Tipy a inspirace

A+ A A-
  • Líbil se Vám článek? Sdílejte jej!  

TIPY

 

Nikdo už není zdravý

Epidemie diagnóz. V jednom známém lékařském vtipu se říká, že zdraví lidé jsou prostě jen ti, kteří ještě neprošli důkladným lékařským vyšetřením. Za zvýšenými náklady ve zdravotnictví, může zbytečný screening.

Přehnaná diagnostická vyšetření, mezi něž patří rentgeny nebo rozbory krve, vždy odhalí něco špatného. Takové prohlídky je možné nazývat různě: jako „defenzivní medicínu“, která má být ochranou před soudními žalobami, nebo jako nepotřebnou proceduru, plnící kapsu lékaře, či pacientem vyžádané vyšetření (protože si dělá starosti). Ale odborníci, jako je např. Peter Orszag, ředitel the Office of Management and Budget, odhadují, že takovýto druh vyšetření představuje významný podíl, odhadovaný až na 700 miliard dolarů, které jsou každoročně vydávány nejenom v USA na zdravotnictví [1].

 

 

Graviola, zabiják rakoviny

Graviola (Annona muricata*) je zázračný zabiják rakovinných buněk, 10 000 krát silnější než chemoterapie. Ale proč to už dávno nevíme? Jen proto, že určité velké korporace chtějí dostat zpět své peníze utracené za roky výzkumu při snaze vytvořit patentovatelnou syntetickou verzi účinných látek tohoto stromu k prodeji.

Takže když to teď víte, můžete pomoci přátelům v nouzi nebo se občas sami napít šťávy anony kvůli prevenci. Chuť konec konců není špatná. Je to zcela přirozené a určitě bez vedlejších účinků. Pokud máte místo, vypěstujte si jednu na zahrádce. Užitečné jsou i ostatní části rostliny.

Až si příště dáte ovocný džus, řekněte si o annonu

Kolik lidí zbytečně zemřelo, zatímco výrobci léčiv za miliardy dolarů tajemství zázračného stromu graviola skrývali?

Jde o nízký strom v Brazílii nazývaný pawpaw, guyabano, corossolier, guanavana, toge-banreisi, durian benggala, nangka blanda, sirsak, andnangka londa ve španělštině guanábana a portugalsky graviola. V angličtině má nevýrazný název „soursop“. Plod je hodně velký a nakysle sladká bílá dužina se buď rovnou jí, anebo, co je běžnější, používá na výrobu ovocných nápojů, dření atd.

Hlavní zájem o tuto rostlinu budí její mocný protirakovinný účinek. Ačkoliv je účinná i proti mnoha jiným zdravotním potížím, hlavní je její protinádorový účinek. Tato rostlina má prokázaný hojivý účinek při rakovině u všech typů onkologických onemocnění.

 

 

 

Jaroslav Dušek a MUDr. Jan Šula: Meditace

Další skvělá přednáška, kde si povídají Jaroslav Dušek a MUDr. Jan Šula: Síla ducha je nekonečná! Jak se uzdravit pomocí změny myšlení a síly ducha – pomůže nám meditace?

Jak léčit a i vyléčit?

Lékař by se měl nejdříve zajímat o příčiny vzniku nemoci – změny v životě a stresy, které „trpíme“ a doléhají na naše tělo. Pak teprve „léčit“.

Svým myšlením a změnou stravy můžeme ovlivnit chemické procesy v těle, které nám pomohou a mohou nasměrovat k vyléčení. Bakterie na tyto informace reagují.

Receptory a ligandy

„Receptor je tvořen jednou kolekulou, to nejelegantnější, nejvzácnější a nejkomplikovanější molekulou na světě.“

Poslechněte si celou přednášku a dozvíte se více…

 

 

© RO marketing s.r.o.

Pravidelně vydáváme tištěný časopis Tipy a inspirace.
Níže si můžete zdarma stáhnout libovolné číslo.

Tipy a Inspirace 121 ke stažení

Tipy a Inspirace 120 ke stažení

Tipy a Inspirace 119 ke stažení

Tipy a Inspirace 118 ke stažení

Tipy a Inspirace 117 ke stažení

 

Archiv všech čísel

SlideBar