Tipy a inspirace

A+ A A-
  • Líbil se Vám článek? Sdílejte jej!  

TIPY

 

Vše je mnohem horší, než se zdá (1. díl)

Výtah z besedy Sergeje Veselovského s vojenským expertem plk. Alexandrem Žilinem a analytikem Vladimírem Rogovem na tv. kanálu „Politics Global“, věnované bolestivým místům ve světě a situaci na Ukrajině. (To druhé v pokračování – pozn.překl.)

Domníváte se, že skutečně kolem 14. září může na Donbasu k něčemu dojít, nebo naši nejvyšší vyřeší problémy v tichu kuloárů?

Žilin: Nějakou provokaci 14. září nevylučuji, protože vidíme projevy spojitého řetězu roztahování ruského vojenského potenciálu po obvodu, formování ohnisek napětí od naší západní hranice po Afghánistán. To vše závisí na tom, jaké úkoly vytyčil plánovač. Za druhé – nikdo už neskrývá, že Ukrajina, je nástupištěm války proti Rusku, a páni Ukrajiny za kopečky situace tam využívají nejen k nátlaku na Rusko, ale také k odvedení pozornosti. Jsem hluboce přesvědčen, že je natažen kohoutek světové války – regionální a nikoli globální s použitím taktických jaderných zbraní na Blízkém Východu. Všichni dnes křičí: – podívejte se na soustředění sil ve Středozemním moři. Chci připomenout, že stejně tak křičeli před předchozím útokem, zatímco jen odchovanci vojenské rozvědky z klubu „Nebopolitiky“ (lidé kolem Devjatova–pozn.překl.) říkali, že úder přijde se strany Rudého moře – a tak se také stalo, zatímco dění ve Středozemním moři byla jen krycí operace. Já říkám, že nepůjde ani tak o úder na syrská vojska, jako na íránský jaderný program, a útočit budou letecky z Gruzie, a možná i z Arménie, kde se podle rozvědných informací soustřeďuje americké vojenské letectvo.

Rogov: Doplnil bych jen, že dle mého, pokud jde o rozsáhlé vojenské provokace Ukrajiny proti Donbasu, že kolem 14. září k ničemu zvláštnímu nedojde. Je to prostě datum tzv. školního příměří, ale vidíme, že vojenské síly Ukrajiny (VSU) stejně ostřelovaly Kominternovo, Gorlovku a, koneckonců, zabily lídra Doněcké lidové republiky. Takže příměří je dost virtuální. Výmluvným momentem je zde, že podle otevřených zdrojů už probíhá vyšetřování vraždy Zacharčenka, vyšetřovateli ruské FSB bylo objeveno dost důkazů a jen po pár dnech jejich práce oznámil mluvčí Kremlu Peskov, že …“Porošenko je „něrukopožatěn“ a jeho setkání s Putinem je ze zásady vyloučeno“, což je diplomatické vyjádření hlubokého opovržení dotyčným. Souhlasím s tím, že zvyšování napětí na Donbasu je klamným manévrem.

Souhlasím také s kolegovým viděním, mírně řečeno nepříliš přátelského vztahu arménského vedení k RF. Tamní nový lídr Pašiňjan pracuje kvalitněji než před ním Juščenko, Porošenko a další. On stále deklaruje přátelství s Ruskem a spojenectví s ním, aby zklidnil většinově pozitivně Rusko vnímající většinu obyvatelstva, kterému následně unikají jeho konkrétní kroky vstříc Západu.

Pokračování zde:

http://outsidermedia.cz/vse-je-mnohem-horsi-nez-se-zda-2-dil/

 

Kauza Skripal: Záhada pokračuje

Doba, kdy „Boširov a Petrov“ údajně prováděli v Salisbury útok, zcela odpovídá době, kdy bylo obecně oznámeno, že Skripalovi opustili svůj domov, přičemž měli vypnuté mobilní telefony.

Klíčové chybějící místo ve zprávě britské vlády o otravě v Salisbury - nedostatek jakýchkoliv konkrétních podezřelých - bylo zaplněno. A bylo to zaplněno takovým způsobem, který se zdá být velmi přesvědčivý - skutečně se zdá, že tito dva muži odcestovali do Salisbury v ten správný čas, aby se do incidentu zapojili.

Nebyla však dosud zjištěna identita těchto mužů, ani to, zda jsou agenti ruského státu, či co dělali v Salisbury. Pokud by se jednalo o ruské agenty, byli by to pozoruhodně amatérští úkladní vrazi. Oproti tomu nové důkazy jen vnáší zmatek do dříve uváděné časové linie - a ničí zveřejněné teorie „odborníků“, ve kterých se uvádí, proč dávka Novičoku nebyla smrtelná.

Tato zpráva BBC poskytuje velmi užitečný časový přehled událostí:

V neděli 4. března v 9:15 bylo vozidlo Skripalových viděno na kamerovém systému CCTV, jak projíždí třemi různými místy v Salisbury. Oba Skripalové si vypnuli mobilní telefony a zůstali tak po dobu, trvající přes čtyři hodiny, což znemožnilo určit jejich polohu.

Neexistuje žádný záznam z kamerového systému CCTV, který by naznačoval, že se Skripalovi vrací domů. Z toho důvodu se vždy předpokládalo, že naposledy, kdy se dotkli kliky vchodových dveří, bylo kolem 9:00.

 

Dr. Beck, jak to funguje?

Dr. Beck, z mého výzkumu

„Pokud bojujete s infekcí, pak se nelze zcela zbavit bakterií nebo virů, pokud nepoužíváte oba přístroje; krevní elektrizační jednotkou spolu s magnetickým Pulserem“ Dr. Bob Beck

Domnívám se, že jde o úžasný průlom a nejdůležitější lékařský objev za poslední desetiletí. Pomocí poznání se osvobodíme od nemocí, infekce a toxinů.

Věřím, že tyto ověřené informace nás mohou navždy zbavit lékařů, léčiv všeho druhu, nemocnic a známých nevyléčitelných chorob, nebo dosud neobjevených. Dokonce může vymizet i rakovina, pokud obnovíme funkci imunitního systému.

Zkušenost ukazuje, že 85% populace tyto bude nové informace ignorovat, nebe se jim bránit, protože řešení je příliš jednoduché, levné, efektivní a revoluční. To také vyžaduje převzít odpovědnost za své zdraví. Lékařské elity vám neřeknou, rádi věci tají, protože by to mohlo krátit jejich příjmy.

O co jde?

Je vědecky dokázáno, že mírná, bezpečná a jednoduchá elektrizace neutralizuje všechny bakterie, viry, parazity, choroboplodné zárodky, plísně a jiné cizí útočníky v krvi. Výsledky jsou rychlé, bez vedlejších účinků. Lékaři léčí antibiotiky, ale jakmile se podaří zabít několik zárodků, vyvine se nový rezistentní kmen. Elektrizování krve je vhodné kombinovat s magnetickými pulsy pro stimulaci lymfy a koloidním stříbrem pro neutralizaci sekundárních a oportunních infekcí. Na rozdíl od antibiotik a očkovacích látek, je nové řešení účinné.

 

 

© RO marketing s.r.o.

Pravidelně vydáváme tištěný časopis Tipy a inspirace.
Níže si můžete zdarma stáhnout libovolné číslo.

Tipy a Inspirace 121 ke stažení

Tipy a Inspirace 120 ke stažení

Tipy a Inspirace 119 ke stažení

Tipy a Inspirace 118 ke stažení

Tipy a Inspirace 117 ke stažení

 

Archiv všech čísel

SlideBar