Tipy a inspirace

A+ A A-
  • Líbil se Vám článek? Sdílejte jej!  

TIPY

 

Bezdrátová aliance, již brzy u vás v okolí: 5G

Stejně jako u každé technologie, i u této se tvrdí, že nabízí to nejvyspělejší: že její definice pokroku vyléčí neduhy společnosti nebo že učiní život snadnějším, neboť odstraní dřinu související se starými zařízeními. Bezdrátová aliance (Wifi Alliance) byla zorganizována jako celosvětová bezdrátová síť spojující „všechno, všechny, všude“ a slibuje „zlepšení téměř každého aspektu denního života“.

Aliance, kterou nezajímají potenciální dopady na zdraví nebo životní prostředí, nadále prohlásila (a mohou mít pravdu), že na světě je více wifi zařízení, než lidí. A právě v této expozici všudy přítomným bezdrátovým technologiím spočívá problém.

Brzy po objevení rentgenových paprsků v r. 1895 nebyl nástup této nové technologie bez zdravotních rizik popálení nebo ztráty vlasů. Přesto používání elektromagnetického záření (EMR) rostlo exponenciální měrou, od časů Marie Curie po mega-bilionový všemohoucí průmysl, vytvářející svět zcela závislý na jeho zhoubných bezdrátových aplikacích.

Zdravotnické a vědecké údaje jsou zdrcující a nepopiratelné, avšak bezdrátový průmysl, média a vládní agentury je neuznávají a nadále pokračují v ochraně průmyslu před tím, aby byla veřejnost obeznámena se škodlivými účinky poslední generace digitálních technologií, způsobující velké zdravotní problémy.

 

Miroslav Macek: Okupace v roce 1968 byla v podstatě ukrajinskou záležitostí

Čtvrteční glosy Miroslava Macka

Miroslav Macek: Okupace v roce 1968 byla v podstatě ukrajinskou záležitostí

 

Radu vlády, která má za úkol bojovat proti korupci a střetu zájmů povede Andrej Babiš.

To nevymyslíte!

***

Trumpovo helsinské „přeřeknutí“ mi silně připomíná jeden starý vtip:

Pane doktore, já se v poslední době často přeříkávám? Tuhle jsem třeba chtěl říct manželce u snídaně „Miláčku, podala bys mi, prosím tě, cukr?“ a namísto toho jsem řekl „Ty krávo pitomá, zkazila jsi mi celý život“…

***

Petr Mácha:

Při čtení diskuzí o to, zda přijímat či nepřijímat migranty, mne pokaždé napadne jedna otázka. Jak je vůbec možné, že v České republice je odhadem 70 000 bezdomovců, když kolem nás je tolik lidí, kteří by se, soudě podle jejich názorů, pro jiné nejraději rozdali?

***

Opsáno z Facebooku:

Okupace Československa Rusy v roce 1968:

O situaci v Československu v dubnu 1968 jednalo politbyro KS SSSR ve složení: 7 Ukrajinců (včetně L. I. Brežněva), 1 Bělorus, 1 Litevec, 1 Kyrgyz, 1 Kazach a jen jeden Rus.

Když po vášnivé diskuzi došlo k hlasování o intervenci do ČSSR, tak intervence zvítězila v poměru 10:2. (Litevec se zdržel a Rus byl proti).

Do Československa byly dne 21. srpna poslány dvě sovětské armády, a to 1. ukrajinský sbor složený výhradně z Ukrajinců a 1. záložní uralský sbor, kde bylo téměř výhradní zastoupení zauralských národností.

V první vlně do Československa přišlo celkově 63 Rusů, z toho bylo 42 armádních žurnalistů.

Ve své podstatě byla okupace ukrajinskou záležitostí.

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/nazory-a-petice/Miroslav-Macek-Z-prebujelych-lidskych-prav-se-stala-zbran-hromadneho-niceni-544133

a řada dalších - zajímavé čtení.

 

Nixon byl nucen odstoupit

Když propukl skandál Watergate, prezident Nixon zamýšlel vyrazit do protiútoku, protože byl přesvědčen, že nemůže být obžalován. MJ-12 však měla jiný program. Právníci  zpravodajské komunity správně dospěli k závěru, že proces obžaloby by otevřel spisy a odhalil strašlivé tajemství mimozemšťanů veřejnosti. Nixon byl nucen odstoupit. Odmítl a tak byl vyhlášen první vojenský převrat, který se kdy ve Spojených státech uskutečnil.

Náčelníci štábu společně poslali veliteli všech amerických ozbrojených sil na celém světě zprávu TOP SECRET, kde bylo uvedeno: „Po obdržení této zprávy již nebudete vykonávat žádné příkazy od Bílého domu. Potvrďte příjem.“

Tato zpráva byla zaslána celých 5 dní před tím, než Nixon připustil a veřejně oznámil, že odstoupí. Osobně jsem tuto zprávu viděl. Když jsem se zeptal svého velícího důstojníka, co by udělal (jednalo se o porušení ústavy), řekl: „Myslím, že budu čekat, jestli od Bílého domu přijdou nějaké další příkazy a pak se rozhodnu.“

 

 

© RO marketing s.r.o.

Pravidelně vydáváme tištěný časopis Tipy a inspirace.
Níže si můžete zdarma stáhnout libovolné číslo.

Tipy a Inspirace 121 ke stažení

Tipy a Inspirace 120 ke stažení

Tipy a Inspirace 119 ke stažení

Tipy a Inspirace 118 ke stažení

Tipy a Inspirace 117 ke stažení

 

Archiv všech čísel

SlideBar