Tipy a inspirace

A+ A A-
  • Líbil se Vám článek? Sdílejte jej!  

TIPY

 

Odpověď na otázku Radkina Honzáka

V článku „Jestliže je odpovědí Zeman a Babiš, jaká byla otázka?,, se Radkin Honzák ptá, je-li ve „slušné společnosti“ někdo, kdo dokáže oslovit ty, kteří volí Babiše a Zemana. O mojí odpověď asi nestojí, ale já mu jí přesto poskytnu.

Co raději neříkat

Pro začátek by pomohlo, kdyby Honzákova „slušná společnost“, já raději používám pojem salonní levice, přestala spílat těm lidem, jejichž sympatie chce získat. Sami sice „hate speech“ zakazují, ale když mluví o obyčejných lidech, tak se to hemží pojmy jako „dement“, „primitiv“ anebo „tupá masa“. Účelné není ani to, říkat o lidech, že jsou „narcistní“, „neschopní a toužící po sociálním zajištění“ anebo „hledají ochranu mocného vůdce“. Salonní levice přece velmi dobře ví, že i ona sama nesnáší kritiku.

To, že „slušná společnost“ nemá charismatické vůdce by šlo vyrovnat přitažlivým programem. Ale zdá se, že její jediný cíl je, zbavit moci prezidenta a premiéra. Ale kdyby přes noc zmizeli oba její úhlavní nepřátelé a Honzákovi favorité by se dostali k moci, jaký politický program by vlastně začali uskutečňovat? Obávám se, že to občané tuší a ideová nabídka salonní levice jim připomíná návštěvu v domě hrůzy, plném multikulturálních strašidel.

Hned u vchodu návštěvníkovi vrazí do ruky slovník zakázaných slov. Z prvního temného kouta natahuje ruku Juncker a strká jim k podpisu smlouvu o euru, za rohem ječí třetí pohlaví, že řešení na všechno je inkluze a kvóta, bílá paní mumlá cosi o sirotcích ze Sýrie, ze sklepa to hřmí „pryč s jádrem“ a na půdě se ozývá kvílení Me Tooooo.

 

Venezuela ze zcela jiného úhlu

Kromě narůstajících symptomů hospodářské krize v USA a v Německu, které hlavní proud médií tiše zamlčuje, hýbe světovou politicko-bezpečnostní realitou vývoj ve Venezuele. Jako obvykle, ČT ovládaná Bakalou a Babišem, který mimo to vlastní celé nakladatelství, stejně jako Seznam vlastněný v současnosti Sorosem (za 1,7 miliardy přes společnost Tiger Holding Four) podávají propagandisticky vydatně zkreslené informace. Od nich je přebírají další mediální posluhové na nižších úrovních. Nakonec nic nového, známe to již z Ukrajiny a Sýrie, odkud většina médií pravdivé informace buď zamlčuje, nebo je prezentuje zkresleně na politickou objednávku z Washingtonu a Bruselu, případně Berlína a Paříže. Každopádně objektivní informace bez propagandistického podtextu, případně podvodu a pokrytectví jsou v naší demokratické zemi problém.

Dokonce i kritika na Sorosově Seznamu je vedena tak, aby Babišovi pomáhala, což je mimochodem doklad mistrovského podvodu a pokrytectví přesahující i odbornou úroveň samozvaného kněze a bývalého socialistického kádrováka Halíka. Kdyby k nám přiletěli Marťani neznalí reality, museli by si myslet, že Babiš je chudý, vlastenecký, pravdomluvný a zcela nezištný bojovník za práva občanů, hotový nový Lenin myslící pouze na blaho spoluobčanů a pronásledovaný prolhanými a zlodějskými oligarchy. Je opravdu zajímavé, jak dlouho se tuto legendu daří Sorosovi a Babišovi udržovat, dokonce i mezi důchodci. U nich by člověk čekal fungující myšlení na základě dlouhé životní praxe, navíc s třiceti lety života v evropské demokracii, ale nakonec mnozí prodají svoji zemi a národ za pár stovek.

 

Kdyby k něčemu došlo, stejně bychom se neubránili - to si opravdu myslíme?!

Mít se relativně, materiálně dobře a přesto někde v hloubi duše cítit hnus a zahanbení z vlastního strachu pojmenovat věci jak si zaslouží, neschopnost se rovně se postavit - s tím se mi tedy žít nechce! https://www.novinky.cz/domaci/496854-v-pripad

Omlouvám se vážení,

ale kdyby takto smýšleli Izraelci, kterých je necelých 8 a půl milionu a kteří jsou obklopeni více než 500 sty miliony arabů a muslimů, kteří netouží po ničem jiném, než je totálně zlikvidovat - UŽ DÁVNO BY ŽÁDNÝ STÁT IZRAEL N E E X I S T O V A L !!!

Prosím, nepřejímejme poraženecký způsob myšlení francouzského prezidenta a EU.

Statečný, vlastenecký, znalostmi a dovednostmi vybavený národ je sám o sobě takovou hrozbou, že si každý rozmyslí jít do konfliktu, který by mu přinesl, v tom lepším případě (vojensky i politicky), pouze Pyrrhovo vítězství.

 

 

© RO marketing s.r.o.

Pravidelně vydáváme tištěný časopis Tipy a inspirace.
Níže si můžete zdarma stáhnout libovolné číslo.

Tipy a Inspirace 121 ke stažení

Tipy a Inspirace 120 ke stažení

Tipy a Inspirace 119 ke stažení

Tipy a Inspirace 118 ke stažení

Tipy a Inspirace 117 ke stažení

 

Archiv všech čísel

SlideBar