Tipy a inspirace

A+ A A-

Jak by se mohl bránit národ Švejků islamizaci?

Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Evropská unie přichystala všem členským zemím „milý dárek.“ Bude islamizovat Evropu importem muslimů. To že muslimové nepřijímají kulturu hostitelské země je zřejmé z příkladů Francie, Německa, Velké Británie či Španělska, ale i severských států. Tam všude ohrožují tradiční společnost a zavádějí paralelní právo, kdy ignorují i tamní justici. To vše hrozí i České republice. A muslimy podle nařízení a plánu Evropské komise nesmíme odmítnout a musíme je vesele přijmout. Za zvuků Ódy na radost a pod vlajícím modrým hadrem posetým hvězdami. Ovšem to bychom nebyli Češi, abychom na to nevyzráli.

 

 Stačí se stát zemí, kterou budou muslimové opovrhovat a štítit se jí. A nám to vadit nebude, bude to pro nás přirozené prostředí. Stačí jen se začít chovat více česky a budou se nám vyhýbat jako čert svatému kříži. Zamysleme se tedy a konejme. Poživačným životem a prohloubením českých zvyků proti islamizaci.

 

Éčka: Strašák, ale i pomocník

 

Jak znechutit muslimům Českou republiku? Tak třeba potravinami. V každé potravině jsou nějaké „éčka“, ovšem jedno, které se navíc ani spíše nepřidává do masných výrobků, ale převážně do cereálií a sušenek či pečiva je E472. Pro muslimy je to nepřijatelná přísada, jelikož se získává z vepřů.

 

Stačí přijmout danou legislativu, že do každé potraviny musí být přidáno E472 a nebo pokud to dovoluje technologický postup, tak minimální příměs vepřového sádla. Pomohlo by to našim pěstitelům prasat a muslimové by si museli „své“ potraviny dovážet.

 

Namítnete, že svobodný trh a nabídka s poptávkou by to mohla vyřešit a někdo by vydělával na „vepřiprostých“ potravinách, kdyby je dovážel. Ano i to se může stát, ale pak by takové potraviny byly přirozeně dražší. Anebo by se vůbec prodávat nesměly.

 

Znění celého článku ze kterého jsme pro Vás uveřejnili upoutávku je zde: http://eurabia.parlamentnilisty.cz/Articles/9058-jak-by-se-mohl-branit-narod-svejku-islamizaci-prijemne-prirozene-a-chytre.aspx

© RO marketing s.r.o.

Pravidelně vydáváme tištěný časopis Tipy a inspirace.
Níže si můžete zdarma stáhnout libovolné číslo.

Tipy a Inspirace 121 ke stažení

Tipy a Inspirace 120 ke stažení

Tipy a Inspirace 119 ke stažení

Tipy a Inspirace 118 ke stažení

Tipy a Inspirace 117 ke stažení

 

Archiv všech čísel

SlideBar