Tipy a inspirace

A+ A A-
  • Líbil se Vám článek? Sdílejte jej!  

TIPY

 

Mumie z Nazca: výsledky testů, nové nálezy protáhlých lebek

19. listopadu 2018 byly zveřejněny nové výsledky vědeckých analýz tolik probíraných mumií z Nazca. Analýza těchto zvláštních člověku podobných mumií probíhá již dva roky a tyto nové výsledky znovu potvrdily jejich pravost. Vědeckými kruhy jsou ale i nadále tyto nálezy z jedné strany ignorovány a z druhé proti nim probíhá „válečné“ tažení. Záhadné mumie byly údajně objeveny lovci pokladů v podzemní hrobce v Peru a mohly by mít souvislost se stejně záhadnými obrazci na planině Nazca. O tom jsme informovali na stránkách Sueneé Universekoncem roku 2017.

Nové výsledky mumií z Nazca

Nejnovější výsledky testů byly nyní veřejně představeny na oficiální konferenci v peruánském parlamentu. Poslanec Armando Villanueva byl na konferenci jediným představitelem vlády. Ministerstvo kultury Peru, které se již dopředu „obrnilo a vyzbrojilo“ vůči výsledkům analýz, znovu odmítlo pozvánku na takovou prezentaci s odůvodněním, že se jedná o podvrh a je zbytečné rušit klid zesnulých. Po celém světě archeologové a antropologové odkrývají běžně tisíce ostatků a mumií ročně a předávají je univerzitám ke zkoumání, to ovšem nikomu to nevadí.

 

Poselství hledajícím světlo

Knihu ‘Na Počátku byla Matka’ jsem vydal v roce 2012, v roce, který měl znamenat zlom v životě na Zemi. Někdo očekával apokalypsu, někdo příchod spasitele. Sami dodnes nevíme, zda a co se dne 21.12.2012 odehrálo, jaké skryté události tomuto dni předcházely a jaké následovaly. Každý sám si však může udělat obraz o tom, čím si od této doby procházel.

Uběhlo více než 6 let a já přemýšlím, co mi tato léta přinesla. Třeba si uvědomuji, že jsem nedokončil druhý díl své trilogie, že jsem nezískal chalupu na nějakém pěkném energetickém místě v lůnu přírody, že stále pracuji v oblasti, která mi nepřináší radost, za to mne materiálně zabezpečuje a všechny činnosti, které mne baví, patří do sféry mých koníčků. Přesto, přes všechny peripetie těchto šesti let života, vnímám, že se mi dostalo mnoho darů ve formě setkání se zajímavými lidmi, účasti na přednášce Bruce Liptona, přečtení úžasných knih či sledování nesmírně obohacujících besed Duše K. A to všechno mne nyní podnítilo napsat to, co bych rád, abyste věděli a přemýšleli o tom. Civilizační směry vývoje jsou tak alarmující, že mi to nedá na ně nereagovat.

Jednota

V průběhu minulých let, co jsem sledoval různé besedy, náboženské a filosofické směry, moudrosti starých civilizací, četl různé knihy a poslouchal známé i neznámé lidi hovořit o alternativním léčení, vnímání světa, energiích, životě, lidech, vesmírných civilizacích, o Bohu…. se až příliš často opakovalo jedno slovo: Jednota. Jednota ve smyslu toho, že jsme součástí Jednoty a že v této Jednotě je obsažena dualita – tedy, že kdybychom nepoznali to špatné, nevěděli bychom, co je to dobré, že aby bylo světlo, musí být tma. A že vše je dílo jednoho Stvořitele. STOP!

Chtěl bych vás přimět se zastavit v tomto uvažování a ukázat vám jiný možný výklad. Je dualita, tedy fakt, že bez tmy není světlo, že bez boje není pokoj, že bez bohatství není chudoba, že bez strachu není pokoj, že bez bolesti není radost, že bez nenávisti není láska, že bez zla nemůže být projeveno dobro, bez chaosu harmonie a tak dále…., opravdu součástí Jednoty? Nejme pod vlivem vysoce propracované a sofistikované zmanipulované myšlenky? Není to jen vytvořené dogma o tom, že jedno od druhého musí být neoddělitelné?!

 

Čína zakazuje milionům lidí cestovat letadlem či vlakem v rámci tvrdého systému sociálních kreditů

Čína zakázala milionům lidí množství aktivit, neboť byli označeni jako „nedůvěryhodní“ v rámci orwellovského systému sociálních kreditů v zemi.

Osoby na černé listině, kterým je například zakázáno cestovat letecky či vlakem, jsou trestány ve snaze zvýšit „důvěryhodnost“ mezi 1,4 miliardami čínských občanů, sledovaných masivním systémem - který přiřazuje jak pozitivní, tak negativní výsledky různým metrikám, uvedl web SCMP. Lidé s výborným sociálním kreditem získají výhody „zeleného kanálu“, zatímco ti, kteří porušují zákony, budou potrestáni formou různých omezení a trestů. Hangzhou, hlavní město čínské provincie Zhejiang, začalo používat systém sociálních kreditů v loňském roce - odměňuje „prosociální chování“, jako je darování krve, zdravý životní styl a dobrovolnická práce, zatímco trestá ty, kteří porušují dopravní předpisy, kouří a pijí alkohol, a mluví špatně o vládě. Zastánci lidských práv vyjádřili obavy, že systém sociálních kreditů nezohledňuje individuální okolnosti a nespravedlivě označuje lidi a společnosti jako nedůvěryhodné.Podle výroční zprávy za rok 2018, kterou zveřejnilo Národní informační centrum pro veřejný kredit, více než 3,59 milionu čínských podniků bylo v loňském roce přidáno na oficiální černou listinu bonity, v důsledku čehož je jim zakázána řada aktivit, včetně výběrových řízení na projekty, přístup na trhy s cennými papíry, účast na aukcích pozemků a vydávání podnikových dluhopisů. - SCMP

 

 

© RO marketing s.r.o.

Pravidelně vydáváme tištěný časopis Tipy a inspirace.
Níže si můžete zdarma stáhnout libovolné číslo.

Tipy a Inspirace 121 ke stažení

Tipy a Inspirace 120 ke stažení

Tipy a Inspirace 119 ke stažení

Tipy a Inspirace 118 ke stažení

Tipy a Inspirace 117 ke stažení

 

Archiv všech čísel

SlideBar