Tipy a inspirace

A+ A A-
  • Líbil se Vám článek? Sdílejte jej!  

TIPY

 

David Wilcock: Čas je trojrozměrný

Někdy mluvíme o paralelních světech nebo paralelních vesmírech, kde je čas trojrozměrný. Ukazuje se, že kromě paralelních světů existuje ještě další princip, který tento Vesmír kategorizuje na různé hustoty vědomí. Hustota vědomív tomto pojetí není to samé co dimenze, ve smyslu rozměru nebo paralelního světa. Hustota v tomto pojetí má souvislost s rychlostí oscilace částic na kvantové úrovni.

David Wilcock vysvětluje, že čím více se pohybujeme v materiálním světě na hrubo-hmotné úrovni, tím je oscilace částic pomalejší a tedy věci jsou hutnější – hustší – pevnější – hmatatelnější. Pokud půjdeme naopak opačným směrem, kde částice v atomech začnou oscilovat mnohem vyšší rychlostí, pak se dostáváme někam, kde svět má společné vlastnosti jako astrální a snové světy. Neplatí zde lineární čas a naše vědomí tvoří realitu rychleji než lusknutím prstů. Létání a procházení zdí je pak naprostou maličkostí.

 

Intuitivní vidění dětí

Intuitivní vidění, též nazýváno informační vidění dětí, je součást metody přímého vnímání informací z okolí. Jedná se o aktivování mozkového centra, které umožňuje přijímat informace bez použití smyslových orgánů. Tento fenomén je popisován již od nepaměti všemi starými kulturami, ale vždy byl výsadou jen několika málo jedinců.

Co může tento kurz intuitivního vidění dětem dát?

Osvojení si této schopnosti pomůže dětem nejen posílit a upevnit mimosmyslové vnímání, pochopit kým opravdu jsou, lépe nahlížet do souvislostí, pocítit jistotu v rozhodování, prohloubit jejich nadáni a sebevědomí, zlepšit schopnost učení a koncentrace, ale i zkvalitnit vztahy s rodiči a sourozenci, zmírnit různé mozkové dysfunkce (ADHD) či upravit poruchy chování.

To, co probíhá zpravidla nejrychleji a nejvýrazněji, je zlepšeni vidění a to dokonce i u očních vad, které jsou popsány v odborné literatuře jako nenapravitelné. S tímto fenoménem mám vlastní zkušenost. V dnešní době máme již nemálo příkladů „rozkoukání“ a to i u od narození nevidomých dětí.

Díky rozšířenému stavu vědomí se děti někdy zharmonizují natolik, že se i spontánně uzdravují a to dokonce z nemoci, jen těžko léčitelných (neurologických, autoimunitních). Je známo, že tento mechanismus vyladění duše a těla v rozšířeném stavu vědomí používají šamani již staletí…

 

Mezinárodní vztahy: Klid před bouří?

Současná situace - počínaje reakcí Ruska na zničení jejich letounu Il-20 až po volby v USA, které se konají 6. listopadu - je nejistá. Všichni protagonisté války v Sýrii čekají na to, zda Bílý dům bude moci pokračovat v politice, vyznačující se tím, že se USA odtrhávají od současného mezinárodního řádu, nebo zda se Kongres stane opozicí a okamžitě zahájí proces, vedoucí k tomu, že zbaví Trumpa moci.

Počátek války

[Protivládn...]

Je zřejmé, že počáteční projekt Spojených států, Spojeného království, Izraele, Saúdské Arábie a Kataru nebude realizován. Totéž platí pro Francii a Turecko, dvě síly, které vstoupily do války proti Sýrii poněkud později.

Nyní si musíme připomenout ne to, jak nás informovali o začátku událostí, ale to, co jsme od té doby zjistili. Demonstrace v Dará byly prezentovány jako „spontánní vzpoura“ proti „diktátorské represi“, ale nyní víme, že přípravy na tuto akci probíhaly velmi dlouhou dobupředtím.

 

 

© RO marketing s.r.o.

Pravidelně vydáváme tištěný časopis Tipy a inspirace.
Níže si můžete zdarma stáhnout libovolné číslo.

Tipy a Inspirace 121 ke stažení

Tipy a Inspirace 120 ke stažení

Tipy a Inspirace 119 ke stažení

Tipy a Inspirace 118 ke stažení

Tipy a Inspirace 117 ke stažení

 

Archiv všech čísel

SlideBar