Tipy a inspirace

A+ A A-
  • Líbil se Vám článek? Sdílejte jej!  

TIPY

 

Euromarxisté a Macrobama

V rámci pokračování článku na téma Venezuely, oligarchů a jejich slouhů ZDE, bychom si mohli připomenout, že Venezuela měla ve vztahu k zahraničí dost pohnuté dějiny, stejně jako mnohé latinskoamerické země. Asi stejně, jako naše země ve vztahu k pangermánům a jejich staleté agresi a okupaci, kterou se v současnosti snaží realizovat v kolonialistické EU pod pláštíkem svobody, demokracie, lidských práv a multikulturalismu.

Publikace "Státy a území světa" uvádí, že území obývané indiány objevil roku 1498 Kryštof Kolumbus, čímž začaly problémy. Roku 1528 prodal španělský král území Venezuely bankéřskému rodu Welserů, čímž začala brutální kolonizace a oligarchizace. Ve stejné publikaci se uvádí, že po většinu dějin země od jejího objevení byla země ovládána vojenskými diktátory. Za vlády vojenského diktátora Juana Vicenta Gómeze, který vládl po 27 let (1908-1935) se Venezuela dostala pod politickou a hospodářskou kontrolu USA. Údajně tím byla zabezpečena prosperita, nicméně autor skromně neuvádí pro koho. Pro převážnou většinu obyvatel určitě ne. Zde bych krátce odbočil domů a připomněl, že oligarchové a cizáci se mám snaží prosadit za budoucího prezidenta zeleného Lojzu generála Pavla, který je pravděpodobně schopen udělat pro svoje zahraniční pány cokoli. Propaganda a komedie už pomalu začíná. S její pomocí a při nechuti mnohých voličů myslet, je Pavel schopen nahradit komické prezidentské kandidáty typu Drahoše a Horáčka, či vyslovené slouhy cizáků Fischera a Hilšera. V roce 1999 získala Venezuela na základě referenda oficiální název Bolívarská republika Venezuela na památku bojovníka proti španělským kolonizátorům Simona Bolívara.

 

Skrytá vlastnosť 5G siete

Ohľadom problematiky budovania 5G siete a jej technického a zdravotného vplyvu na ľudí , môžeme nájsť rôzne odborné a  alternatívne informácie. Informácie uvedené v medzinárodnej výzve s názvom „INTERNATIONAL APPEAL Stop 5G on Earth and in Space“ (odkaz je uvedený nižšie v texte) mi slúžili ako podklad pre vytvorenie tohto krátkeho článku a zamyslenie sa nad skrytou vlastnosťou 5G.

V roku 2015 k danej problematike odovzdalo 215 vedcov zo 41 štátov svoje obavy Organizácii spojených národov (OSN) a Svetovej zdravotníckej organizácie (WHO). Vo svojom vyhlásení uvádzajú, že súčasne vedecké výskumy ukazujú, že vytvorené „telekomunikačné elektromagnetické pole“ má škodlivý dopad na živé organizmy už v oveľa menších dávkach, ako sú povolené medzinárodnými a národnými smernicami. Viac než 10 000 vedeckých štúdií preukazuje na škodlivý vplyv rádiofrekvenčného (RF) žiarenia na ľudský organizmus.

Medzinárodnú výzvu s názvom „Zastavme 5G projekt na Zemi a vo vesmíre“ , spolu s celosvetovou petíciou, si môže každý prečítať na stránke https://www.5gspaceappeal.org/the-appeal (preklad výzvy je aj v češtine). V tomto dokumente sa na 5G sieť nazerá , ako na doposiaľ najväčšiu spoločenskú zmenu v živote ľudstva v celosvetovom rozsahu. Pre 5G technológiu sa používa termín “multiple input multiple output“ - skratka MIMO (viacnásobný vstup viacnásobný výstup), čo zjednodušene znamená , že čím viac zariadení je do siete zapojených, tým sa „sila a rozsah“ siete „samoregulovane“ zväčšuje , čo môže tvoriť základ pre planetárny AI (Artificial Intelligence) systém.

 

Reálná fakta mytologických příběhů (1.díl): Atlantida

Mýty jsou jen mýty, nebo ne? Ne vždy. Všichni milujeme příběhy a navzájem je sdílíme. Mýty jsou příběhy, které byly předávány z generace na generaci nejčastěji v rámci oslav a rodinných tradic. Mýty ale nejsou jen pohádky, najdeme v nich i reálná fakta.

Ztracený kontinent Atlantida

Všichni známe legendu o ztraceném kontinentě jménem Atlantida. Nikdo pořádně neví, kde přesně tento legendární kontinent leží či ležel. Tento mýtický příběh vznikl roku 360 př.n.l. a poprvé se o tomto místě zmínil řecký filozof Platón, který psal o vysoce pokročilé civilizaci tvořené bytostmi, které byly napůl lidské a napůl božské. Platón tvrdil, že Atlantida existovala před 9 tisíci lety.

Atlantida byla složena z ostrovů, které byly odděleny širokými příkopy. Všechny ostrovy byly spojeny kanálem, který vedl až do středu města. Hlavní město Atlantidy bylo umístěno na centrálním ostrově. Ostrovy byly velmi bohaté, plné zlata, stříbra a jiných drahých kovů.

Jak už to tak bývá, i díky tomu se obyvatelé Atlantidy stali časem chamtivými a nemorálními. Bohové se na toto nemohli dívat, byli velmi zklamaní a proto poslali na Zemi zemětřesení, sopečné výbuchy a požáry, které zapříčinily potopení a zničení této civilizace.

 

 

© RO marketing s.r.o.

Pravidelně vydáváme tištěný časopis Tipy a inspirace.
Níže si můžete zdarma stáhnout libovolné číslo.

Tipy a Inspirace 121 ke stažení

Tipy a Inspirace 120 ke stažení

Tipy a Inspirace 119 ke stažení

Tipy a Inspirace 118 ke stažení

Tipy a Inspirace 117 ke stažení

 

Archiv všech čísel

SlideBar