Tipy a inspirace

A+ A A-
  • Líbil se Vám článek? Sdílejte jej!  

TIPY

 

Spřízněné duše se vždy potkají

Kdybychom jen věděli o všech těch spřízněných duších, které přišly na Zem za účelem být tu společně s námi, nikdy bychom se v tomto fyzickém či spirituálním světě necítili sami. A proč? Protože spojení srdce a duše k těmto blízkým by nám bylo neustálým sdělením, že jsme součástí větší skupiny či duševní rodiny. Tito jsou našimi duševními přáteli, kteří se zde inkarnovali s námi a s kterými často sdílíme spousty dalších životních cest, a to jak minulých, tak budoucích.

 

SERIES: JSME UZAVŘENI V POČÍTAČOVÉ SIMULACI MIMOZEMŠŤANŮ

Jsme uzavřeni v počítačové simulaci mimozemšťanů (1. díl)

Jedna z otázek, která se objevila v diskuzi je – kolik je dimenzionálně odlišných odezev každého vesmíru? Jsme v počítačové simluaci mimozemšťanů? Pokud jsme ve Vesmíru s velkým V, je v něm podle Harvardu nekončený počet vesmírů. Každá z těchto vesmírných verzí, v níž náš vesmír je jen jednou z nich, má jinou fyziku....

CELÝ ČLÁNEK

Jsme uzavřeni v počítačové simulaci mimozemšťanů (2. díl)

Jsme v počítačové simluaci mimozemšťanů? V roce 1965 ve věku dvanácti a půl roku skládal Jerry dříví při západu slunce, když se objevil nad borovicemi stříbrný disk. Velká mdlá světla pulzovala kolem prolétajícího UFO. Pak se obrátilo nehlučně zpět. Přesto se vrcholky borovic kymácely jako při silném větru. To znamenalo,...

CELÝ ČLÁNEK

Jsme uzavřeni v počítačové simulaci mimozemšťanů (3. díl)

Jsme uzavřeni v počítačové simulaci mimozemšťanů? Teoretičtí fyzikové a astrofyzikové z University Southampton ve Velké Británii, University Waterloo v Kanadě a University Surrey v Itálii publikovali 30. ledna 2017 důkazy, že žijeme v holografickém vesmíru jako ne-lidské bytosti, jak řekl v osmdesátých letech Michael Talbot. Planckova éra Fyzici místo výrazu…

 

Hledání spasitele v organizovaném zmatku

Tři spasitelé v cizím zájmu

Historicky se v české, historii objevili tři spasitelé. První byl Ježíš, kterého využívala křesťanská církev k ovládnutí věřících i států. U nás nakonec sloužil především ke germanizaci a podpoře vlády cizácké šlechty po bitvě na Bílé hoře. Druhý byl Václav Havel, kterého vytvořily nadnárodní zájmové skupiny s cílem kolonizovat naši zemi, především v zájmu pangermánských sudeťáků a podpoře katolické církve s nimi spjaté. Úspěšně to spojili s komedií o pravdě a lásce.  

Ta se změnila na realitu korupce, zlodějiny, lži, politické korektnosti, narkomafie, sprostoty, multikulturalismu, ničení rodiny a školy, inkluze, podpory sexuálních úchylek, zlodějského ekologismu, rozprodeje našeho průmyslu, otrokářství cestou levných pracovních sil, ničení našeho zemědělství, protinárodní propagandy v médiích, četně nově vytvářené historie účelově zakrývající zločiny pangermánství a německého nacismu, většinou ve prospěch pangermánských zájmů, reprezentovaných vládou v Berlíně a jejich slouhy v Bruselu pod vlajkou EU. Hra na elity, které jsou nejodpornější prodejnou, amorální lůzou.

Poté, co havlovská hvězda značně vyčpěla v páchnoucí realitě, objevil se nový spasitel Andrej Babiš s úzkými kontakty na zájmové skupiny kolem Allbrightové (a tudíž i Söröse) a s rozsáhlými investicemi o oblasti ekologismu a potravinářství u nás i v Německu. Zasmrádlou lež o pravdě a lásce nahradil neméně prolhaný slib, který nikoho nezarmoutí o tom, že bude líp. Nějak se to nedaří, stále zůstáváme chudou kolonií ponižované žebroty podléhající germánským zájmům.

Zde bychom si mohli položit zásadní otázku ve vztahu k naší historii. Ve dvacátých letech byl uveden do života, jako jeden z aktů demokracie zákon o pozemkové reformě. Agrárníkům a lidovcům se ho dařilo dlouhodobě sabotovat. Pokračoval od roku 1946 po druhé světové válce. Nakonec bylo možné vlastnit legálně pouze 50 hektarů pozemků zemědělské půdy. Jak se tento zákon prezidenta Masaryka a první republiky údajně obdivované multimilionářským oligarchou Babišem slučuje s církevními takzvanými restitucemi a s rozsahem majetku společnosti Agrofert, kterou vlastní oligarcha a největší latifundista Babiš?

 

 

© RO marketing s.r.o.

Pravidelně vydáváme tištěný časopis Tipy a inspirace.
Níže si můžete zdarma stáhnout libovolné číslo.

Tipy a Inspirace 121 ke stažení

Tipy a Inspirace 120 ke stažení

Tipy a Inspirace 119 ke stažení

Tipy a Inspirace 118 ke stažení

Tipy a Inspirace 117 ke stažení

 

Archiv všech čísel

SlideBar