Tipy a inspirace

A+ A A-
  • Líbil se Vám článek? Sdílejte jej!  

TIPY

 

V následujících měsících bude vždy zveřejněn článek dvou názorově zcela opačných světů. Na jedné straně posudek serveru neovlivní.cz vůči tzv. proruskému serveru - v tomto případfě serveru rukojmi.cz - a na druhé strane vybraný článek právě z tohoto serveru . Vyberte si prosím který svět je tou Vaší bublinou - názory na tyto otázky v současnosti rozdělují společnost.

Repro stránek RUKOJMÍ.cz

RUKOJMÍ.CZ VÍ, KDE JE ZLO (NA ZÁPADĚ) A KDE DOBRO

Deník Neovlivní.cz vytvořil databázi kremelských ozvěn v Česku. Jde v ní nejen o čistou a neskrývanou propagandu, ale i o média, která nekomentované Putinovské vidění světa nabízejí mezi standardními zpravodajskými texty. Přidáváme další položku.

RUKOJMÍ.cz

Motto serveru: Jsme rukojmí života, peněz, politiků, zbraní, válek, náboženství a násilí. Nedopusťme, abychom byli též rukojmí sami sebe.

O čem píše: Portál sice v podtitulu uvádí, že jde o internetové noviny, o zpravodajství v tomto případě nemůže být řeči. Stránky jsou v podstatě generátorem názorových textů, glos a konspiračních teorií různých autorů, jejichž jména známe i z dalších webů, které v Česku šíří ruskou propagandu.

Za všechny jmenujme třeba bývalého člena KSČM Ladislava Kašuku, přispěvatele Czech Free Press (více v databázi propagandy zde »), který se ve svých textech definguje jako česko-rusko-syrsko-slovanský vlastenec, obdivovatel Gottwalda, Stalina, Putina a Asada (více o Kašukovi v tomto textu »).

V duchu této definice od něj na serveru Rukojmí.cz najdete texty, v nichž popisuje, proč příměří v Sýrii prospívá jen “Amíkům” (…Asad a Rusové musí přestat poslouchat kecy a námitky ostatních a začít se chovat tak, jak náleží! V případě Asada tedy jako pán suverénního státu a v případě Rusů jako opravdoví spojenci, kteří přišli do Sýrie pomoci vymýtit terorismus a nastolit v zemi klid, mír a prosperitu!…).

Vrací se také k situaci na Krymu a perzekuci krymských Tatarů (za války sloužili u Wehrmachtu a SS, vystěhování z Krymu nebyl žádný trest, nýbrž akt Stalinova milosrdenství!).

Nebo obecně varuje před tím, jak zlé nás čekají časy (V současné době probíhá plán na ovládnutí světa řízený vysoce postavenými a mocnými lidmi z Británie, USA a Izraele.  Evropa už je téměř na kolenou a zbývá na ně dostat ještě Rusko … Možná, kdyby byl v naší zemi premiérem Okamura a prezidentem Zeman, měli bychom, aspoň mi Češi ještě nějakou šanci! Samozřejmě pouze, pokud bychom měli spojence v Ruské federaci a ostatních zemích, pro které ještě není pozdě změnit kurz, protože ten současný vede rovnou na útesy!)

 

Babiš je první premiér, který se v Bruselu postavil panstvu. Může čekat pomstu. Miloš Zeman je naše pojistka proti sorosovské barevné revoluci, říká Jiří Vyvadil

ROZHOVOR „Petříček je nejhorší ministr zahraničních věcí od vzniku ČR. Je naprosto šílený. Připomíná mi bolševiky v prvních měsících v roce 1948. Byli plni fanatismu a nadšení, ale hloupí,“ hodnotí v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz Jiří Vyvadil, český právník a politik. Věnuje se i summitu Evropské rady. „Andrej Babiš byl mimořádně aktivní. Nechat zablokovat celou Radu, to je výraz obrovské odvahy. Je prvním českým premiérem, který se postavil proti celému proudu západoevropských politiků, kteří námi opovrhují, a donutil je změnit to, co si panstvo Merkelová, Tusk, Macron, Rutte a Sanchez připravilo v úzkém mocenském dohovoru v Osace. Budou se mu mstít,“ je přesvědčen.

Hodně se teď rozebírá role ČSSD ve vládě, sociální demokraté zvažují, zda v ní mají zůstat. Vy jste se ČSSD věnoval ve svých červnových textech na serveru Vaše věc. Jako na první chybu ČSSD ve vládě upozorňujete na jmenování Tomáše Petříčka ministrem zahraničí. Doslova uvádíte, že „je typickým představitelem rétoriky TOP 09 a STAN a neskutečné střevo“. Jak tedy hodnotíte českou zahraniční politiku pod vedením ministra Petříčka? A je podle vás on tím nejhorším ministrem současné vlády, jak vychází z nějakého průzkumu veřejného mínění?

Byl to výzkum agentury SANEP, kde měl dvanáct procent úplně na posledním místě. Petříček je nepochybně nejhorší ministr zahraničních věcí od vzniku České republiky. V mnoha ohledech jsem nesouhlasil s ministrem zahraničí Karlem Schwarzenbergem. Tehdy se v jisté fázi dala jeho politika pochopit, protože vztah k Západu k nám nebyl tak zlý. Ale Petříček je naprosto šílený. On jede jako ministr zahraničí na Ukrajinu za Porošenkem ho podpořit. Přitom si má zjistit, že Porošenko drtivě prohraje a vláda padne. Teď jede do Gruzie, kde jsou mohutné demonstrace protiruské, ale současně i proti současné vládě. Pokládám ho vyloženě za nemocného člověka. Připomíná mi bolševiky v prvních měsících v roce 1948. Plni fanatismu a nadšení, ale hloupí.

Není spíše problém, že on je naprosto nezkušený, zatímco ministři zahraničí – se kterými jste třeba i nesouhlasil – byli alespoň politici zkušení?

Hypotézy o Lemurii

Lemurií je nazývána civilizace, která se rozprostírala po celém kontinentu a jejíž zničení bylo pravděpodobně zapříčiněno přírodní katastrofou.

Jiné pojmenovávání této civilizace je Mu (někteří badatelé se však domnívají, že se Mu rozkládala v Tichém oceánu, ačkoliv Lemurie je situována do oceánu Indického).

Zdaleka ne všichni vědci jsou ochotni akceptovat její existenci, přesto je však množství různých a podrobně vypracovaných hypotéz o tom, jak Lemuřané žili, jakým způsobem zahynuli a zda skutečně nikdo z nich nepřežil.

Lemurie

Zájem o legendární civilizaci vyvrcholil v XIX. století, kdy si vědci povšimli podobnosti flóry a fauny jihovýchodní Asie a jihovýchodní Afriky (včetně Madagaskaru). Mimochodem, hypotetická civilizace vděčí za svůj název lemurům, zástupcům řádu poloopic.

Přibližně v téže době začali ve státu Kalifornie, v okolí hory Shasta, očití svědkové vyprávět o zvláštních bytostech, které žijí na hoře a objevují se ve městech, aby si opatřili potravu.

Byli podobní lidem a tvrdili, že jsou příslušníky zbytku civilizace, která zahynula pod mořskou hladinou. Podle svědectví se podivní hosté brali odnikud a stejně tak i ukončovali své návštěvy, jako by se rozplynuli ve vzduchu.

Lidé si to začali vysvětlovat schopnostmi těchto bytostí přecházet mezi dimenzemi a ovládat přírodní zákony. Jeden ze svědků tvrdil, že při pozorování hory dalekohledem tam uviděl šedý mramorový chrám, obklopený lesem. Jakmile však začali lidé Mount Shastu prohledávat, přestali hypotetičtí Lemuřané města navštěvovat.

Země Mu

Za nejpřesvědčivější lemurské hypotézy jsou považovány záznamy Edgara Cayceho(1877 – 1945), amerického jasnovidce. V jeho zápiscích je civilizace Lemurie popsána v době, kdy již vstoupila do období svého zániku, ale dosáhla vysoké duchovní úrovně (na rozdíl od Atlanťanů, které, dle Cayceho, „držela“ na Zemi jejich špatná karma). Proto se Lemuřané mezi současnými lidmi vyskytují velmi zřídka, jelikož nepotřebují napravovat svoji karmu a nemají důvod na Zemi zůstávat.

 

 

© RO marketing s.r.o.

Pravidelně vydáváme tištěný časopis Tipy a inspirace.
Níže si můžete zdarma stáhnout libovolné číslo.

Tipy a Inspirace 121 ke stažení

Tipy a Inspirace 120 ke stažení

Tipy a Inspirace 119 ke stažení

Tipy a Inspirace 118 ke stažení

Tipy a Inspirace 117 ke stažení

 

Archiv všech čísel

SlideBar