozemšťany. Kromě toho také vytvořili různá pozemská náboženství, aby bylo jednodušší kontrolovat vývoj civilizace a lidské rasy.

ABDUCTIONS (únosy lidí)  – docházelo k nim již po dlouhou dobu před rokem 1972. Zmínky o nich můžeme najít i u starověkých civilizací. V současnosti má podle odhadů zhruba každý 40. člověk v USA implantát – titěrný přístroj, který má mimozemšťanům umožnit plně ovládnout člověka. Předpokládá se, že Zemi navštěvuje přibližně 160 různých druhů mimozemšťanů.

 

 

Nejlepší dostupné důkazy existence života mimo Zemi

Jde o téma, ke kterému se vyjádřil nejeden veřejně uznávaný obyvatel Země.  Máme skutečně důkazy existence mimo Zemi? Pojďme se podívat na soubor nejzajímavějších citací na toto téma:

Vědci

Carl Sagan, Ph.D. (bývalý profesor astronomie a vesmírných věd, Cornell University)

“Je zřejmé, že Země není jedinou obydlenou planetou. Existují důkazy, že převážná část hvězd na obloze má planetární systémy. Nedávný výzkum týkající se vzniku života na Zemi naznačuje, že fyzikální a chemické procesy vedoucí ke vzniku života nastávají v časné historii většiny planet v Mléčné dráze. Možná až milion planet obývají civilizace, které jsou v předstihu před naší vlastní. Let v mezihvězdném prostoru je daleko mimo rámec našich současných technických možností, ale zdá se, že neexistují žádné základní fyzikální námitky, které by znemožňovaly jeho vývoj u jiných civilizací.”

Margaret Meadová, Ph.D. (antropoložka, spisovatelka)

“Neidentifikovatelné létající předměty existují. Je jisté, že pro jisté pevné jádro případů – možná 20 až 30 procent z různých studií – neexistuje žádné vysvětlení. Můžeme si jen představovat, jaký účel se skrývá za činností těchto tichých, neškodně křižujících objektů, které se znovu a znovu přibližují k Zemi. Zdá se mi, že nejpravděpodobnější vysvětlení je, že prostě sledují, co jsme zač…”

 

 

Pupek světa Rtanj

Cesta na pupek světa

Poprvé jsem navštívil pupek světa Rtanj v roce 2013. Každým rokem pořádáme cestu do Srbska. Cestou uvidíte zajímavá místa ve Velké Moravě, vystoupáme na vrchol pupku světa Rtanj. Navštívíme Slovanského šamana, prozkoumáme záhadné Nebeské město a dvě prastaré mohyly nad ním.

 

 

© RO marketing s.r.o.

Pravidelně vydáváme tištěný časopis Tipy a inspirace.
Níže si můžete zdarma stáhnout libovolné číslo.

Tipy a Inspirace 121 ke stažení

Tipy a Inspirace 120 ke stažení

Tipy a Inspirace 119 ke stažení

Tipy a Inspirace 118 ke stažení

Tipy a Inspirace 117 ke stažení

 

Archiv všech čísel

SlideBar