Tipy a inspirace

A+ A A-
  • Líbil se Vám článek? Sdílejte jej!  

TIPY

 

Továrna na vojenské extrasenzoriky v SSSR

Rozhovor s generálporučíkem Alexejem Savinem, který vedl expertně-analytické oddělení Generálního štábu

Ve vědeckých centrech silových struktur Sovětského svazu 15 let tajně pracovali s extrasenzoriky, kteří pak působili v rozvědce, v Čečně, v boji proti zločinosti. Analogické výzkumy probíhaly 20 let v programu Hvězdné války i v USA. Označení „Přísně tajné“ bylo v Rusku i v USA už sňato.

- Alexeji Jurjeviči, jak se stalo, že důstojník, který obhájil dvě doktorské disertace a úspěšně postupuje ve vojenské kariéře, najednou prudce změní běh života a zabývá se prací, jíž mnozí známí vědci a akademici pokládají za, jemně řečeno, nesmyslnou?

- Na konci 80. let se na ministra obrany dopisem obrátila skupina extrasenzoriků. Byli přesvědčení, že dokážou hledat ztracené lodě, určovat místo, kde se nacházejí zmizelí lidé, diagnostikovat a léčit.

Dopis – tehdy jsem sloužil na obraně – postoupil ke mně s rozkazem: prozkoumat a podat zprávu zástupci ministra a náčelníkovi Generálního štábu. Tím tenkrát byl armádní generál Michail Mojsejev. Ten mě se zájmem vyslechl. Mezi podepsanými v dopise se nacházelo několik výjmečně nadaných extrasenzoriků.

Moje zpráva se po čase dostala na ministerstvo obrany spolu s doporučením zástupce předsedy KGB generála Nikolaje Šama zorganizovat práci s těmito lidmi a vyjasnit možnosti jejich použití v rozvědce…

Tak vzniklo armádní oddělení s číslem 10 003 připomínající těmi nulami superagenta 007 Jamese Bonda.

 

Kdo a proč vymyslel Evropu

Položili jste si někdy otázku: Jak mohl Peter I. „otevřít okno do Evropy", když se nacházel takřka v jejím geografickém centru a ne na hranicích? Vždyť - jak nás ujišťují - hranice Evropy a Asie údajně vždy procházela po Uralských horách.

Nebo jiná otázka: Proč názvy všech kontinentů začínají písmenem A s výjimkou Evropy? Co je v ní tak zvláštního?

Nebo třetí otázku: „Podle jaké logiky bylo třeba rozdělit kontinent Euroasii na dvě části, když pro ostatní kontinenty takové logiky třeba nebylo?

Odpovědět není tak snadné, protože události jsou skryté pod vrstvami staletí, nicméně k takovým pokusům docházelo opakovaně a my vám dnes nabízíme článek jednoho z autorů, který je přesvědčen, že Evropa je velký politický podvod, který se netýká geografie, ale stal se základnou pro strategii anexe určitého území v zájmu určitých sil.

Takže:

Mapa světa, jak byla na základě staré Ptolemaiovy mapy doplněna a publikována v r. 1541, V plném rozlišení

 

Stopy tisícileté války

Chcete-li něco dobře skrýt, dejte to na nejviditelnější místo. Mistři historického padělání to tak také udělali. Hranice dlouhé konfrontace mezi dvěma civilizacemi – védskou a parazitickou – kterou nebylo možné zamést pod koberec, se nyní kreslí na všech zeměpisných mapách, ale my to nevidíme.

Tak už to v životě bývá. Zdá se, že všechno je nám již v okolním světě jasné. Žádné překvapení a najednou se nějaké zvědavé dítě zeptá: Co je to Evropa? Vždyť to není ani stát, ani kontinent, co to tedy je?

Pokud jde o geografii, nikdy jsem neměl horší známku jak dvojku, a tak okamžitě odpovím: "Evropa je "částí světa"; kontinent Eurasie je rozdělen na Evropu a Asii." Jenže pak začne hlodat červ pochybnosti: A z jakého důvodu je tato část území jediného kontinentu vydělena, když není oddělena geograficky? Samozřejmě my tady víme, že Asie je země Ásů. Musí však existovat i hodnověrná oficiální verze. Nemůžou nás přece tak ledabyle odbýt!

Když se pokusíme zjistit, kde se to vzalo, jasný systém zeměpisných představ se začíná bortit. Prostě nějaké kouzlo. Záhada. "Části světa" nám byly ve škole prezentovány jako geografický koncept. Jedná se o nejzákladnější dělení souší, které zahrnuje i kontinenty (například obě Ameriky jsou dohromady jedinou částí světa). Jenže ono to tak vždycky není! Ačkoli nám o tom ve škole nic neřekli, podle Velké sovětské encyklopedie platí, že:

"Části světa" jsou historicky zformované rozdělení souše Země do oblastí...

 

100 000 let staré ruiny z Jižní Afriky

Historie Jižní Afriky je jedním z nejzajímavějších dosud nevyprávěných příběhů tohoto světa. Už tisíce let ji přísně střeží Afričtí šamani a také tradiční ochránci tajemství. Ale v roce 2003 se všechno změnilo díky náhodnému a velmi šťastnému objevu prastarého kamenného kalendáře. Nález kalendáře způsobil řetězovou reakci událostí, které vedli až k rozluštění jednoho z největších chybějících kousků lidské historie a také k objasnění života Anunnaki na naší planetě.

Historie vzniku

Podle historických knih vznikla první civilizace na světě v zemi Sumerské asi před 6000 lety. Sumerská civilizace zanechala podrobné zápisy o svých aktivitách na milionech jílových destičkách, které nám i nadále odhalují kritické body lidského chování a vztahu mezi Sumery a bohy Anunna. Ale náš archeologický výzkum, který začal v roce 2003, naznačuje, že Sumerové možná převzali mnoho ze svých znalostí od civilizace, která se objevila o mnoho tisíciletí dříve v Jižní Africe.

Tato oblast je již dlouhou dobu považována za kolébku lidstva. Nové objevy také naznačují, že stejná božstva, která se stala známými jako Anunnaki díky pracím Zecharia Sitchina a mnoha dalších, byla také velmi aktivní v životech lidí Jižní Afriky před více než 200.000 lety.

Uspořádání velkých kamenů

V roce 2003 uviděl Johan Heine ze svého letadla zvláštní uspořádání velkých kamenů, které byly úhledně poskládány na okraji útesu poblíž města Kaapschehoop v Jižní Africe. Aby si mohl toto zvláštní místo lépe prohlédnout, vrátil se druhý den pěšky. Okamžitě si uvědomil, že se nejedná o obyčejné přirozeně uspořádané monolity.

Tento nález odstartoval proces zkoumání, měření a výpočtů, který trval několik let. Pečlivá analýza jasně ukazuje, že se jedná o starověký kalendář, který je v souladu s pohybem slunce, slunovratů a rovnodenností. I dnes je možné určit každý den v roce pohybem stínu na rovném povrchu kamene ve středu konstrukce.

Ale stejně jako u mnoha jiných starověkých míst, jako například Stonehenge, hlavní využití tohoto místa nebylo myšleno jako kalendář, i když to je jeden z jeho klíčových rysů. Až o mnoho let později jsme díky rozsáhlým vědeckým a elektronickým výzkumům zjistili mnohem hlubší a záhadnější funkce této záhadné stavby.

 

 

© RO marketing s.r.o.

Pravidelně vydáváme tištěný časopis Tipy a inspirace.
Níže si můžete zdarma stáhnout libovolné číslo.

Tipy a Inspirace 121 ke stažení

Tipy a Inspirace 120 ke stažení

Tipy a Inspirace 119 ke stažení

Tipy a Inspirace 118 ke stažení

Tipy a Inspirace 117 ke stažení

 

Archiv všech čísel

SlideBar