Tipy a inspirace

A+ A A-
  • Líbil se Vám článek? Sdílejte jej!  

TIPY

 

Lety na Měsíc v době Stalina

Svého času autora těchto řádků zaujal článek známého spisovatele Fjodora Abramova „Вокруг да около“ (Kolem a kolem), kde zmiňuje úryvek z rozhovoru s jedním kolchozníkem:

"...jo, za soudruha Stalina, to jsme létali na Měsíc a měli tam i posádku. A dneska ten plešatý hlupák (tak neuctivě se vyjádřil o Chruščovovi) do nebe jen rohaté koule s voříšky vypouští“.

Velmi podivná poznámka. A není jediná.

V jednom z dopisů Komisi pro anomální jevy, která v SSSR kdysi existovala, je to vyjádřeno ještě jasněji: „Můj bratr tam sloužil, ale příbuzným to řekl až před smrtí...“ A dokonce i tak známý člověk jako Hrdina Sovětského svazu, zkušební pilot S. Anochin před smrtí řekl přátelům, že už ve 40. letech pilotoval raketu! Podobných senzačních zpráv není málo. Když si to dáte dohromady, dospějete k ohromující myšlence o existenci velmi utajované fáze historie ruské kosmonautiky. Vždyť dokonce i naši přední specialisté na raketovou techniku popisují počátky sovětského raketového výzkumu podivně nekonzistentně.

 

Duše K: Tentokrát o Germánské nové medicíně

Ve vlídné předvánoční atmosféře si Jaroslav Dušek bude povídat s Gabrielou Benešovou o tom, jak nezpracované vnitřní emoční konflikty ovlivňují naše zdraví. O tom, jak úzce spolu souvisí psychika, tělesné orgány a mozek. O nemocech a uzdravování. O tom, že je možné zdánlivě nehmotné pojmy popsat přesnými zákonitostmi a že z tohoto úhlu pohledu nevidíme nemoc jako náhodu, osud nebo trest, ale jako smysluplnou reakci těla na psychické prožitky.

https://youtu.be/gHwCALFif0s

 

Odhalený vesmír: Poselství lidstvu

(interview s Corey Goodem)

Pro ty z vás, kteří se zabývají konspiračními teoriemi, jistě nebude neznámé jméno amerického badatele a publicisty Davida Wilcocka. Tento popularizátor teorií o skutečném pozadí světového dění mnoho let sbírá informace od insiderů z tajných programů amerického vojensko-průmyslového komplexu, kteří našli tolik odvahy, aby vystoupili se svými svědectvími. Jedním z nich je i člověk vystupující pod jménem Corey Good.

Tento muž před několika lety kontaktoval Wilcocka s převratnými informacemi o tajném kosmickém programu, v němž mnoho let sám pracoval. Jeho výpovědi od té doby vycházejí v sérii rozhovorů. Nabízíme vám překlad prvního jejich dialogu z 21. července 2015 zveřejněného na oficiálním ruském sajtu Davida Wilcocka.

David Wilcock: Dnes budeme hovořit s úžasným člověkem, Corey Goodem, pětčtyřicetiletým rodákem z Texasu. I dnes žije v Texasu. A co dělá: přichází jako insider (zasvěcenec) a sdílí se mnou podrobné informace o tom, co se skutečně děje v zákulisí tzv. Tajné vlády a tajných vojenských programů, jak se vyvíjely a informace o kolonizaci naší sluneční soustavy.

Je to skutečně pozoruhodný příběh, protože v průběhu mnoha let jsem mluvil s desítkami insiderů, někdy s úrovní přístupu k informacím o 35 stupňů nad úrovní prezidenta Spojených států. Asi 90 % obdržených informací jsem zachoval v tajnosti, protože a) by vyzrazení vedlo k vraždám lidí; b) jsem nechtěl odhalit něco, co by později mohlo pomoci při identifikaci skutečných zasvěcených osob.

A pak se objevil Corey. On zná nejen oněch 90 % informací, ale poskytl mi další chybějící fragmenty hlavolamu, které jsem hledal. Pochopil jsem také, že lidé mi mnohé neřekli, ale nyní se obraz skládá.

 

 

© RO marketing s.r.o.

Pravidelně vydáváme tištěný časopis Tipy a inspirace.
Níže si můžete zdarma stáhnout libovolné číslo.

Tipy a Inspirace 121 ke stažení

Tipy a Inspirace 120 ke stažení

Tipy a Inspirace 119 ke stažení

Tipy a Inspirace 118 ke stažení

Tipy a Inspirace 117 ke stažení

 

Archiv všech čísel

SlideBar