Tipy a inspirace

A+ A A-
  • Líbil se Vám článek? Sdílejte jej!  

TIPY

 

Auroville - Život bez vlády, náboženství a peněz

Svět bez vlády, náboženství a peněz opravdu existuje, a to už od 60. let 20.století! Mnozí si myslí, že tato utopie nemůže existovat, i když všichni toužíme po lepším světě, v němž žijí lidé v harmonii mezi sebou a přírodou. Ve městě Auroville na jihovýchodě Indie ale toto funguje. Žije se zde bez vlády, bez samostatné ekonomiky a náboženství.

Auroville

Toto město je pod ochranou UNESCO, národní specializované agentury OSN s cílem přispět k míru a bezpečnosti po celém světě. Podporuje ho i indická vláda a externí organizace.

        

Město je přibližně 50 metrů nad mořem, povrch je rovný, bez kopců a svahů. Jemné sklony prozradí pouze stékající dešťová voda, která postupem času vytvořila jemné rýhy v půdě. Při pohledu z výšky vidíme, že má tvar galaxie s obrovskou zlatou kopulí uprostřed. Ta je obklopena komplexem 12 zahrad reprezentujících okvětní lístky lotosového květu. V tomto městě žijí lidé až z 50 národností, včetně Čechů.

Ve městě nenajdete žádné mrakodrapy, dálnice ani žádné stresující deníky, které by informovaly o krutostech v okolních zemích. Toto město vzniklo oficiálně (dříve fungovalo jako duchovní místo) v roce 1968. Založila ho Mirra Alfassa, které se přezdívalo ,,Matka“, která tak chtěla vytvořit místo, kde žijí lidé v harmonii bez ohledu na pohlaví, vyznání či životní úroveň.

 

Odhalení důvodů mimozemské přítomnosti na Zemi (1.díl)

Tento studijní dokument analyzuje, do jaké míry byly tajné organizace ve vojenských a zpravodajských oblastech vlády infiltrovány různými mimozemskými (ET) frakcemi a hrozba, kterou to představuje pro suverenitu lidstva. Studie začíná popisem dynamiky interakcí mezi tajnými organizacemi a různými ET rasami. Důraz bude kladen na popis různých intervenčních filosofií a činností ET a na zjištění, jak to ovlivňuje rozhodovací a organizační funkce tajných organizací, zakotvených ve vojenských a zpravodajských útvarech USA a dalších národních vlád.

Důkazy použité při sestavování analýzy uvedené v tomto článku jsou primárně čerpány ze svědectví členů tajných vládních organizací, které slouží jako nejsilnější důkazní zdroj pro analýzu přítomnosti ET. Tito jednotlivci se podíleli na „černých projektech“, které mají nejvyšší bezpečnostní klasifikaci v USA a dalších zemích, a hrozí zde přísné tresty za vyzrazení veřejnosti. Skutečnost, že mnoho z těchto svědků bylo schopno učinit tato svědectví v různých přednáškách, videích, na internetových stránkách nebo v knihách, naznačuje, že dochází k naplnění „aklimatizačního programu“, kdy se veřejnost připravuje na znepokojivější aspekty přítomnosti ET. Doporučení učiněná v závěru tohoto příspěvku jsou navržena tak, aby napomohla rozvoji adekvátní reakce na infiltraci tajných organizací různými frakcemi ET. [1]

O autorovi

Dr. Michael E. Salla (http://www.american.edu/salla/) zastával akademické funkce v oblasti mezinárodních služeb, na americké univerzitě ve Washingtonu DC (1996-2001) a na katedře politických věd Australské národní univerzity v Canbeře v Austrálii (1994-96). V roce 2002 vyučoval jako profesor na fakultě Univerzity George Washingtona ve Washingtonu DC. V současné době zkoumá metody mírové transformace, jako výzkumný pracovník v Centru pro globální mír (2001-2003) a řídí program vyslanců Střediska míru a používá transformační mírové techniky pro individuální sebevědomí.

Steven Greer: Mimozemšťané

 

Pád Sociální demokracie

Možná se jeví ztráta hlasů ČSSD jako záhadná. Vyjádření jejích vůdců nenapovídá, že by byli schopni skutečnou příčinu postihnout. To vše je jen signálem nepochopení nové situace, která v našem životním prostoru vzniká.

Stará dělnická strana s bohatou historií a se zřetelným podílem na naší historické realitě, ztrácí prestiž. Je to jako vždy: změnilo se prostředí, ideály zestárly a jejich použitelnost se snížila. Najednou, zvláště pro mladé lidi, začne mluvit nesrozumitelně. Problémy, které by měla řešit, neřeší, řeší prkotiny a nesmysly. Nepomáhá slibovat nemožné svému elektorátu a spoléhat na zářivou sílu osobností. Osobnost, pokud nemá co říci, je jen figura, která se brzy okouká. Musí být téma. Témata jsou, ale ČSSD se jich neujímá. Proč?

 

 

© RO marketing s.r.o.

Pravidelně vydáváme tištěný časopis Tipy a inspirace.
Níže si můžete zdarma stáhnout libovolné číslo.

Tipy a Inspirace 121 ke stažení

Tipy a Inspirace 120 ke stažení

Tipy a Inspirace 119 ke stažení

Tipy a Inspirace 118 ke stažení

Tipy a Inspirace 117 ke stažení

 

Archiv všech čísel

SlideBar