Tipy a inspirace

A+ A A-
  • Líbil se Vám článek? Sdílejte jej!  

TIPY

 

Více jak 7 astronomických observatoří uzavřeno po pozorování UFO u Slunce

09.09.2018 evakuovala FBI Národní solární observatoř(National Solar Observatory) v Sunspot, Nové Mexiko. Bez bližšího určení bylo pouze sděleno, že se tak děje z důvodů bezpečnosti. Celá oblast okolo observatoře byla vyklizena. Civilisté a zejména zaměstnanci observatoře mají do oblasti vstup zakázán.

Nutno podotknout, že observatoř se nachází nedaleko Roswellu, který se proslavil díky Incidentu v Roswellu v červenci 1947. Je to též stejný stát, ve kterém se nedaleko od Roswellu nachází Area 51.

NASA se následně snažila situaci vysvětlit prohlášením, že důvodem uzavření observatoře byly dva lunární přechody před Sluncem: „09.09.2018 ohlásila Solar Dynamic Observatory (SDO) spadající pod NASA, že pozorovala dva přechody Měsíce před Sluncem.“

 

Vimanika šastra

Co je Vimanika Šastra? Vzhledem k tomu, že v Indii a ostatních starověkých kulturách byly vědecké informace tajeny a přístup k nim měl jen úzký okruh zasvěcených, byly udržovány pouze ústně. K tomuto účelu byli určeni vybraní jedinci, kteří si pamatovali celé knihy do nejmenšího detailu nazpaměť. Tato tradice existuje dodnes. Mimo to byla skutečná díla uložena v archivech na bezpečných místech, jejichž existence byla vybraným jedincům rovněž známa.

A tak se tedy stalo, že text Vimaniky šastry nadiktoval v sanskrtu v letech 1918 až 1923 významný indický učenec Subbaraja Sasta panu Sarmovi, který jím zaplnil 23 sešitů. To by plně odpovídalo indickým tradicím. Tyto sešity po více než 20 let opatrovala dcera pana Sarmy. V roce 1973 byl rukopis přeložen do angličtiny špičkovým expertem na sanskrt, ředitelem a zakladatelem International Academy of Sanskrit Research (Mezinárodní akademie pro výzkum sanskrtu) G. R. Josyerem. Překlad byl výhradně určen elitě, což potvrzuje okolnost, že v roce 1980 byl tento překlad objeven v Indii v Královské knihovně Baroda.


Bylo staroindické město Mohendžo-daro, jehož stáří se datuje do 2.-3. tisíciletí př. Kristem, vybombardováno nebo bylo epicentrem výbuchu atomové bomby? Byla zde použita ještě jiná neznámá ničivá síla. Vykopávky tohoto města dokazují, že jeho zkáza přišla z nebes. Lidé byli evidentně čímsi náhle zasaženi. Na fotografii je vidět, že se někteří i po smrti stále drží za ruce. V okolí bylo nalezeno velké množství spečené keramiky a dokonce roztavené kamení. Ve staroindických bájích je zmiňováno použití létajících strojů – viman ke svrhávání zbraní hromadného ničení.

 

Zázračný molekulární vodík?

Vědci nám říkají:

„Vodík je extrémně jedinečný, protože řeší problémy na buněčné úrovni. Vodík je tak malá molekula, že prostoupí do mozku, mitochondrií a dokonce i jádra buňky. Studie ukázali, že v těchto místech má vodík jedinečné vlastnosti – antioxidační, protizánětlivé, cytoprotektivní.“

V medicíně platí – čím menší tím lepší – viz nanotechnologie. V případě vodíku mluvíme o tom nejmenším, ale zároveň největším lékařském průlomu 21.století, protože vodík se vyskytuje v levém horním rohu periodické tabulky a označuje se jako číslo jedna. Vodík je nejmenší, nejjednodušší a nejdůležitější prvek s nejmenší molekulou.

Je zajímavé, že voda, která je životně důležitá, je tvořena kombinací kyslíku (silného oxidačního činidla) a vodíku (silného reduktoru). Dává smysl, že molekulární vodík má vysoký terapeutický potenciál stejně jako samotná voda. Vodík je inovativní léčebný nástroj a může být použit stejně jako intravenózní léčba vitamínem C, s tím rozdílem, že je mnohem levnější a může být používán každý den a po celý den.

Každá sklenice vodíkové vody zaplaví naše tělo mnoha miliardami molekulárního vodíku. H2 je účinná molekula, která zachytí nebo se spáruje s toxickými hydroxylovými zbytky v těle, které je třeba neutralizovat. Hydrogenoterapie je bezpečná, protože neexistuje žádná horní hranice předávkování. Čím víc vody s molekulárním vodíkem pijete, tím lépe, zvláště pokud máte rakovinu v pozdním stadiu a potřebujete rychle jednat.

 

 

© RO marketing s.r.o.

Pravidelně vydáváme tištěný časopis Tipy a inspirace.
Níže si můžete zdarma stáhnout libovolné číslo.

Tipy a Inspirace 121 ke stažení

Tipy a Inspirace 120 ke stažení

Tipy a Inspirace 119 ke stažení

Tipy a Inspirace 118 ke stažení

Tipy a Inspirace 117 ke stažení

 

Archiv všech čísel

SlideBar