Tipy a inspirace

A+ A A-
  • Líbil se Vám článek? Sdílejte jej!  

TIPY

 

I v dnešních článcích zveřejňujeme článek dvou názorově zcela opačných světů. Na jedné straně posudek serveru neovlivní.cz vůči tzv. proruskému serveru - v tomto případfě serveru rukojmi.cz - a na druhé strane vybraný článek právě z tohoto serveru . Vyberte si prosím který svět je tou Vaší bublinou - názory na tyto otázky v současnosti rozdělují společnost.

Deník Neovlivní.cz vytvořil databázi kremelských ozvěn v Česku. Jde v ní nejen o čistou a neskrývanou propagandu, ale i o média, která nekomentované Putinovské vidění světa nabízejí mezi standardními zpravodajskými texty.

Databáze se bude dále rozrůstat. Detailněji představíme rovněž nejvýraznější postavy uplatňování ruského vlivu, které v českém mediálním prostoru působí

OrgoNet – orgo-net.blogspot.cz

Motto serveru: “Svět funguje úplně jinak, než nám předkládají k věření oficiální zdroje. Tento osobní subjektivní blog přináší alternativní informace o záležitostech, v nichž nás politikové, vědci a meteorologové prostřednictvím mainstreamových médií nejvíce klamou.”

O čem píše: Kromě desítek textů o možnostech modifikace počasí obsahuje především konspirační články, které ve čtenářích vzbuzují pocit, že pravda je úplně jinde, než si myslí, že jim jejich vlády lžou a nemohou se na ně spolehnout. Tedy prvek, který pravidelně ruská propaganda používá.

Ilustrovat to lze snadno na textech věnovaných teroristickému útoku v Paříži v listopadu 2015. OrgoNet předkládá jako hotovou věc, že byl masakr zinscenovaný a zodpovědná za něj je francouzská vláda. I když: “Šokující nová zpráva vydaná dnes ruským Ministerstvem obrany politikům Bezpečnostní rady konstatuje, že včerejší útoky v Paříži lze označit za ‘rituální masakr’ a byly ‘zorganizovány/řízeny’ tajnou ‘složkou/kabalou’ Svobodných zednářů (Masons) na vysokých mocenských pozicích v americké Central Intelligence Agency (CIA), ve francouzském Generálním direktorátu pro vnější bezpečnost (DGSE), v britské Tajné výzvědné službě (SIS/MI6), v izraelském Direktorátu vojenské rozvědky (DMI) a Vatikánu.”

OrgoNet už také ví, jak to bylo s pádem letadla v Egyptě: “Obamův režim zavraždil operátory sestřelení letu 9268 a vyhrožuje Rusku zákazem účasti na olympiádě, jestli řekne pravdu.” Ve skutečnosti se k útoku na letoun přihlásili islamisté a Rusko má problémy s účastí na olympiádě kvůli dopingu svých sportovců.

Používá i odkazování “kruhem”, což je další oblíbená praktika ruské propagandy. Vytváří u čtenáře pocit, že pokud se zpráva objevila na více místech, pak musí být pravdivá. OrgoNet své texty podpírá či opírá o články z webů, které rovněž najdete v databázi kremelských ozvěn, např. Zvědavec.org.

 

Pekelné vedro je uměle přitaženo do Evropy. Subtropický jet stream je evidentně manipulován HAARPem.

Množství mediálního fňukání nad "pekelnými horky" (viz např. https://blisty.cz/art/96009-do-evropy-prichazi-pekelne-vedro.html ) těchto dní mě přimělo, abych tu zase jednou zopakoval, jak to doopravdy s počasím je.

Níže: Mapa dnešních teplot: výběžek horka z Afriky do Evropy, přitažený pomocí manipulace jet streamu.

Bohužel, všeobecné globální lhaní ve všech oblastech lidské činnosti má vrchol v podobě lží o extrémech počasí, které je lživě sváděno na matku přírodu, anebo/a na lidskou činnost způsobující oteplování, atd. atd. Klima planety se nepochybně mění. Extrémy počasí však jsou všechny/z velké části uměle vytvořeny tím, že geoinženýři/klimateroristé, mající k dispozici systém již velmi dokonalých meteorologických a klimatických zbraní rozmístěných po celé planetě, z bezpečných bunkrů pomocí počítačů řídí a ovládají veškeré světové počasí. Kdykoli se jim zachce, mohou způsobit záplavy, zemětřesení, extrémní horko, krupobití, cokoliv se jim zamane. Bez jejich zásahu nespadne z nebe ani kapička vody.

Jejich působení je tím zákeřnější, že lidstvo až na zanedbatelné promile lidí o tom nemá ani tušení, a informace o všeobecném umělém řízení počasí není schopno přijmout. Přece by nám naši vládcové, kteří tolik pečují o naše blaho, nemohli něco takového dělat... A oni vládcové, ať už je to kdokoli, se jen smějí a vesele využívají svých klimateroristických možností k teroru na obyčejných lidech. Proč že by to dělali? Protože lid je třeba udržovat ve stálých nepříjemnostech, aby neměl čas a náladu zabývat se tím, kdo, jak a proč mu vládne. Máme možná trochu štěstí v tom, že nejde o jednotné světové hnutí, ale o několik mocenských skupin, které ty klimatické zbraně používají proti sobě navzájem, takže například když jedni vyšlou hurikán na určité místo, jiní jim to mohou překazit. Když jedni zablokují tryskové proudění, jiní mohou blokádu narušit... atd.

Střední Evropa tedy dostává v těchto dnech příděl pekelných veder. Pro Evropu to znamená něco ke 40°C. (Pro oblasti, kde jsou na vedro zvyklí, jako Asie, Afrika, Austrálie, jim umějí vytvořit až 50°C, což už je na hranici přežití. Viz např. rekordní horko v lednu v Austrálii (anglicky): Je to tu jako v pekle, 50°C.)

Teplotní extrémy se vyrábějí zejména manipulací tryskového proudění (jet streamu). O tom jsem už tady dost psal, například v USA jsou manipulace využívány k tvoření extrémně chladných zimních bouří, které vytvoří mimořádné chladno i v normálně teplých oblastech, škody na zemědělských plodinách atd.

Co to je tryskové proudění, to si snadno vygooglíte, i tady na blogu. Je to v podstatě vítr ve velmi vysoké výšce, který vzniká na rozhraní teplého a studeného vzduchu, a tvoří jakýsi prstenec kolem zeměkoule, a za normálních podmínek se typicky mírně vlní. (Než si to vygooglíte, tak aspoň jeden obrázek:)

Níže: typický průběh normálního jet streamu

  1. Blokáda jet streamu

Když klimateroristé postaví tomuto větru do cesty blokádu pomocí klimatických zbraní (kterým my, co se zajímáme o řízení počasí, většinou říkáme HAARP, i když ten první pravý je na Aljašce, ale další podobná zařízení jsou po celém světě - lze snadno vygooglit), pak jet stream vytvoří hluboké kličky do klimatického pásu, kam normálně nepatří, a dotáhne pytel velmi studeného vzduchu nad teplou oblast, a pytel horkého vzduchu nad normálně chladnou oblast.

V těchto dnech subtropický jet stream vytváří mimořádné kličky nad Atlantikem. To znamená, že klimateroristé mu postavili do cesty několik elektromagnetických blokád, aby ho zdeformovali, a aby se kolem něj, jak vidíme, natáhl pytel studeného vzduchu od severu nad Atlantik (kde to není nápadné) a od jihu aby se natáhl pytel horkého afrického vzduchu nad střední Evropu, kde my tím pádem máme pekelné vedro ke 40°C, a to abychom se potrápili a neměli roupy.

 

Anton Parks: Studnice informací o dávné historii lidstva

Přebal knihy

Celá šířka

Na stránkách Anton Parks naleznete zajímavý rozhovor Alaina Gossense s Antonem Parksem, který získal duchovní cestou podrobné informace o stvoření lidstva ve staré Mezopotámii mimozemskými tvůrci, které nazývá „plánovači života“.

Parks se uváděl do stavu „rozšířeného vědomí“ po dobu několika let, kdy získával úžasné informace od významné bytosti, žijící v tehdejší kolébce lidstva. K tomu, aby všemu porozuměl a jeho informace si mohl ověřit, začal studovat staré jazyky – sumerský, akadský a babylonský a vyhledával všechny dostupné texty z hliněných tabulek z archeologických nálezů. Parks popisuje starověké sumerské „Bohy“ mnohem podrobněji než Zecharia Sitchin ve svých knihách. Anunnaki byli jen jednou skupinou kolonistů, mezi dalšími plazími rasami, které za pomoci genetické manipulace vytvářely mnoho různých druhů hominidů, jejichž pozůstatky nyní nacházíme a přičítáme to vývojové linii podle Darwina. Omyl! Všechno to byly různé úspěšné i neúspěšné výsledky práce „plánovačů života“.

Parks se ve svých knihách zabývá celým panteonem Bohů, včetně jejich činnosti nejen v Mezopotámii, ale i ve starém Egyptě a prakticky v celé Africe. Bytosti rodu Homo pokládali za méněcenné jako zvířata a využívali je jako otroky v dolech a na svých plantážích. Projekt bytostí typu „Ádam“ byl neustále upravován, až se jednoho dne osamostatnil a během tisíciletí osídlil celou planetu. Kde jsou naši stvořitelé? Někteří odletěli zpět do vesmíru, kde je dnes identifikujeme jako mimozemšťany, kteří Zemi občas navštěvují jako ZOO, aby se přesvědčili, jak jejich projekt pokračuje. Jiní se údajně uchýlili do podzemí, kde žijí ve velkých jeskyních propojených tunely pod celou Zemí a obvykle je to rasa Reptiliánů, která se považuje za původní obyvatele Země.

Anton Parks vypráví, že informace začal získávat někdy od 14 let, které se projevovaly jako „záblesky“, které nemohl ovlivnit. Byla to jakási forma channelingu, která však byla řízena druhou stranou, tedy „vysílačem“. Sám to nemohl ovlivňovat. Trvalo to vždy jen krátce, takže jeho okolí si zpravidla ničeho nevšimlo. Jeho vize byly nejen zvukové, ale i obrazové, které bychom dnes mohli přirovnat k holografické projekci. Sám se stával účastníkem těchto scén a bytosti v nich se často opakovaly, jako by se stával někým, žijícím v té době.

Nejprve si Parks myslel, že se zbláznil, ale později pochopil, že se mu někdo snaží předávat informace z dávné minulosti. Trvalo mu nějakou dobu, než pochopil, že se jedná o dobu staré Sumerské říše. Jakoby se ocitl v těle bytostí, která se jmenovala Sa´am, a prožíval s ním jeho životní příběh. Nakonec se rozhodl, že celý příběh zapíše a vydá jako knihu, když se nějakou dobu pokoušel přerušit tyto channelingové vjemy.

 

 

© RO marketing s.r.o.

Pravidelně vydáváme tištěný časopis Tipy a inspirace.
Níže si můžete zdarma stáhnout libovolné číslo.

Tipy a Inspirace 121 ke stažení

Tipy a Inspirace 120 ke stažení

Tipy a Inspirace 119 ke stažení

Tipy a Inspirace 118 ke stažení

Tipy a Inspirace 117 ke stažení

 

Archiv všech čísel

SlideBar