Tipy a inspirace

A+ A A-
  • Líbil se Vám článek? Sdílejte jej!  

TIPY

 

Svět podle Brentona Tarranta

Zkoumání lidského jednání může mít tři úrovně. Nejdříve zjišťování faktů. Poté porozumění motivům aktérů, a především toho, jak oni sami vidí svět. Potom teprve můžeme lidi soudit. Porozumění ale nesmí znamenat, že nebudeme na činy reagovat. Vrah patří na šibenici. I když třeba rozumíme, jak těžký byl jeho osud a cítíme určitý soucit a lítost, přesto patří na šibenici.

To uvádím, aby nevznikl dojem, že doporučuji opakování činu Brentona Tarranta, pachatele teroristických činů na Novém Zélandu. Nicméně těm, kdo se nespokojí se zjednodušeným viděním světa, těm přináším výpisky z jeho manifestu – jasného logického dokumentu, který rozhodně nepůsobí jako dílo šílence.Proč Tarrant vraždil? On sám to slovo nepoužívá, ale jednoznačně ze zoufalství.

 

Jste synestetik? Cítíte věci, které ostatní necítí?

Jste-synestetik-obr.-2.jpg (640×390) 

Stalo se vám někdy, že jste slyšeli zvuky, vnímali chutě a vůně, které druzí neslyšeli a necítili? Vidíte to, co jiní nevidí? Anebo vnímáte radost či bolest jiného člověka jako své vlastní? Jestliže se vás týká alespoň část výše zmíněného, můžete být synestetik.

Podle oficiální vědy se nejedná o lidi s vrozenou patologií, ale o druh „superhrdinů“, jejichž schopnosti jsou za hranicemi možností průměrného člověka. Od většiny společnosti se odlišují daleko hlubším a citlivějším vnímáním okolního světa.

Synestetik cítí cizí prožitky

Představte si, že se procházíte v parku, a tam se na lavičce líbá zamilovaný pár; může to ve vás vyzvat kladné emoce, vzpomenete si na příjemné okamžiky ze své minulosti a případně pocítíte vzrušení. U synestetika se v tomto případě objeví nejenom emoce, ale pocítí vše, co se odehrává – jako by byl na místě jednoho ze zamilovaných.

Jste synestetik obr. 1

 

Moderní lidé jsou hybridy Anunnaki, začínají si myslet už i „vědci“

Další „novina“ v médiích! Před několika dny jsem přetiskl článek o objevu existence centra vědomí v břiše, nyní naši „vědci“ přicházejí s další „bombou“ » Prý jsou naše geny společné s někdejšími Annunaki, oněmi mimozemskými „bohy“ s prodlouženou lebkou (podle prastarých kosterních nálezů).

Prodloužené lebky

Takže věda už pomalu opouští svůj původní také „vědecký“ názor o tom, že tyto lebky nacházené převážně v Jižní Americe jsou výsledkem „bandážování“ lebek malých dětí a jejich následné deformace a připouštějí nově vědecký názor na fyzickou existenci hybridů mimozemšťanů a zvířecích lidí této Země v důsledku přenosu mimozemského genomu do těla neandrtálce. A světe div se, ona magická číslovka o vzniku dnešní lidské rasy před pětatřiceti tisíci lety se v článku objevuje jako údaj o počátku existence lidského mozku v dnešní podobě, což je vlastně o tomtéž…

lebka-annunaki.jpg (452×170)

Takže naši vědátoři už připouštějí dokonce i možnost oddělení rasy dnešních lidí od vývojového stadia ryze pozemského hominida, tedy neandertálského člověka, za pomocí umělého zásahu. Takže už žádné konspirační teorie!

 

 

© RO marketing s.r.o.

Pravidelně vydáváme tištěný časopis Tipy a inspirace.
Níže si můžete zdarma stáhnout libovolné číslo.

Tipy a Inspirace 121 ke stažení

Tipy a Inspirace 120 ke stažení

Tipy a Inspirace 119 ke stažení

Tipy a Inspirace 118 ke stažení

Tipy a Inspirace 117 ke stažení

 

Archiv všech čísel

SlideBar