Tipy a inspirace

A+ A A-

Během útoku na americký konzulát v Benghází bylo ukradeno 400 střel země-vzduch

Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Bývalý americký právník, který zastupuje whistleblowery obeznámené s ozbrojeným útokem na americký konzulát v Benghází, řekl, že během útoku na konzulát bylo ukradeno 400 střel země-vzduch, a že se americká zpravodajská komunita bojí, že budou využity k sestřelení komerčních letadel. Joe diGenova, jehož žena Victoria Toensingová – bývalá asistentka ministra obrany – také zastupuje svědky z Benghází, rádiu WMAL řekl, že tyto střely jsou také důvodem, proč Americké Ministerstvo zahraniční minulý týden uzavřelo 19 ambasád po celém Středním východě.

 

“Sdílet informace přišla za námi spousta lidí.” řekl programu “Mornings On The Mall v pondělí ráno.

 

“Zjistili jsme, že jedním z důvodů, proč se administrace tak obává je, že bylo ukradeno 400 střel země-vzduch, a že jsou…v rukách spousty lidí. A to je největší obava americké zpravodajské komunity, tyto střely mohou být použity k sestřelení komerčních letadel. 400 střel země-vzduch ukradeny z Libye.”

 

Na otázku, zda jsou tyto rakety v rukách Al-Kájdy, DiGenova odpověděl: “Tohle nám tito lidé říkají.”

 

DiGenova řekl, že jeho zdroji jsou “bývalí zpravodajští činitelé, kteří jsou v neustálém kontaktu s lidmi ze Zvláštních operací a zpravodajské komunity.”

 

DiGenova řekl, že i když je nejisté, zda tyto ukradené zbraně byly schovávány na konzulátní přístavbě CIA, je jasné, že přístavba byla zapojena v procesu distribuce těchto střel.

 

http://www.dailymail.co.uk/news/article-2390642/400-surface-air-missiles-STOLEN-Libya-Benghazi-attack-says-whistle-blowers-attorney.html#ixzz2bqJ6zrKm

© RO marketing s.r.o.

Pravidelně vydáváme tištěný časopis Tipy a inspirace.
Níže si můžete zdarma stáhnout libovolné číslo.

Tipy a Inspirace 121 ke stažení

Tipy a Inspirace 120 ke stažení

Tipy a Inspirace 119 ke stažení

Tipy a Inspirace 118 ke stažení

Tipy a Inspirace 117 ke stažení

 

Archiv všech čísel

SlideBar