Tipy a inspirace

A+ A A-
  • Líbil se Vám článek? Sdílejte jej!  

TIPY

 

Magnetický pulser MPG30 a generátor BG3

34 total views, 1 view today

„Máte na vybranou. Můžete se uzdravit sami. Už nikdy nebudete bojovat s rýmou den co den. Už nikdy neztratíte možnost pracovat. Je to ta nejlepší investice, kterou můžete pro své zdraví udělat. Dr. Bob Beck

Magnetický pulser

Působením magnetických pulsů vrátíte zpět do krevního oběhu mikroby, které neprotékají krví. Jsou to mikroby, které se schovávají v lymfatických uzlinách, žaludku, v kořenových kanálcích, nebo na jiných místech v těle.

Cívku magnetického pulseru lze bezpečně přiložit na jakoukoliv část těla, až na pár vyjímek (například varlata a oči, pokud jste po operaci). Magnetické impulsy jsou samy o sobě neškodné pro lidské buňky.

Princip magnetických pulsů

Magnetický

 

Magnetické pulsy vytváří v tělesných tkáních slabý elektrický proud, který zkapalní lymfy a vytlačí mikroby z jejich úkrytů. Vzhledem k tomu, že magnetické pole proniká kůží a kostí, může zasáhnout mikroby kdekoliv v těle. Jeho dosah je 20 – 30 centimetrů v ose pólů. Boční výkon magnetických pulsů se snižuje o padesát procent vzdálenosti. Pulsní cívka by měla být umístěna těsně nad kůži, nebo na ní.

Možná budete chtít používat magnetický pulser každý den. Neexistují žádné omezení, jak dlouho a kolikrát denně používat toto zařízení. Všeobecně se doporučuje používat zařízení až hodinu denně (bez času, kdy je přístroj vypnutý a chladne). Magnetická jednotka se po dvaceti minutách zahřívá. Proto by měla být dvacet minut používaná a pak dvacet minut chladnout. Tento cyklus lze opakovat několikrát po sobě.

 

Tajné učení Dogonů

Dogoni, kteří se považují za potomky mimozemšťanů ze souhvězdí Velkého psa, ze soustavy Síria, obývají část území státu Mali. Kněží tohoto kmene již po tisíciletí uchovávají a opatrují velmi podrobné znalosti o uspořádání Sluneční soustavy, o čtyřech hvězdách Síria, o Velkém třesku a následném vývoji vesmíru.

Odkud se ale tyto vědomosti vzaly u lidí, kteří ještě pořád žijí v téměř prvobytné společnosti?

Dogoni – k čemu jsou dobré nízké stropy

Název kmene pochází od Evropanů, z anglického Dog Star, tedy Psí hvězda, a označuje příchozí ze souhvězdí Velkého Psa, jejíž nejjasnější hvězdou je Sírius, jinak také Psí hvězda.

Dogoni žijí v nevelkých hliněných chýších, postavených blízko sebe. Zvláštní stavbou vesnice je toguna, která slouží jako poradní místo mužů při řešení různých problémů. Toguna má velmi nízký strop, ten nedovoluje vztyčit se v plné výši a argumentovat „pěstmi“.

Dogon

 

Rosa de Sar: Pyramidy v ČR, Tři Ježíšovo Marie, Magisterium Karlštejna

Napadlo vás někdy, že by pyramidy a magalitické stavby mohly být i u nás na území dnešní České a Slovenské republiky? Rosa de Sar nás provede jiným pohledem na vývoj člověka a naší civilizace na Zemi. Kniha tak naleptává vědecká východiska mnoha oborů. Dozvíte se o existenci desítek pyramidálních i dalších monumentálních staveb na území ČR i jejich stavitelů – inteligentních obrů, kteří žili na naší planetě společně s veleještěry i ostatními živočišnými druhy již od prvohor a v několika etapách vymřeli.

Koupit v eshop.suenee.cz

Stavba hradu Karlštejna i jeho malířská výzdoba vycházejí z templářské tradice, křesťanského hermetismu a svobodných umění kvadrivia, zde zastoupených posvátnou geometrií, alchymií, astrologií a hudbou ve smyslu kosmologickém. Karlštejn se stal i mezinárodním projektem transformace a spásy s vyzdvižením nové role dynastie Svatého grálu v Čechách a je též uměleckým dílem s alchymicko-astrologickou koncepcí Magistra Theodorika, jež nemá ve středověké Evropě 14. století obdoby. Knihu můžete zakoupit v našem eshopu.

 

 

© RO marketing s.r.o.

Pravidelně vydáváme tištěný časopis Tipy a inspirace.
Níže si můžete zdarma stáhnout libovolné číslo.

Tipy a Inspirace 121 ke stažení

Tipy a Inspirace 120 ke stažení

Tipy a Inspirace 119 ke stažení

Tipy a Inspirace 118 ke stažení

Tipy a Inspirace 117 ke stažení

 

Archiv všech čísel

SlideBar