Tipy a inspirace

A+ A A-
  • Líbil se Vám článek? Sdílejte jej!  

TIPY

 

Sealand: lebka mimozemšťana?

Sealandská lebky, podle jednotlivců, kteří ji zkoumali, by mohly patřit mimozemským bytostem. Lebka nalezena v knížectví Sealand neodpovídá žádným známým druhům na planetě Zemi. Je to tedy lebka mimozemšťana?

Jedná se o nejvíce kontroverzní artefakt objeven v posledních letech. Lebka ze Sealandu vyvolává řadu otázek, na které věda nedokáže nalézt odpovědi. Kupodivu, jen velmi málo odborníků projevilo zájem o analýzu tohoto tajemného artefaktu, možná proto, že se bojí toho, co by zjistili, možná se bojí, že by nalezli něco, co by mohlo změnit způsob, jakým se díváme na lidský původ a na celou naši historii.

Sealandská lebka

Sealandská lebka byla objevena v roce 2007 v Olstykke dánskými pracovníky, kteří měnili kanalizační potrubí. Až do nedávné doby, nikdo nejevil o tento nález zájem. Až v roce 2010 byla lebka poprvé zkoumána na Vysoké veterinární škole v Dánsku. Výzkumníci došli k závěru, že nebyli schopni tuto záhadu vyřešit, ani poskytnout jakoukoli informaci o tom, komu by lebka mohla patřit.

Vědci uvádí:

„Ačkoli se lebka zdánlivě podobá savci, určitém charakteristiky znemožňují, aby bylo možné ji zařadit mezi bytosti žijící na planetě Zemi“.

Zpočátku se předpokládalo, že lebka patřila koni, ale další vyšetřování ukázalo, že to není možné. Vzhledem k tomu, že vědci nebyli schopni poskytnout další podrobnosti v mnoha otázkách ohledně lebky ze Sealandu, lebka byla zaslána do Institutu Nielse Bohra v Kodani. Radiokarbonová metoda datování ukázala, že tato tajemná bytost žila v letech 1200 až 1280 před naším letopočtem.

 

Zvuk a význam mantry „Om“

Člověk vždy uvažoval, kde všechno vzniklo – svět, hvězdy, rostliny, zvířata…Jak může tohle všechno vzniknout z ,,ničeho“? Jak je možné, že existuje něco tak dokonalého, jako je mozek nebo oko? Na tyto otázky se ptají lidi a duchovní skupiny z celého světa.

Jedním z názorů je to, že ze začátku nebylo nic. Následně došlo ke zvukové vibraci a z ní vznikl život.

Nikola Tesla

Nemluvíme ale jen o náboženských spolcích a skupinách. Vesmír studovali také jednotlivci, například Nikola Tesla.

Nikola Tesla řekl ve slavném citátu, že vibrace jsou základem veškeré hmoty ve vesmíru.

,,Pokud chcete objevit tajemství vesmíru – zamyslete se nad energií, frekvencí a vibracemi.“

Co je zvuk OM?

Zvuk OM je velmi známý. Najdeme ho u praktikování jógy, na relaxačních CD, nebo také ve filmech. OM je sanskrtská slabika a je součástí všech, kteří se zajímají o východní spirituální směr. Skutečný význam této slabiky je ale málo známý.

 

Zákazy na Facebooku za sdělování pravdy

Vědci z Harvardu v loňském roce tvrdili, že nás navštívili hosté z daleké, velmi vzdálené galaxie. No, skoro. Předpokládaná kosmická loď Oumuamua se nejprve přiblížila těsně k Zemi, ale poté zrychlila, a řítila se pryč od naší planety, až nakonec zmizela někde v hlubokém vesmíru. Co se pokazilo? Proč se ti zelení mužíčci z Vegy, nejjasnější hvězdy v souhvězdí Lyry, vzdali svého pravděpodobného původního plánu navštívit nás, pozemšťany? Snad z toho důvodu, že si přečetli naši internetovou komunikaci, sledovali naše televizní pořady, prozkoumali naše noviny a nakonec se rozhodli odložit skutečné setkání na poněkud lepší dobu?

To lze pochopit. Opravdu máme nepořádek v našich komunikačních prostředcích. My lidé potřebujeme diskutovat o věcech, abychom se mohli správně rozhodnout, ale prostor pro diskuse se rychle zmenšuje. Za prvé, přišli jsme o média.

Když ještě noviny mezi sebou soupeřily, vedoucí představitelé měli rozdílné názory, odborníci argumentovali a politické strany vyzývaly k různým akcím. Přetahovali se o naše peníze a hlasy, a snažili se nás přesvědčit. To už neplatí. Teď oni vědí lépe, co je pro nás dobré. Nezajímají se o počet prodaných výtisků, nemusejí prodávat noviny, protože stejně za reklamy platí bohatí. Dříve to byly menšiny, kdo byl vyloučen z diskusí; nyní je to zakazováno většině.

V USA neexistují žádné noviny, které by podporovaly názory amerického prezidenta. Nikdo ho nebránil, když byl drsným způsobem nestoudně obviněn, že je ruský agent. Nikdo ho nepodpořil, když prohlásil, že přivede vojáky ze Sýrie zpět domů. Nikdo mu nepřišel na pomoc, když přemítal nad vystoupením z NATO. Přesto ho volily desítky milionů mužů a žen, avšak on má k dispozici pouze svůj účet na Twitteru.

 

 

© RO marketing s.r.o.

Pravidelně vydáváme tištěný časopis Tipy a inspirace.
Níže si můžete zdarma stáhnout libovolné číslo.

Tipy a Inspirace 121 ke stažení

Tipy a Inspirace 120 ke stažení

Tipy a Inspirace 119 ke stažení

Tipy a Inspirace 118 ke stažení

Tipy a Inspirace 117 ke stažení

 

Archiv všech čísel

SlideBar