Tipy a inspirace

A+ A A-
  • Líbil se Vám článek? Sdílejte jej!  

TIPY

 

Rok 2018 potvrdil globální oteplování

Právě se nacházíme v nejteplejším pětiletí za více než 120 let. Odborníci tvrdí, že bychom se toho měli obávat.

Rok 2018 byl podle nezávislých studií, potvrzených Goddardovým institutem pro kosmický výzkum NASA (GISS) a americkým Národním úřadem pro oceány a atmosféru (NOAA), čtvrtým nejteplejším rokem od roku 1880.

Ředitel GISS Gavin Schmidt vysvětluje:

„Rok 2018 je dalším mimořádně teplým rokem v dlouhodobém trendu globálního oteplování.“

V globálním měřítku zůstávají loňské teploty pod hodnotami let 2015, 2016 a 2017, přesto ale potvrzují trend stálého oteplování. V době, kdy jsou klimatické změny intenzivně diskutovaným politickým problémem, to není právě nejlepší zpráva. Podle vědců byly globální teploty v roce 2018 o 0,83 ° C vyšší než průměr z let 1951 až 1980.Jak ale vysvětlují odborníci ze Světové meteorologické organizace (WMO), prodlužující se periody rekordních teplot jsou daleko důležitější než jen pohled na jednotlivé roky.

 

Základní škola Al-Azhar ve Stockholmu aneb islamizace Švédska na postupu

Základní škola Al-Azhar se nachází na stockholmském předměstí Vällingby. Stockholmská radnice se rozhodla vykreslit školu Al-Azhar, jak je vidět na přiloženém obrázku, za použití fotky typicky švédsky (smí se to ještě vůbec říkat veřejně?) vypadajících dětí. To jistě dává smysl, když vezmeme v potaz, že naše multikulturní vláda se snaží vykreslovat islám, v tomto případě islámskou základní školu, jako něco přirozeně švédského.

Nakonec se však ukázalo, že kromě dětí na plakátu, je tato škola všechno, jen ne obyčejná švédská základní škola. Ve skutečnosti jde o extrémně segregovanou školu pro muslimské přistěhovalce, především ze Somálska, kteří si nepřejí, aby se jejich děti staly naturalizovanými Švédy. Do jisté míry jejich rozhodnutí chápu, když vezmu do úvahy, že liberální švédské školy začínají zavádět zvyk pořádání perverzních představení pro studenty, velkoryse zprostředkovaných LGBT lobby.

Ředitel školy Bashir Aman prohlašuje, „Alláh je pro mě život, bez Alláha bych nemohl žít“ a je zobrazen na kolenou během jedné z pěti modliteb, které vykonává v pracovní době.

 

EU řídí tajná organizace: Od integrace po vymazání identity států. Za vším hledej Rockefellera. Gang třiceti prozrazen. Majitelé klíčů své trezory neodemknou. Tzv. europarlament cestu národů do otroctví posvětil

VALENTIN KATASONOV analyzuje sebezničující cestu evropských zemí do globalistického chřtánu rockefellerovské finanční oligarchie, která ve skutečnosti řídí takzvaný evropský integrační proces

Evropská unie prochází těžkými časy. A zítra může být ještě hůř. A pozítří nejspíš Evropa ve smyslu civilizace, která se vyvíjela po mnoho staletí, zmizí docela. Jeden z důvodů a projevů „soumraku“ Evropy je ztráta svrchovanosti evropských států. Svrchovanost jim ovšem nikdo nesebral, samy se jí zřekly. Tento proces rozkladu nese název „evropská integrace“. Ukazuje se však, že za zdánlivě dobrovolným rozhodnutím stojí fakticky tajná organizace nejvlivnějších bankéřů.

Všechno začalo v roce 1957 nenápadným a téměř racionálně zdůvodnitelným krokem: Římská smlouva založila „společný trh“ pro šest zemí - Německo, Francii, Itálii, Belgii, Nizozemsko, Lucembursko. A protože s "integračním jídlem roste chuť“, od zrušení dovozních cel ve vzájemném obchodování se vlády států rozhodly přejít ke společnému trhu s kapitálem a s lidskými zdroji. A tím se zrodila myšlenka na měnovou integraci. Nejprve měnovou jednotku nazvanou ECU pro zúčtování mezi evropskými zeměmi (13. března 1979), až po zničení národních měn a jejich nahrazení jednotnou měnou společnou pro všechny země.

 

 

© RO marketing s.r.o.

Pravidelně vydáváme tištěný časopis Tipy a inspirace.
Níže si můžete zdarma stáhnout libovolné číslo.

Tipy a Inspirace 121 ke stažení

Tipy a Inspirace 120 ke stažení

Tipy a Inspirace 119 ke stažení

Tipy a Inspirace 118 ke stažení

Tipy a Inspirace 117 ke stažení

 

Archiv všech čísel

SlideBar