Tipy a inspirace

A+ A A-
  • Líbil se Vám článek? Sdílejte jej!  

TIPY

 

ACCESS BARS®

Jaké by to bylo žít vlastní život s radostí a lehkostí? Jaké by to bylo být sami sebou, bytostí s nekonečnými možnostmi. Chcete si v životě vybrat něco jiného a nevíte jak na to? Chcete vědět, kým skutečně jste?

ACCESS BARS® je součástí nástrojů a procesů společnosti Access Consciousness®. Metoda byla přijata chanellingem v roce 1990 v USA a od té doby již pomohla tisícům lidí na celém světě být více vědomými.

U nás je tato metoda necelé čtyři roky. BARS je 32 bodů na hlavě, kterých se lehce dotýkám v různých kombinacích. Access Bars® znamená přístup ke vědomí, neboli uvědomění si vlastních omezujících pevných úhlů pohledu a vzorců chování, které nás v životě omezují, nedávají nám možnost volby a vyvolávají v nás především negativní, ale i pozitivní emoce.

Cílem BARS je osvobodit naši mysl od limitů, omezení, postojů, přesvědčení a od vnímání situací jako negativních či pozitivních. Všude tam, kde jsme si na nějakou situaci udělali závěr, jsme v polaritě a nemáme možnost ji vnímat s otevřeným vědomím. Jinými slovy, nejsme si vědomi toho, co se vlastně děje na energetické úrovni a tím nemáme možnost zvolit si to, co by nám a ostatním přineslo víc. K uvolnění polarity dochází již při sezení a následně po dobu několika dnů, kdy klient u sebe může pozorovat změny v chování. Situace, které dříve u klienta vyvolávaly emoce díky pevným úhlům pohledu na situaci, je schopen pak vnímat již bez negativního a pozitivního náboje a může je řešit vědomým způsobem.

 

Jak mít hluboký vztah se svým partnerem

Když si vytvoříte se svým partnerem hluboké vnitřní spojení, změní se i typ vašeho přemýšlení. Odkloníte se od přemýšlení o sobě a vlastním prospěchu a otevře se cesta k přemýšlení o tom, jak se navzájem můžete udělat šťastnými, jak společně dosáhnout svého nejlepšího potenciálu.

Samozřejmě je vhodné, aby tento přístup měli oba partneři. Duchovnější přístup ke vztahu tak může pomoci vidět vztah z více vědomé perspektivy, více ho prohloubit a partnery tak spojit. Níže nabízíme několik metod, jak prohloubit partnerský vztah a sblížit se se svým partnerem nejen tělem, ale i srdcem.

Cesty k vytvoření hlubokého vztahu

1) Pochopte, že vaše setkání není náhoda

Aby bylo možné váš vztah posunout do hlubší úrovně, je potřeba pochopit, že vaše setkání a vztah nejsou jen o dávání a braní, je o tom, že si máte vzájemně pomoci na vaší vlastní cestě. Respekt k tomuto faktu vám pomůže pochopit smysl vašeho vztahu a jeho hluboké spojení.

 

Kellner: PPF nemůže a nechce vstupovat do politiky

foto

Praha - Skupina PPF jako firma nemůže a nechce vstupovat do politiky, její prací a odpovědností je dobře řídit své jednotlivé společnosti, dělat poctivě a efektivně svůj byznys a držet se při tom západních podnikatelských standardů. V úvodním slovu k výroční zprávě PPF za loňský rok to uvedl nejbohatší Čech Petr Kellner, který společnost vlastní. Varoval také mimo jiné před zjednodušeným viděním světa na úkor dialogu a vzájemného naslouchání.

PPF stoupl v roce 2018 čistý zisk o 25 procent na 22,2 miliardy korun. Celková aktiva skupiny se loni zvýšila na 1,16 bilionu. Kellner k výsledkům uvedl, že má radost, čeho se spolupracovníky za 28 let existence PPF dosáhli. "Současně, anebo možná právě proto, ale také přemýšlím, jak moc se v posledních letech mění složitě vybudovaná stabilita a rovnováha našeho světa," uvedl.

ADVERTISING

Pětapadesátiletý Kellner dodal, že pro jeho generaci jsou svoboda, pracovitost, podnikavost a úcta k tradicím základními principy, na nichž formovala své názory a postoje. "To jsou také hodnoty, díky kterým jsme mohli vytvořit náš byznys a vybudovat firmy po celém světě. Dnešní západní společnost, a zejména Evropa, je ale stále více ovládána ideologií individuální nárokovosti, rovnostářstvím a relativizováním tradičních hodnot," napsal.

Novodobé ideologie mají podle Kellnera tendenci omezovat svobodu, kreativitu a kritické myšlení. "Věřím ale, že česká společnost, která tradičně stojí především na umu a pracovitosti zdejších lidí, v takovém světě obstojí," uvedl. PPF k tomu podle něj chce přispět. "PPF jako firma nemůže a nechce, ač je z toho někdy podezírána, vstupovat do politiky," konstatoval.

 

 

© RO marketing s.r.o.

Pravidelně vydáváme tištěný časopis Tipy a inspirace.
Níže si můžete zdarma stáhnout libovolné číslo.

Tipy a Inspirace 121 ke stažení

Tipy a Inspirace 120 ke stažení

Tipy a Inspirace 119 ke stažení

Tipy a Inspirace 118 ke stažení

Tipy a Inspirace 117 ke stažení

 

Archiv všech čísel

SlideBar