Tipy a inspirace

A+ A A-
  • Líbil se Vám článek? Sdílejte jej!  

TIPY

 

Vědomí a měnící se Schumannova rezonance

Schumannova rezonance představuje magnetickou frekvenci, která vzniká v elektromagnetickém poli Země.

Obecně ji můžeme považovat za elektromagnetické změny, které se odehrávají v zemském jádře a následně ovlivňují zemský povrch, ionosféru a živé bytosti na planetě.

Tato rezonance je stejná již stovky, ne-li tisíce let. V nedávné době se zdá, že se její frekvence mění.

Co je důvodem těchto změn

Předpokládá se, že Země, spolu se všemi živými bytostmi na ní, obklopuje a chrání tato přirozená tepová frekvence (které říkáme Schumannova rezonance) na úrovni 7,83 Hz.

Staří indičtí osvícení mudrci (Rishi) nazývají tento zvuk ÓM (kosmické ano). Ať už náhodou, nebo ne, někdy může být frekvence tak silná, že lidé mohou dosáhnout své plné vědomí.

Přestože se Schumannova rezonance mění v závislosti od zeměpisné polohy, celá léta se pohybuje na úrovni 7,8 cyklů za sekundu.

 

Deepak Chopra - rozhovor o jeho knize "Léčení sama sebe" - "Překročte halucinaci oděleného já."

Překlad Roman Kocián:

Redaktor - Takže všeobecná představa o zdraví je taková, že se jedná pouze o sázku do loterie. Kurzy jsou nastaveny ve váš neprospěch. Vypadá to, že když onemocníte, tak se to stane jen tak, takový je život. Někdo onemocní, někdo vzkvétá. Vaše kniha však takovou představu zpochybňuje. Říká: Nikoliv, nejde nezbytně o sázku do loterie. Říkám to správně? Je to tak správně?

DCH - Správně. Myslím, že porozumění zdraví a blahobytu prošlo za posledních 40 let několika fázemi vývoje, přinejmenším v Západní vědě. Nejprve bylo potvrzeno spojení mysli a těla, nyní víme, že ve skutečnosti ani pojem spojení mysl-tělo není správný. Mysl a tělo jsou neoddělitelně jedním. Podobně jako čas a prostor jsou neoddělitelně jedním, jako jsou neoddělitelné hmota a energie, vlna a částice, tak také i mysl a tělo jsou jedním. Mysl není jen v mozku, jen se zdá, že hovoří anglicky s indickým přízvukem v mozku. Mysl je všudypřítomná.

Dalším ztělesněním naší evoluce je to, co nazýváme integrativní (ucelená) medicína. Není to jen tělo-mysl, ale v podstatě životní styl. A životní styl obsahuje vše. Jak spolu zacházíme, jak k sobě mluvíme. Jak se k sobě chováme navzájem, naše emoce. Ale také kvalitu našeho spánku a všech ostatních věcí. 6 pilířů dobrých životních podmínek, o kterých píšu v knize, ale také i jinde, podrobněji. Spánek, meditace, řízení stresu, emoce, výživa, pohyb, joga pranayma a zázemí jsou velice důležité. Naše vnitřní mikrobiologické prostředí, genom, mozkový, imunitní a endokrinní systém jsou součástí toho, co bychom mohli nazvat léčbou sama sebe. A pak třetí vývojový stupeň v tomto směru se týká veškerého tajemství Vědomí, poněvadž je to "jak víme to, co víme" záležitostí ontologického základu Vesmíru, či je jeho základem, Vědomím. Stále zkoumáme to, co se nazývá "Velký problém vědomí".

 

Vladimír Kafka a Jaroslav Dušek - Co je nemoc, jak vzniká? - HOSTINA plná energie - video

Jedna z nejlepší posledních Hostin Vladimíra Kafky a Jaroslava Duška, kde velice srozumitelně popisují, jak a proč vzniká NE -moc.

Jaroslav Dušek:

„Většina lidí vytvoří nemoc proto, že nemůže otevřeně vyjadřovat to, co cítí, a místo toho, aby to vyjadřovali ven, tak to vyjádří dovnitř skrze tu nemoc. A tím přivolají zájem okolí a chtějí léčit nemoc. Ale ten projev není tím problémem, tou je příčina. Tam je problém úplně někde jinde!“

Jaroslav Dušek:

Nemoc pochopit, "vidět jako nakládání s vlastní energií......, kterou lze transformovat. "

Vladimír Kafka:

........ "že základní krok k vyléčení (rakoviny) je, přestat si myslet něco ošklivě o této nemoci, PROTOŽE TA NEMOC, JE NEPŘIJATÁ ČÁST NÁS SAMÝCH."

"Když o ní budete uvažovat, jako o nemoci, tak se z ní stává nemoc."

 "Když někomu chybí láska, tak žere, jak za nároďák a nebo pije." :))....Pořád je to o té energii......

 

 

© RO marketing s.r.o.

Pravidelně vydáváme tištěný časopis Tipy a inspirace.
Níže si můžete zdarma stáhnout libovolné číslo.

Tipy a Inspirace 121 ke stažení

Tipy a Inspirace 120 ke stažení

Tipy a Inspirace 119 ke stažení

Tipy a Inspirace 118 ke stažení

Tipy a Inspirace 117 ke stažení

 

Archiv všech čísel

SlideBar