Tipy a inspirace

A+ A A-
  • Líbil se Vám článek? Sdílejte jej!  

TIPY

 

Prohlášení odpovědnosti lékařů při očkování

Moje kamarádka přeložila a s prosbou o uveřejnění mi zaslala toto Prohlášení odpovědnosti. Lze to předložit lékaři ještě před tím, než vpraví do těla vašeho dítěte vakcínu.

Prohlášení odpovědnosti

Já, MUDr. ………………………………………………………

………………………………………………………

(Jméno a příjmení, označení odbornosti, adresa)

tímto prohlašuji dne ……………., vůči jasně vyjádřeným obavám rodičů dítěte

…………………………………………………………………

(Jméno a příjmení)

____________________

 

CIA: Experiment prokázal existenci paranormálních jevů

Překlad odtajněného dokumentu z archivu CIA: Experiment prokázal, že pan Zhang Baosheng má nadpřirozené schopnosti, je schopen manipulace s hmotou. Umí drobné objekty přemisťovat skrze překážky. Po takových průchodech nevykazuje mikroskopická struktura a vlastnosti objektů žádné pozorovatelné změny. Popírá to základní fyzikální vlastnosti hmoty. Je důležité aplikovat do komplexního somatického výzkumu těchto jevů pokročilé nástroje a techniku moderní fyziky, včetně experimentální jaderné fyziky.

Cíle tohoto výzkumu CIA jsou následující:

1.) Hledat změny v mikroskopické struktuře a vlastnostech objektů, které v důsledku psychokineze pronikly stěnou lahve.

2.) Prozkoumat mechanismus penetrace indukované psychokineze testováním pomocí  detektorů jaderných stop, zjistit, zda se makroskopické objekty během penetrace rozpadají (s rychlostí menší než je rychlost světla) na částice velikosti jader atomů.

Při provádění tohoto experimentu jsme spolupracovali s panem Zhangem Baoshengem – známým díky svým vynikajícím nadpřirozeným schopnostem, který v současné době pracuje v Institutu vesmírné medicíny (ISME). Následující experiment byl proveden dne 10. července 1988 v Čínském institutu pro atomovou energii.

 

Generál Manelis: Ruský IL-20 vlétl do prostoru, kde IDF prováděla vzdušnou operaci proti Íránu a Hizbaláhu. Izrael si vyhrazuje právo na pokračování vzdušných úderů v Sýrii proti cílům, které ohrožují bezpečnost Izraele!

S tímto poselstvím letí do Moskvy emisar Netanyahuovy vlády. Omluva za smrt 15 ruských vojáků nepřišla, jenom kondolence, protože vinu Tel Aviv svaluje na Damašek a Teherán!

Generál Manelis: Ruský IL-20 vlétl do prostoru, kde IDF prováděla vzdušnou operaci proti Íránu a Hizbaláhu. Izrael si vyhrazuje právo na pokračování vzdušných úderů v Sýrii proti cílům, které ohrožují bezpečnost Izraele! S tímto poselstvím letí do Moskvy emisar Netanyahuovy vlády. Omluva za smrt 15 ruských vojáků nepřišla, jenom kondolence, protože vinu Tel Aviv svaluje na Damašek a Teherán!

 

 

© RO marketing s.r.o.

Pravidelně vydáváme tištěný časopis Tipy a inspirace.
Níže si můžete zdarma stáhnout libovolné číslo.

Tipy a Inspirace 121 ke stažení

Tipy a Inspirace 120 ke stažení

Tipy a Inspirace 119 ke stažení

Tipy a Inspirace 118 ke stažení

Tipy a Inspirace 117 ke stažení

 

Archiv všech čísel

SlideBar