Tipy a inspirace

A+ A A-
  • Líbil se Vám článek? Sdílejte jej!  

TIPY

 

Robert Miller: Testoval jsem létající talíř v Area 51

Robert Miller u námořnictva

Jmenuji se Robert Miller a důvod proč natáčím tohle video je, že to chci už ze sebe dostat (trápí mě to). To, co se vám chystám říci, je něco, co jsem neřekl ani svým nejbližším příbuzným. Moje máma něco tušila, ale nikdy se mě přímo nezeptala.

Až dokončím tohle video, stanu se nejspíše štvanou zvěří od naší vlády (USA). Budou mě pronásledovat a pokoušet se mě dostat. To je také důvod, proč jsem se rozhodl vám v tomto videu říci úplně všechno. Jsem už starší a veřejnost potřebuje znát pravdu. Jde tu o jedny z nejúžasnějších objevů a úspěchů lidstva, které jsou před vámi skrývány.

Příběh Roberta Millera

Můj příběh začíná už v mém dětství. Vyrůstal jsem v malém městě v Jižní Nevadě. Můj táta byl letecký inženýr. Pamatuji si, jak vždy pracoval dlouho do noci a nikdy nám nesměl říci, co v práci vlastně dělá. Moje máma mi vždycky říkala, abych se ho na to neptal.

Už v mém raném věku mě učil létat, takže jsem získal pilotní licenci v 15 letech. A když jsem měl na to správný věk, nechal jsem se naverbovat k námořní pěchotě jako pilot. Jedna věc následovala druhou a ze mě se stal jeden z nejlepších pilotů u Mariňáků. A když mi bylo 28 let, řekl jsem si, že od nich odejdu a najdu si práci třeba u nás doma a založím si rodinu. Tohle všechno se dělo, než mi přišel ten dopis.

 

Nejslavnější mimozemšťan světa měl přednášku v Praze (2. díl)

Kdo je vlastně Darryl Anka? Darryl formou channelingu zprostředkovává kontakt s osvícenou mimozemskou bytostí známou jako Bashar. Darryl popisuje Bashara jako bytost z planety Essassani, která se nachází v paralelní realitě v časovém horizontu vnímaném jako budoucnost. Basharovy monology a rozhovory s tazateli pokrývají širokou škálu témat jako například spiritualita, planetární vývoj, posvátná geometrie, metafyzika a mimozemský život. Darryl promlouvá s Basharem na veřejných i privátních setkáních po celém světě. V těchto promluvách bývá Darryl ve změněném stavu vědomí, které mu umožňuje komunikovat s publikem.

Kromě channelingu Bashara vyjadřuje Darryl svůj tvůrčí talent také jako spisovatel, režisér a produkční filmů. Podílel se na tvorbě speciálních efektů ve filmech Star Trek, Star Wars aj. Nejnovější dokument, který Darryl napsal, produkovat a režíroval, nese název First Contact. V tomto filmu Darryl vypráví o tom, jaké to je být médiem při channelingu, a věnuje se také poselstvím, které Bashar jeho prostřednictvím sdílí. Tento film měl světovou premiéru 14.102016 v Lucerně, na což navázal 15.10.2016 channelingem bashar na pražském Žofíně.

Jak to všechno začalo

V roce 1973, a to v rámci jediného týdne, jsem dvakrát zblízka a za bílého dne spatřil UFO, pokaždé za přítomnosti svědků. V obou případech se jednalo o tmavě kovovou trojúhelníkovitou vesmírnou loď, přičemž každá z hran byla asi 10 metrů dlouhá. Na každé špici bylo modrobílé světlo, a uprostřed bylo oranžovočervené světlo. V prvním případě byla loď ode mne asi 50 metrů daleko a v druhém případě byla vzdálená asi 20 metrů.

Bylo mi jasné, že to, co vidím, nemohlo být produktem pozemských technologií a tak jsem nadšeně začal shánět informace o UFO. Četl jsem všechno, co jsem našel, a když jsem v knihkupectví procházel regály, brzo jsem si všiml i knih o ostatních paranormálních otázkách, jako jsou psychické síly, duchové a channeling. Pár těch knih jsem si přečetl, a taky něco o UFO, abych si rozšířil obzor a abych začal těmto metafyzickým záležitostem lépe rozumět.

 

Zdravotní výhody záporných iontů

Je překvapivé, do jaké míry mohou negativní ionty prospět našemu zdraví. Terapie zápornými ionty je účinná při léčbě vysokého krevního tlaku, artritidě, dny, zvonění v uších, nervových poruch, respiračních a zažívacích problémů, štítné žlázy a pokožky.

Negativní ionty jsou ve vzduchu, který dýcháme, stejně jako v našem těle. Negativní ionty neutralizují volné radikály, podporují metabolismus buněk a zlepšují imunitní systém. Kromě toho, že čistí krev, udržují rovnováhu autonomního nervového systému, podporují také hluboký spánek a zdravé trávení. Negativní ionty chrání tělo a mozek před škodlivými vlivy životního prostředí, jako jsou například elektromagnetická pole.

Pokud chcete zůstat zdraví a v pohodě, musíte se obklopit dostatečným množstvím záporných iontů.

Co jsou ionty?

Starověké národy předpokládali, že vzduch obsahuje „elektriku“.  První odborné studium iontů začalo poměrně nedávno.  V roce 1899, dva němečtí vědci, Elster a Geitel, zjistili, že v atmosféře existují částice, které nesou elektřinu. Tyto částice později pojmenoval britský vědec Faraday „vzdušné ionty“. Slovo „ion“ bylo převzato z řečtiny a znamená „jít“, nebo „putovat“.

Ionty jsou neviditelné částice, a to buď molekuly, nebo atomy, které nesou elektrický náboj. Například atomy se skládají z atomového jádra, které obsahuje neutrální neutrony a kladně nabité protony. Dále obsahují obíhající elektrony, které jsou záporně nabité. Atom v neutrálním stavu má počet protonů (+) a elektronů (-), stejný. Pokud není počet protonů a elektronů stejný, iontové částice jsou buď kladně, nebo záporně nabité. Obecně řečeno, kladné ionty jsou škodlivé pro lidské tělo, zatímco záporné ionty jsou prospěšné.

 

 

© RO marketing s.r.o.

Pravidelně vydáváme tištěný časopis Tipy a inspirace.
Níže si můžete zdarma stáhnout libovolné číslo.

Tipy a Inspirace 121 ke stažení

Tipy a Inspirace 120 ke stažení

Tipy a Inspirace 119 ke stažení

Tipy a Inspirace 118 ke stažení

Tipy a Inspirace 117 ke stažení

 

Archiv všech čísel

SlideBar