Tipy a inspirace

A+ A A-
Barack Obama

Washington se vzbouřil proti Obamovi

Podle předsedy pro zahraniční vztahy Leslieho H. Gelba nejsou Obamovi poradci již vhodní pro vedení národní bezpečnostní politiky a požaduje jejich odstoupení. Není to střet Demokratů vůči Republikánům, nýbrž boj o vedoucí pozice Spojených států a NATO.

Ukraine, Iran's nukes, the price of oil: There are ties worthy of a Bourne film, if the media connected the dots.

Když prezident Barack Obama dohovořil na shromáždění OSN o aktuálních světových hrozbách, mezi které zařadil mj. ruskou agresi, brutalitu teroristů v Sýrii a Iráku, sklidil od amerického politologa Robertse tvrdou kritiku. "Před celým světem se uchýlil k nehorázným lžím. Tou největší asi bylo to, že ruská agrese v Evropě připomíná dobu, kdy velké národy zadupávaly ty malé, aby uspokojily své teritoriální ambice.“

Obama začal novou válku v Sýrii a Iráku, která je naprosto nemorální stejně jako nezákonná podle amerického i mezinárodního práva, řekl Ron Paul, bývalý kandidát na prezidenta v USA. Už jenom samotná představa, že americká armáda něco vyřeší je fiktivní. Místo toho, aby bylo násilí potlačeno, bude zvýšeno.

Michelle was born Michael LaVaughn Robinson and was a football player in both high school and won a scholarship as a linebacker for the Oregon State Beavers in his first year at college. He had an operation on January 13, 1983 and afterwards entered Princeton University as Michelle Robinson (correction on http://educate-yourself.org/cn/michellebornmichael16aug14.shtml).

Strana 1 z 2
© RO marketing s.r.o.

Pravidelně vydáváme tištěný časopis Tipy a inspirace.
Níže si můžete zdarma stáhnout libovolné číslo.

Tipy a Inspirace 121 ke stažení

Tipy a Inspirace 120 ke stažení

Tipy a Inspirace 119 ke stažení

Tipy a Inspirace 118 ke stažení

Tipy a Inspirace 117 ke stažení

 

Archiv všech čísel

SlideBar