Tipy a inspirace

A+ A A-
  • Líbil se Vám článek? Sdílejte jej!  

TIPY

 

Rusko na pokraji smrti?

Není žádným tajemstvím, že již v minulém století byly v SSSR stejně jako na Západě tajnými službami rozpracovávány metody dálkového ovlivňování lidí. Přesto za současnými událostmi většina národa, a dokonce ani odborníci nevidí, nechápou hrozbu, která je přede dveřmi - transformaci Rusů na elektronicky řízené otroky.

Už v období pěrestrojky mnozí slyšeli, že na Západě byli přesvědčeni o nutnosti zničit 90% světové populace, protože by podle výpočtů Římského klubu v 21. století nebyl pro všechny dostatek zdrojů. A 10% zbývajících by se mělo stát řízenými otroky, aby sloužili šťastnému životu 300 nejbohatších rodin. Slyšeli jsme, že i Margaret Thatcherová řekla, že v Rusku stačí nechat 15 milionů pracovníků, kteří by obsluhovali ropovody a plynovody a zbytek je třeba zničit. To jsme opravdu slyšeli, ale nic nebezpečného se viditelně nedělo. Během období pěrestrojky mnozí věřili, že Západ je pozemským rájem. A pokud bude kapitalismus i v Rusku, je to v pořádku. V devadesátých letech velká část obyvatel zchudla, zatímco maličká část giganticky zbohatla a mnozí se rozhodli, že pokud se budou hodně snažit, mohou zbohatnout také. Dá se říci, že málo lidí vidělo v kapitalistickém Západě nepřítele. A mnozí tam dokonce odešli a nežilo se jim špatně. Ke zhoršení vztahů došlo až po připojení Krymu. Od té doby výrazně zmohutněl vlastenecký duch. Přesto však očekávaná agrese a vyhlazování ze Západu nenastaly a nejsou. Ale likvidace se připravovala dávno předtím, supertajně, supermazaně a superpodle. Podlost spočívala v tom, že na přípravách likvidace vlastních lidí se podílela i část ruské mocenské elity. A zničení nebo přeměna na otroky je plánována takovými metodami, že si nikdo ničeho nevšimne a nepojme žádné podezření – totiž pomocí psychotronických metod.

 

MJ-12: Nový výzkum potvrzuje autenticitu dokumentu!

V právě vydaném prosincovém čísle časopisu MUFON, je zveřejněna první podrobná analýza uniklého dokumentu DIA o 47 stranách, která potvrzuje závěr, že dokument MJ-12 je autentický.

(DIA = Defense Intelligence Agency: Obranná zpravodajská služba. Pozn. překl.)

DIA – oficiální kontakt s mimozemšťany

Dokument DIA poskytuje široký přehled o oficiálních dějinách kontaktů mimozemšťanů se Zemí a dokládá počátek moderní doby UFO, do doby rozhlasového vysílání Nikoly Tesly v Colorado Springs, které směřovalo k mimozemšťanům, ti pak vyslali mezihvězdnou loď, aby ho ověřili. Vše vyvrcholilo haváriemi UFO, například Roswellu (1947) a Aztecu (1948), kdy započaly formální diplomatické vztahy skupiny mimozemšťanů s lidmi, během vlády prezidenta Eisenhowera.

 

Sebehypnóza a její moc změnit život

Sebehypnóza – tento účinný nástroj pomáhá lidem, aby se odpoutali od negativních vzorců a myšlenek, a byli šťastní.

Většina z nás zná hypnózu pouze ze sledování zábavných videí, kde se z dospělých stávají děti, zvířata, apod. Barrymu z Wiganu je pod sekvencí houpavého magického zaříkávání  řečeno, že je kuřátkem a on pokračuje v kvokání a zobání přes jeviště, dokud mu hypnotizér nepřikáže „spát“. Není divu, že s hypnózou je spojeno zdravé množství skepticismu.

Pozitivní změny

Přesto mnozí měli s hypnózou extrémně pozitivní zkušenosti! Pro další je hypnóza něco, co jim významně mění život. Hypnóza umožnila lidem překonat fóbie a pomohla těhotným maminkám připravit se na porod, nemluvě o pomoci tisícům v jejich přání přestat kouřit nebo zhubnout. Hypnóza se stále více ukazuje jako záchranné lano pro osoby, které zažívají emoční nebo duševní potíže, kdy jiné léčby selhávají.

 

 

© RO marketing s.r.o.

Pravidelně vydáváme tištěný časopis Tipy a inspirace.
Níže si můžete zdarma stáhnout libovolné číslo.

Tipy a Inspirace 121 ke stažení

Tipy a Inspirace 120 ke stažení

Tipy a Inspirace 119 ke stažení

Tipy a Inspirace 118 ke stažení

Tipy a Inspirace 117 ke stažení

 

Archiv všech čísel

SlideBar