Tipy a inspirace

A+ A A-
  • Líbil se Vám článek? Sdílejte jej!  

TIPY

 

Kambo – magická léčba z Amazonie

Tam, kde tradiční medicína zcela nestačí a selhává, může vaše tělo zachránit žabička z Amazonie.

Kambo – výměšek žáby z Amazonie

Kambo je název pro výměšek žáby Phyllomedusa bicolor, která žije na stromech v deštných pralesích Jižní Ameriky. Je používán domorodými indiánskými kmeny. Používají jej k přípravě na lov a také jako lék proti hadímu uštknutí, proti malárii, epidemiím a jiným nákazám. Podle výzkumů obsahuje žabí sekret desítky peptidů, z nichž část je bioaktivní. Mají silný vliv na žaludeční a slinivkové vyměšování, na střeva a vnitřnosti ve smyslu jejich očisty. Stimulují kůru nadledvinek a hypofýzu, což přispívá ke zlepšenému smyslovému vnímání a zvýšení životní síly

 

Žádná pátá kolona v Kremlu? Zamyslete se znovu!

Po opětovném jmenování Medveděva a jeho víceméně přeskupené vlády je veřejné mínění v Rusku a za jeho hranicemi rozděleno ohledně toho, zda je to dobré znamení kontinuity a jednotnosti ruského vedení, nebo zda je to potvrzení, že v Kremlu existuje pátá kolona pracující proti prezidentu Putinovi a pokoušející se prosadit a vnutit Rusům neoliberální a pro-západní politiku. Dnes se chci v krátkosti podívat na to, co se děje uvnitř Ruska, protože věřím, že ruská zahraniční politika je stále v převážné míře řízena těmi, které nazývám „eurasijští suverenisté“, a že abychom mohli detekovat aktivity „atlantických integracionistů“, musíme se podívat na to, co se odehrává uvnitř Ruska.

Ruská pátá kolona a její typické operace

Zaprvé, chci začít tím, že se s vámi podělím o krátké video, přeložené Sakerovou komunitou, s jedním z nejbystřejších ruských analytiků, Ruslanem Ostaško, který se pozastavuje nad tím, jak je možné, že silně pro-západní a zuřivě proti-putinovská radiostanice „Echo Moskvy“ dokáže nejen obejít normální ruskou legislativu, ale dokonce i dostávat peníze od plynárenského obra Gazprom, jehož většinový podíl je vlastněn ruským státem. Echo Moskvy je také tak pro-izraelská, že si vysloužila přezdívku „Echo Macy“ (echo Macesů). Netřeba říkat, že toto rádio má neutuchající a naprostou podporu amerického velvyslanectví. Není přeháněním říct, že Echo Moskvy slouží jako inkubátor rusofobních novinářů a že většina liberálních pro-západních reportérů v ruských médiích byla v minulosti tím či oním způsobem spjata s tímto propagandistickým kanálem. Navzdory tomu všemu, či přesněji díky tomu, je Echo Moskvy již dlouho v bankrotu a přesto nadále existuje. Jen si poslechněte vysvětlení Ostaška (a ujistěte se, že jste stiskli tlačítko „cc“, abyste mohli vidět anglické titulky).

 

Tajemné USO na scéně (1. díl): Panika na parníku

USO. Unidentified Submerged Objects. Ptáte se oč kráčí? Pokročilý angličtináři již ví, pro ty ostatní jde o Neidentifikovatelné ponořené objekty. Právě o nich si budeme povídat v mém dalším seriálu Tajuplné USO na scéně.

Nejen na obloze, ale i pod mořem a blízko hladin se vyskytují objekty, která evidentně neřídí žádná světová mocnost. Objekty roztodivných tvarů, velikostí a fantastických leteckých a podmořských schopností. Jejich pozorování je mnohem vzácnější; možná právě proto jsou pro milovníky této problematiky snad ještě zajímavější. Koneckonců, není se čemu divit. Na oblohu vidí každý, do hlubin oceánů už je to daleko těžší. A každý z vás jistě dobře ví, kolik že procent vodní masy na naší matičce Zemi jest (71%).

Začneme tedy chronologicky, od poloviny 19. století a uvedeme jen ty nejzajímavější případy.

Nejzajímavější případy USO

18. června 1845 uveřejnili Maltské noviny The Malta Times zprávu, že posádka britské plachetnice H.M.S. Victoriaspatřila během plavby v Atlantiku tři velká svítící tělesa, která se vynořila asi půl míle od vody. Námořníci tento podivný jev sledovali deset minut.

V roce 1866 se loď jménem Scottia tak tak dostala do přístavu, kde v suchém doku zjistili a zadokumentovali, že otvor v trupu byl s největší pravděpodobností vyřezán. Díra měla pravidelný trojúhelníkový tvar a trup byl perforován dva a půl metru pod čarou ponoru.

 

 

© RO marketing s.r.o.

Pravidelně vydáváme tištěný časopis Tipy a inspirace.
Níže si můžete zdarma stáhnout libovolné číslo.

Tipy a Inspirace 121 ke stažení

Tipy a Inspirace 120 ke stažení

Tipy a Inspirace 119 ke stažení

Tipy a Inspirace 118 ke stažení

Tipy a Inspirace 117 ke stažení

 

Archiv všech čísel

SlideBar