Tipy a inspirace

A+ A A-
  • Líbil se Vám článek? Sdílejte jej!  

TIPY

 

Valery Uvarov: Druhé zrození Hyperborey (1. část)

Předtím, než se krátce podíváme na hlavní etapy, které museli projít ti jenž nesli vědomosti, po hrozné katastrofě, uděláme malou, ale velmi důležitou odchylku. Existují pro to dva důvody. Prvním je touha vrhnout světlo na jednu z nejvýznamnějších a tajemných kapitol naší minulosti – velkou zemi Hyperborey. Před mnoha tisíci lety byla ztracena z historie a stala se fantómem a nedosažitelným snem výzkumníků a poutníků. Její tajemná síla přitahovala mnoho lidí, ale bylo jen málo z nich, kteří chápali duchovní magnetismus, který přitahoval ty, jenž hledali starou kolébku lidstva, jako kdyby všichni zažili neodolatelné nutkání nalézt zemi, v níž se ocitli v dětství, a která byla obklopena jejich velkými předky.

Ruské pověsti, indická Rigveda, iránská Avesta, čínská a tibetská historická kronika, německá epická poezie, keltská a skandinávská bájesloví popisují velmi starou severní zemi, téměř ráj, ve kterém převládal tzv. Zlatý věk. Tato země byla ve starověku obydlena báječnými lidmi – dětmi „bohů“. Ti, kteří jsou mezi námi dnes, kteří jsou s nimi příbuzní, nesou zvláštní gen, zvláštní duchovní sílu – Khvarno – která se jednou zrodila jako legendární Phoenix, zatímco hraje úlohu spasení a obratu v osudu civilizace. Těch pár, kteří cítili toto volání o vyhledání legendární Hyperborey, „Šťastného ostrova, odkud od pramenů života na Zemi proudí fontána života“, aby se s ním spojili a probudili v sobě staré Khvarno, bohužel však čas na dlouhou dobu zachoval toto tajemství.

 

Jak mít hluboký vztah se svým partnerem

Když si vytvoříte se svým partnerem hluboké vnitřní spojení, změní se i typ vašeho přemýšlení. Odkloníte se od přemýšlení o sobě a vlastním prospěchu a otevře se cesta k přemýšlení o tom, jak se navzájem můžete udělat šťastnými, jak společně dosáhnout svého nejlepšího potenciálu.

Samozřejmě je vhodné, aby tento přístup měli oba partneři. Duchovnější přístup ke vztahu tak může pomoci vidět vztah z více vědomé perspektivy, více ho prohloubit a partnery tak spojit. Níže nabízíme několik metod, jak prohloubit partnerský vztah a sblížit se se svým partnerem nejen tělem, ale i srdcem.

Cesty k vytvoření hlubokého vztahu

1) Pochopte, že vaše setkání není náhoda

Aby bylo možné váš vztah posunout do hlubší úrovně, je potřeba pochopit, že vaše setkání a vztah nejsou jen o dávání a braní, je o tom, že si máte vzájemně pomoci na vaší vlastní cestě. Respekt k tomuto faktu vám pomůže pochopit smysl vašeho vztahu a jeho hluboké spojení.

2) Snažte se dát ze sebe to nejlepší, být sám sebou

I ve zdravém vztahu někdy nastanou chvíle, kdy se můžeme cítit ztracení, pod vlivem partnera. Chvíle, kdy přemýšlíme, zda jsme to opravdu ještě my. Tento pocit, pokud je ojediněle, nám může pomoci se více najít. Pokud však trvá déle, měl by pro nás být alarmem, že něco není v pořádku. Zda jdete opravdu stále směrem, kterým chcete jít...

 

Tajemství Nikoly Tesly: Kód 3, 6, 9

Nikola Tesla udělal nespočet tajemných experimentů. On sám o sobě byl dalším tajemstvím. Říkává se, že téměř všichni géniové mají určitou posedlost. O Nikolovi Teslovi se ví, že ji měl docela velkou! Není však tajemstvím, že než vstoupil do budovy, opakovaně chodil blokem, třikrát před tím, než vstoupil. Talíře čistil 18 ubrousky. Žil v hotelových pokojích pouze s číslem dělitelným 3. Vždy dělal výpočty o věcech v jeho bezprostředním prostředí, aby se ujistil, že výsledek je dělitelný 3 a také svá rozhodnutí zakládal na výsledcích.

Tajemné číslo 3

Ví se také, že měl všechno v sadách po 3. Někteří říkají, že měl OCD a někteří zase říkají, že byl velmi pověrčivý. Pravda je však mnohem hlubší.

„Kdybyste věděli o velkoleposti tří, šesti a devíti, měli byste klíč k vesmíru.“ – Nikola Tesla

Jeho posedlost nebyla jen s čísly, ale zejména s těmito čísly: 3, 6, 9! Měl silné OCD a byl pověrčivý, nicméně, to proč si vybral ta čísla mělo svůj důvod. Tesla prohlašoval, že tato čísla jsou extrémně důležitá.  Nikdo ho v té době však neposlouchal. Můžeme říci, že dokonce vypočítal uzlové body kolem planety spojené s čísly tři, šest a devět!

Ale proč ta čísla? Co se snažil Nikola Tesla přimět svět pochopit?

 

 

© RO marketing s.r.o.

Pravidelně vydáváme tištěný časopis Tipy a inspirace.
Níže si můžete zdarma stáhnout libovolné číslo.

Tipy a Inspirace 121 ke stažení

Tipy a Inspirace 120 ke stažení

Tipy a Inspirace 119 ke stažení

Tipy a Inspirace 118 ke stažení

Tipy a Inspirace 117 ke stažení

 

Archiv všech čísel

SlideBar